خرید اکانت ChatGPT پلاس

زمان زیادی از راه اندازی ChatGPT نمی گذرد، اما در همین مدت کم با ارائه قابلیت ها و امکانات متوع باعث شده تا کاربران زیادی پیدا کند. از جمله قابلیت های چت جی پی تی این است که به برنامه نویس ها کمک می کند تا کدهای مختلفی را بنویسند، تولیدکنندگان محتوا می توانند مقاله با موضوعات مختلفی را تکمیل کنند و حتی برای حل کردن تکالیف دانش آموزان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. باتوجه به استقبال فوق العاده از ChatGPT در سرتاسر دنیا، مدیران شرکت OpenAI تصمیم گرفتند تا به دنبال کسب درآمد از این ربات هوش مصنوعی باشند. از همین رو نسخه پیشرفته آن با نام ChatGPT Plus به صورت رسمی ارائه شد و کاربران لازم است برای استفاده از آن به صورت ماهیانه مبلغ 20 دلار را هزینه پرداخت و به نوعی برای خرید اکانت ChatGPT پلاس اقدام کنند. از طرفی اکانت وریفای شده ChatGPT آن نیز که امکانات محدودتری دارد، با تهیه یک شماره خارج از کشور قابل استفاده خواهد بود. برای خرید اشتراک ChatGPT پلاس تا انتها همراه ما باشید.

آپدیت ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ : چت جی پی ۴ معرفی شد و نسخه اولیه آن روی اشتراک پلاس فعال است!

آپدیت ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ : ضمن تبریک سال نو، سفارش ها در ایام تعطیلات ظرف ۲ ساعت انجام خواهد شد.

اکانت ChatGPT اختصاصی

اکانت chatgpt
 • وریفای اکانت با شماره خارج از کشور
 • دسترسی مادام العمر به سرویس
 • فعالسازی سریع اکانت
 • امکان فعال سازی روی ایمیل شخصی
 • به همراه DNS های گذر از تحریم

اکانت ChatGPT پلاس (ماهیانه)

اکانت پرمیوم chatgpt
 • سرویس بدون محدودیت ماهانه
 • خرید قانونی اشتراک ماهیانه
 • ضمانت ۳۰ روزه بازگشت ۱۰۰٪ وجه
 • دسترسی به ChatGPT-4 ورژن 4
 • به همراه DNS های گذر از تحریم

ChatGPT Plus چیست؟

ChatGPT پلاس یک نسخه پیشرفته از ChatGPT محصول شرکت OpenAI است که به شما امکان می دهد پاسخ های سریع تر، اتصال بهتر به ابزار و دسترسی زودهنگام به ویژگی های جدید را دریافت کنید. به عبارتی بهتر ChatGPT پلاس اولین سرویس اشتراک OpenAI برای ربات چت مبتنی بر هوش مصنوعی ChatGPT است. ChatGPT به عنوان یکی از بهترین چت بات های هوش مصنوعی در مدت زمان کوتاهی توانسته کاربران زیادی را در سرتاسر دنیا به دست بیاورد.

کاربران با خرید اکانت ChatGPT پلاس به مبلغ 20 دلار در ماه، حتی در زمان اوج مصرف، زمان پاسخگویی سریع‌تر و دسترسی راحت تر به ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید آن را خواهند داشت. همانند نسخه رایگان ChatGPT، می‌توانید از هوش مصنوعی سوالاتی بپرسید و به آن بگویید تا مقاله‌ها را پیش‌نویس کند، داستان بنویسد و اشکالات کدهایی که نوشتید را بررسی کنید و سایر موارد مشابه قابل دسترسی خواهد بود.

ChatGPT از یک قالب گفتگو پیروی می کند، به این معنی که می تواند به سؤالات بعدی پاسخ دهد، اشتباهات را تصحیح کند و درخواست های نامناسب را رد کند.

هزینه اشتراک ماهیانه ChatGPT Plus

ChatGPT Plus برای کاربران 20 دلار در ماه هزینه خواهد داشت. این مبلغ را شما برای خرید اکانت ChatGPT پلاس پرداخت می کنید. این بدان معناست که ChatGPT Plus سالانه حدود 240 دلار برای کاربران آب می خورد. با این حال، بسیاری از کاربران همچنان انتظار دارند که مدیران OpenAI راهکاری را برای کاهش هزینه های خرید اشتراک ChatGPT پلاس ماهیانه ارائه کنند.

