خرید 10 مدل از پرفروش ترین محافظ صفحه نمایش اپل واچ

اپل واچ یکی از بهترین محصولات شرکت اپل به شمار می رود که سالانه از فروش زیادی نیز برخوردار است. این محصول به علت مزایا و کاربرهای فراوانی که دارد، می تواند در جاهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. از این رو کاربران اپل، اپل واچ را یک محصول بسیار ارزشمند می دانند. از همین رو محافظت از آن امری ضروری است. مهمترین قسمت اپل واچ صفحه نمایش آن است که باید از بهترین محافظ صفحه نماش اپل واچ برای مراقبت از آن استفاده کرد. در بازار محصولات زیادی تحت عنوان گلس اپل واچ وجود دارد که هرکدام مزایا و کاربردهای گوناگونی دارند. با این حال انتخاب یک محافظ صفحه نمایش اپل واچ با کیفیت ممکن است برای کاربران کمی سخت باشد. در ادامه این مقاله به معرفی پرفروش ترین محافظ صفحه نمایش اپل واچ و راهنمای خرید این محصول می پردازیم.

محافظ صفحه نمایش اپل واچ

راهنمای خرید گلس اپل واچ

همانطور که گفتیم صفحه نمایش اپل مهمترین و حساس ترین قسمت آن است که باید به خوبی مورد محافظت قرار بگیرد. برای خرید یک گلس اپل واچ باکیفیت، موارد زیادی وجود دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد. در ادامه به بررسی ویژگی های محافظ صفحه نمایش خوب می پردازیم.

اندازه

اولین نکته در خرید گلس اپل واچ، اندازه آن است. کاربران باید بر اساس اندازه اپل واچ خود، بهترین انتخاب را داشته باشند. اپل واچ در چهار اندازه 38، 40، 42 و 44 میلی متری وجود دارد. از این رو باید بر اساس اندازه اپل واچ خود انتخاب مناسبی داشت.

جنس

جنس محافظ صفحه نمایش اپل واچ باید به گونه ای باشد که در برابر ضربه و خط و خش مقاومت خوبی از خود به نمایش بگذارد. معمولا گلس اپل واچ از جنس TPU و شیشه است که بهترین جنس برای محافظ صفحه نمایش اپل واچ است. از همین رو بهتر است هنگام خرید گلس اپل واچ به جنس آن توجه داشته باشید.

ضد چربی و اثر انگشت

باتوجه به نوع کار با اپل واچ و اینکه باید با صفحه آن در تماس بود، ممکن است اثر انگشت و چربی روی صفحه نمایش آن بیفتد. گلس اپل واچ باید به گونه ای باشد که در برابر چربی و اثر انگشت مقاوم باشد. به عبارتی بهتر از مهمترین ویژگی های محافظ صفحه نمایش اپل واچ ضد چربی و اثر انگشت بودن آن است. به عقیده بسیاری از کاربران، گلس اپل واچ باید این مزیت را نداشته باشد در غیر اینصورت ارزش خرید ندارد.

عدم کاهش حساسیت تاچ صفحه نمایش

ضخامت گلس اپل واچ عامل دیگری است که باید مورد توجه قرار بگیرد. ضخامت برخی از موارد به گونه ای است که روی تاچ صفحه نمایش تاثیر می گذارد و کاربر را دچار مشکل می کند. از طرفی نمونه های دیگری نیز وحود دارد که به علت کم بودن ضخامت، کاربر هیچ گونه محافظی را روی صفحه نمایش اپل واچ خود احساس نمی کند. یک محافظ صفحه نمایش اپل واچ با کیفیت باید از ضخامت استانداردی برخوردار بوده و هیچ گونه تاثیری در تاچ صفحه نداشته باشد. این مدل گلس اپل واچ ارزش خرید را دارد.

سازگاری با انواع کاور و بندها

کاور و بند اپل واچ جزء پرفروش ترین لوازم جانبی این محصول شناخته می شوند. گلس اپل واچ باید با انواع مدل های کاور و بند اپل واچ سازگار باشد. چرا که الویت کاربران در خرید، بند اپل واچ است و پس از آن به دنبال محافظ صفحه نمایش اپل واچ هستند. از همین رو گلس اپل واچ باکیفیت باید با انواع بند و کاور اپل واچ سازگاری داشته باشد.

نصب آسان

از دیگر ویژگی های محافظ صفحه نمایش اپل واچ داشتن قابلیت نصب آسان است. گلس اپل واچ باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند در خانه آن را نصب کند. همچنین عدم ایجاد حباب نیز از دیگر ویژگی هایی است که گلس اپل واچ باید آن را داشته باشد. از این رو در هنگام خرید به این موارد نیز توجه داشته باشید.

سایر ویژگی ها

از دیگر ویژگی های محافظ صفحه نمایش باکیفیت می توان به برش دقیق سنسور ها برای نبود کوچکترین نقصی، سختی 9H، مقاومت بسیار بالا در برابر خط و خش، دارای وضوح و شفافیت بسیار بالا، پشتیبانی از قابلیت رد کردن 99 درصد نور از صفحه نمایش به چشم بیننده و داشتن لبه هایی خمیده اشاره کرد. پیشنهاد می کنیم در هنگام خرید محافظ صفحه نمایش اپل واچ به این موارد توجه داشته باشید.

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مدل از پرفروش ترین محافظ صفحه نمایش اپل واچ می پردازیم. این محصولات در میان تعداد بسیار زیادی گلس اپل واچ موجود در بازار انتخاب شدند. همچنین بررسی های زیادی روی آن ها صورت گرفته تا بهترین محصولات برای شما عزیزان گردآوری شود. برای خرید پرفروش ترین محافظ صفحه نمایش اپل واچ تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

پرفروش ترین گلس اپل واچ

خرید گلس اپل واچ


1- محافظ صفحه نمایش نانو تراستکتور مدل TPU-T مناسب اپل واچ SE 40 میلی متری

گلس اپل واچ - مدل TPU-T

محافظ صفحه نمایش اپل واچ مدل نانو Nano مناسب برای Apple Watch SE 40mm از مزایای زیادی برخوردار است. به عنوان نمونه می توان به ضد خط و خش، نیفتادن حباب روی صفحه نمایش، مقاوم در برابر آب، ضد باکتری و جرم و نامرئی بودن آن اشاره کرد. این نوع محافظ صفحه ضخامت بسیار کمی نسبت به گلس های شیشه ای دارد بنابراین ظاهر ساعت را چندان تغییر نمی دهد. این نوع گلس اپل واج به دلیل انعطاف پذیری بیشتر، راحت تر روی واچ هایی که لبه های منحنی دارند قرار می گیرند ولی نصب این نوع محافظ صفحه نیاز به دقت دارد.به همراه آموزش نصب ارائه می شود. پیشنهاد می کنیم این محصول را از دست ندهید.

اندازه40 اینچ
مناسب برایبانوان
جنسTPU
توضیحاتاستفاده از شیشه حرارت دیده تحت شرایط خاص
سختی 9H، و مقاومت بسیار بالا در برابر خط و خش
مقاوم در برابر اثر انگشت، قطرات آب،چربی
عدم کاهش حساسیت تاچ صفحه نمایش
دارای وضوح و شفافیت بسیار بالا
با قابلیت رد کردن 99 درصد نور از صفحه نمایش به چشم بیننده
مقاوم در برابر ایجاد حباب (zero bubble)

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


2- محافظ صفحه نمایش دات کاما مدل +HG مناسب اپل واچ 44 میلی متری

محافظ صفحه نمایش اپل واچ - مدل HG

محافظ صفحه نمایش اپل واچ هیدروژل دات کاما مدل +HG جدید ترین تکنولوژی در زمینه محافظ های صفحه نمایش از نوع TPU می باشد. از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به نصب آسان و بدون حباب، شفافیت بی نظیر، خاصیت ضد اثر انگشت، پوشش کامل انحنا های اطراف صفحه نمایش، مقاومت در مقابل ضربه و خط و خش اشاره کرد. این محافظ صفحه نمایش کاملا LCD ساعت هوشمند شما را پوشش می دهد لذا وجود محافظ به هیچ وجه مشخص نمی باشد. در نتیجه ظاهر ساعت هوشمند شما حفظ می گردد. از قابلیت های ویژه این تکنولوژی ترمیم خود به خود خط و خش ها در مدت 24 ساعت می باشد. این محافظ برای تمامی ساعت های هوشمند طرح اپل واچ که سایز 44 دارند مانند مدل های Hw16 ، Hw22 ، Mc72 ، W26 و … نیز مناسب است. پیشنهاد می کنیم این گلس اپل واچ را از دست ندهید.