هزینه 20 دلاری حق اشتراک ممکن است برای افرادی که می خواهند با یک ربات هوش مصنوعی چت کنند، ارزش نداشته باشد، اما برای کسانی که به صورت روزانه از آن برای فعالیت های مختلف کاری استفاده می کنند، پس انداز بسیار خوبی خواهد بود.

در واقع، زمانی که ChatGPT به تازگی راه اندازی شد، سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI، توییت کرده بود که هزینه اجرای سوالات و درخواست کاربران روی این ربات هوش مصنوعی که در سرورهای ابری انجام می شوند، زیاد است و آنها باید به نوعی به کسب درآمد از این سرویس نگاه کنند. به همین دلیل است که خرید اکانت ChatGPT پلاس راه اندازی شده است. درنظر داشته باشید که نسخه رایگان ChatGPT همچنان در دسترس است و کاربران می توانند از آن استفاده کنند.

شماره مجازی رایگان برای چت جی پی تی

تفاوت ChatGPT پلاس و معمولی چیست؟

مزایای سرویس ChatGPT Plus یا همان اشتراک پولی ممکن است تفاوت خیلی زیاد و انقلابی نسبت به نسخه رایگان نداشته باشد. به عبارتی بهتر به غیر از دسترسی زودهنگام به ویژگی های جدید، شما اساساً همان پاسخ ها و هوشی را دریافت می کنید که کاربران در رایگان دریافت می کنند.

با این حال، اگر تا به حال سعی کرده اید ChatGPT را در اواسط روز آزمایش کنید، می دانید که دسترسی ساده به سرویس هوش مصنوعی بسیار مشکل است. امکان ورود بدون مشکل به اکانت ChatGPT در هر زمان و هر کجا که بخواهید، به خصوص برای کسانی که به دنبال گنجاندن این سرویس در کار یا زندگی خود هستند، بدون نسخه پلاس و خرید اکانت ChatGPT پلاس امکان پذیر نیست.

در مجموع می توان گفت که کاربران ChatGPT Plus این موارد را دریافت خواهند کرد:

 • دسترسی مطمئن تر به ChatGPT حتی در ساعات اوج مصرف
 • زمان پاسخگویی سریعتر
 • دسترسی به ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید

در اکانت وریفای شده برای ChatGPT شما هزینه خرید اکانت برای نسخه معمولی ChatGPT را پرداخت می کنید. طبق قوانین شرکت OpenAI برای استفاده از خدمات ربات مبتنی بر هوش مصنوعی این شرکت، باید شماره داشته باشید. از آنجایی که کاربران ایرانی به دلیل شرایط تحریم امکان استفاده از خدمات این ربات را ندارند، لازم است از یک شماره خارجی استفاده کنیم.

علاوه بر این همانطور که می دانید شرایط تحریم باعث شده تا استفاده از سرویس ChatGPT با IP ایران امکان پذیر نباشد. همین موضوع سبب شد تا بسیاری از کاربران ایرانی امکان استفاده از امکانات این ربات هوش مصنوعی را نداشته باشند. از همین رو به همراه اکانت وریفای شده ChatGPT، به شما عزیزان DNS موردنیاز جهت ورود و استفاده از خدمات آن نیز ارائه می شود تا با خیال راحت از بزرگترین اختراع قرن در زمنیه تکنولوژی، یعنی چت جی پی تی بهره مند شوید.

خرید اکانت ChatGPT پلاس

از آنجایی که کاربران زیادی در طول روز در سرتاسر دنیا از این ربات هوش مصنوعی استفاده می کنند، ممکن است در برخی از ساعات شبانه روز به دلیل حجم ورودی بالای کاربران، اجازه ورود پیدا نکنید. به عبارتی بهتر با اخطار بالا مواجه می شوید. در این شرایط راه حل استفاده از اکانت ChatGPT Plus (پریمیوم) است. با خرید اکانت ChatGPT پلاس می توانید از قابلیت ها و امکانات ChatGPT Plus بهره مند شوید.