اندازه44 اینچ
مناسب برایآقایان و بانوان
جنسTPU هیدروژل
توضیحاتنصب آسان و بدون حباب
شفافیت بی نظیر
خاصیت ضد اثر انگشت
پوشش کامل انحنا های اطراف صفحه نمایش
مقاومت در مقابل ضربه و خط و خش

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


3- محافظ صفحه نمایش تراستکتور مدل TPU-T مناسب اپل واچ 44 میلی متری

گلس اپل واچ - مدل TPU-T

ضخامت 0.25mm فوق العاده نازک و 93٪ روشنایی و شفافیت نمایشگر، این ویژگی باعث می شود تا رنگ ها و نور نمایشگر بدون افت کیفیت، نمایش داده شود و به شما احساس صفحه نمایش لمسی اصلی اپل واچ را القا می کند. با وجود ضخامت بسیار کم این محافظ صفحه اپل واچ مدل نانو Trustector، از سختی بسیار بالایی برای مقابله با خراشیدگی، شوک و ضربه برخوردار است که می تواند به خوبی از نمایشگر Apple Watch 44 mm محافظت نماید. بر خلاف محافظ صفحه نمایش شیشه ای با کیفیت پایین، محافظ صفحه نمایش انعطاف پذیر شیشه ای دارای لبه های کاملا گرد شده است که مانع از خرد شدن و شکسته شدن لبه های محافظ صفحه می شود.

سختی بالای این محافظ صفحه نمایش، باعث می شود که در برابر خراش ها، کرک و گرد و غبار از مقاومت و محافظت بالایی برخوردار باشد. مهمترین تفاوت این محافظ با سایر محافظ صفحه نمایشها، تمام چسب بودن آن است البته توجه نمایید که تمام نمایشگر را نمی پوشاند و در حدود 1 تا 2 میلی متر از لبه های نمایشگر فاصله دارد.

اندازه44 اینچ
مناسب برایآقایان
جنسTPU
توضیحاتبرش دقیق سنسور ها برای نبود کوچکترین نقصی
سازگاری با تمامی کیس و کیف های موجود
سختی 9H، و مقاومت بسیار بالا در برابر خط و خش
مقاوم در برابر اثر انگشت، قطرات آب،چربی
عدم کاهش حساسیت تاچ صفحه نمایش
دارای وضوح و شفافیت بسیار بالا با قابلیت رد کردن 99 درصد نور از صفحه نمایش به چشم بیننده
دارای لبه هایی خمیده

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


4- محافظ صفحه نمایش گلس مدل Full مناسب اپل واچ 38 میلی متر

محافظ صفحه نمایش اپل واچ - مدل Full

محافظ صفحه نمایش اپل واچ مدل Full یکی از بهترین و پرفروش ترین محصولات موجود در بازار شناخته می شود. این محصول برای اپل واچ 38 میلی متری مورد استفاده قرار می گیرد. برای تولید این محصول از tempered glass استفاده می شود. به همین دلیل مقاومت مناسبی در برابر ضربه و خط و خش خواهد داشت. این گلس توانایی مقاومت در برابر چربی و اثر انگشت نیز دارد. از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به چسبندگی خوب و مقاومت بالا اشاره کرد. اگر به دنبال یک گلس اپل واچ با کیفیت هستید، پیشنهاد می کنیم این محصول را از دست ندهید.

اندازه38 اینچ
مناسب برایآقایان و بانوان
جنسtempered glass
توضیحاتمناسب برای تمام مدلهای 38 میلیمتری اپل واچ
چسبندگی خوب
مقاومت بالا

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


5- محافظ صفحه نمایش مدل AW44G01to مناسب اپل واچ 44 میلی متر

گلس اپل واچ - مدل AW44G01to

این محافظ صفحه نمایش انعطاف پذیر از جنس پلیمر (PMMA+PET) ساخته شده است و در برابر ضربه و ایجاد خط و خش از صفحه نمایش ساعت هوشمند شما جلوگیری می کند. استفاده از این گلس تاثیری روی رنگ ها و نور نمایشگر نمی گذارد و به شما احساس صفحه نمایش اصلی ساعت را القا می کند. با وجود ضخامت بسیار کم، این گلس سختی بالایی برای مقابله با ایجاد خراش، شوک و ضربه دارد. این محافظ بدون مشکل روی ساعت هوشمند شما قرار می گیرد و نصب آن به راحتی و بدون ایجاد حباب انجام می شود. پیشنهاد می کنیم این گلس اپل واچ را از دست ندهید.

اندازه44 اینچ
مناسب برایآقایان و بانوان
جنسپلیمر انعطاف پذیر (PMMA+PET)
توضیحاتانعطاف پذیری
مقاومت در برابر ایجاد خط و خش و شکستن و ترک خوردن صفحه نمایش
حفظ کیفیت و شفافیت صفحه نمایش
فول چسب
نصب راحت
مناسب برای تمام مدلهای 44 میلیمتری اپل واچ

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


6- محافظ صفحه نمایش شیشه ای آی واچ مدل 3D مناسب اپل واچ سایز 42 میلی متر

محافظ صفحه نمایش اپل واچ - مدل 3D

محافظ صفحه نمایش اپل واچ مدل 3D یکی از بهترین و پرفروش ترین مدل های موجود در بازار به شمار می رود. این محصول برای اپل واچ سایز 44 میلی متری مناسب است. برای تولید این گلس اپل واچ از مواد با جنس شیشه استفاده می شود. ظاهری ساده و در عین حال کلاسیک این محصول باعث شده طرفداران زیادی داشته باشد. همچنین از مزایای بسیار زیادی نیز برخوردار است. اگر به دنبال یک محصول با کیفیت هستید، پیشنهاد می کنیم این گلس را از دست ندهید.

اندازه42 اینچ
مناسب برایآقایان و بانوان
جنسشیشه ای
توضیحاتانعطاف پذیری
مقاومت در برابر ایجاد خط و خش و شکستن و ترک خوردن صفحه نمایش

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


7- محافظ صفحه نمایش مدل AW44M01to مناسب اپل واچ 44 میلی متری

گلس اپل واچ - مدل AW44M01to

این محافظ صفحه نمایش انعطاف پذیر از جنس پلیمر (PMMA+PET) ساخته شده است و در برابر ضربه و ایجاد خط و خش از صفحه نمایش ساعت هوشمند شما جلوگیری می کند. استفاده از این گلس تاثیری روی رنگ ها و نور نمایشگر نمی گذارد و به شما احساس صفحه نمایش اصلی ساعت را القا می کند. سطح این محافظ کاملا مات بوده و از انعکاس نور روی صفحه ساعت هوشمند جلوگیری می کند و بعلاوه از ایجاد اثر انگشت روی صفحه گوشی جلوگیری می کند. با وجود ضخامت بسیار کم، این گلس سختی بالایی برای مقابله با ایجاد خراش، شوک و ضربه دارد. این محافظ فول چسب بدون مشکل روی ساعت هوشمند شما قرار می گیرد و نصب آن به راحتی و بدون ایجاد حباب انجام می شود. پیشنهاد می کنیم این گلس اپل واچ را از دست ندهید.

اندازه44 اینچ
مناسب برایآقایان و بانوان
جنسپلیمر انعطاف پذیر (PMMA+PET)
توضیحاتانعطاف پذیری
مقاومت در برابر ایجاد خط و خش و شکستن و ترک خوردن صفحه نمایش
مات و ضد انعکاس
حفظ کیفیت و شفافیت صفحه نمایش
حفظ کیفیت تاچ
فول چسب
نصب راحت
مناسب برای تمام مدلهای 44 میلیمتری اپل واچ

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


8-  محافظ صفحه نمایش پیکسی مدل New Edition 4D مناسب اپل واچ سایز 38 میلی متر

گلس اپل واچ - مدل New Edition 4D

 

گلس اپل واچ مدل New Edition 4D به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولات اپل واچ موجود در بازار شناخته می شود. این محصول برای اپل واچ سایز 38 میلی متری مناسب است. برای ساخت آن از موادی با جنس Tempered Glass استفاده می شود که نشان دهنده مقاومت این محصول است. این محافظ صفحه نمایش اپل واچ در برابر ضربه و خط و خش نیز مقاوم است و می تواند محافظ خوبی برای اپل واچ باشد. اگر به دنبال یک محصول با کیفیت هستید، پیشنهاد می کنیم این محصول را از دست ندهید.

اندازه38 اینچ
مناسب برایآقایان و بانوان
جنسTempered Glass
توضیحاتانعطاف پذیری
مقاومت در برابر ایجاد خط و خش و شکستن و ترک خوردن صفحه نمایش

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


9- محافظ صفحه نمایش شیشه ای تمپرد مدل فول چسب مناسب اپل واچ سایز 42 میلی متر

محافظ صفحه نمایش اپل واچ - مدل فول چسب

محافظ صفحه نمایش مدل فول چسب یکی از بهترین محصولات برای اپل واچ 42 میلی متری است. این محصول قابل استفاده برای اپل واچ سری 1 و 2 بوده با توجه به ویژگی هایی که دارد می تواند به عنوان یک محصول کارآمد مورد استفاده قرار گیرد. از مهمترین ویژگی های این محافظ می توان به مقاوم در برابر آب، مقاوم و محافظت در برابر ضربه، طراحی خمیده‌ی حاشیه و حفظ وضوح صفحه نمایش اشاره کرد. گلس اپل واچ مدل فول چسب از جنس تمپرد بوده و به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولات موجود در بازار شناخته می شود. پیشنهاد می کنیم این محصول را از دست ندهید.

اندازه42 اینچ
مناسب برایآقایان و بانوان
جنستمپرد
توضیحاتقابل استفاده برای اپل واچ سری 1 و 2
گلس 3D و تمام صفحه اپل واچ را پوشش می دهد
مقاوم در برابر آب
مقاوم و محافظت در برابر ضربه
طراحی خمیده‌ی حاشیه
حفظ وضوح صفحه نمایش
فول چسب

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


10- محافظ صفحه نمایش دات کاما مدل +HG مناسب اپل واچ 40 میلی متری

محافظ صفحه نمایش اپل واچ - مدل +HG

محافظ صفحه نمایش هیدروژل دات کاما مدل +HG جدید ترین تکنولوژی در زمینه محافظ های صفحه نمایش از نوع TPU می باشد. این مدل در کنار نصب آسان و بدون حباب دارای قابلیت های منحصر به فردی همچون شفافیت بی نظیر، خاصیت ضد اثر انگشت، ضخامت بسیار کم ، پوشش کامل انحنا های اطراف صفحه نمایش ، مقاومت در مقابل ضربه و خط و خش می باشد. این محافظ صفحه نمایش کاملا LCD ساعت هوشمند شما را با ضخامت اندک خود پوشش می دهد لذا وجود محافظ به هیچ وجه مشخص نمی باشد و در نتیجه ظاهر ساعت هوشمند شما حفظ می گردد.از قابلیت های ویژه این تکنولوژی ترمیم خود به خود خط و خش ها در مدت 24 ساعت می باشد.

لازم به ذکر است در آزمایشات انجام شده مشخص گردید که مقاومت این محافظ از سایر محافظ های شیشه ای یا به اصطلاح گلس، مقاومت بیشتری در برابر ضربه دارد و از ترک و شکستن صفحه نمایش ساعت هوشمند شما در حد قابل توجه ای جلوگیری می نمایید. این محافظ همچنین برای تمامی ساعت های هوشمند اصلی و طرح اپل واچ که سایز 40 میلیمتر دارند مانند مدل های Hw12, X12 و … نیز مناسب می باشد.

اندازه40 اینچ
مناسب برایآقایان و بانوان
جنسTPU هیدروژل
توضیحاتترمیم خودکار خط و خش در مدت 24 ساعت
حذف خودکار حباب ها در مدت 24 ساعت
نصب آسان
ضد ضربه
پوشش کامل
ضخامت بسیار کم
ضد آب و روغن

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


در این مقاله به معرفی 10 مدل از پرفروش ترین محافظ صفحه نمایش اپل واچ پرداختیم. این موارد جزء جدیدترین گلس اپل واچ موجود در بازار هستند که کیفیت بسیار بالایی نیز دارند. در ادامه به معرفی و ورود محصولات جدید به بازار، این مقاله به روز رسانی می شود. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.