از ویژگی های خرید اکانت چت جی پی تی پریمیوم می توان به دسترسی به قابلیت ها و ویژگی های بیشتر نسبت به نسخه رایگان ChatGPT اشاره کرد. از طرفی با این اکانت می توانید به صورت شبانه روزی از سرویس هوش مصنوعی استفاده کنید.

آیا اشتراک ChatGPT پلاس ارزش خرید دارد؟!

ChatGPT یک سرویس هوش مصنوعی فوق العاده است که بسیاری از کارشناسان آن را انقلابی در تکنولوژی و هوش مصنوعی معرفی می کنند. این سرویس همانند یک دوست مجازی کامپیوتری است. با این تفاوت که شما در هرجایی از کسب و کارتان مشکلی داشتید، می تواند به شما کمک کند. اگر کاربر حرفه ای این ربات هوش مصنوعی باشید حتما به فکر خرید اکانت ChatGPT پلاس هستید، شلوغی سرور و محدودیت های نسخه معمولی نیاز به اشتراک پلاس را پررنگ می‌کند.

به عبارتی بهتر خرید اکانت ChatGPT پلاس برای کسانی که احساس می کنند به یک دستیار مجازی جهت حل مسائل، نوشتن متن های طولانی، کد نویسی و سایر موارد نیاز دارند، توصیه می شود.

مراحل خرید اکانت ChatGPT

نسخه عادی ChatGPT در اختیار عموم مردم قرار گرفته اما به دلیل تحریم امکان ایجاد حساب بدون داشتن شماره خارج از کشور میسر نیست، لطفا قبل از خرید به نکات زیر توجه فرمائيد:

 1. اکانت وریفای شده کاملا اختصاصی برای شما ایجاد می‌شود، هیچگونه حساب اشتراکی یا کرک شده به فروش نمیرسد.
 2. درصورت نیاز به ساخت حساب کاربری بر روی آدرس ایمیل شخصی خود در زمان ثبت سفارش آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمائيد.
 3. به دلیل عدم فروش حساب های از پیش ساخته شده، زمان تحویل اکانت تا ۲۰ دقیقه پس از ثبت سفارش میباشد.

مراحل خرید اکانت ChatGPT پلاس

خرید اکانت چت جی پی تی از سیب تیپ بسیار ساده است و شما به راحتی می توانید با خرید اکانت ChatGPT پلاس از مزایای سرویس هوش مصنوعی OpenAI استفاده کنید.

 1. به دلیل نوسانات قیمت ارز قبل از خرید اکانت ChatGPT پلاس با پشتیبانی هماهنگ کنید و از قیمت روز اشتراک اطمینان حاصل کنید. اشتراک پلاس در ماه در حدود یک میلیون سیصد هزارتومان خواهد بود.
 2. پس از پرداخت اکانت پلاس حداکثر ۲۰ دقیقه برای شما ارسال خواهد شد، همچنین امکان فعال سازی اشتراک پلاس بر روی اکانت شخصی شما نیز وجود دارد.
 3. اشتراک پلاس به صورت قانونی روی اکانت شما فعال می‌شود، در صورت بروز مشکل تا پایان دوره اشتراک هزینه به طور کامل عودت داده می‌شود.
 4. پس از خرید دو ایمیل حاوی اطلاعات اکانت چت جی پی تی و IP ها و نرم افزارهای گذر از تحریم برای اتصال پایدار دریافت می کنید.

آموزش ساخت اکانت ChatGPT

برای ساخت نیاز به ایمیل و شماره فعال خارج از کشور دارید که در حین مراحل ثبت نام کد تایید دریافت کنید. وارد وبسایت OpenAI شوید و بعد کلیک روی دکمه Try ChatGPT روی Signup کلیک کنید، آدرس ایمیل خود را وارد کنید و پسوردی حداقل با هشت کاراکتر بسازید. ایمیل برای تایید آدرس ایمیل برای شما ارسال می‌شود که در با کلیک روی لینک دریافتی در ایمیل میتواند به آخرین مرحله ثبت نام برسید. در اینجا شماره موبایل خود را وارد کنید، دقت کنید به دلیل تحریم، شماره موبایل اپراتور های داخلی مورد تایید نیست. پس از وارد کردن کد پیامکی حساب کاربری شما فعال می‌شود.

معرفی ChatGPT-4

پس از شایعات طولانی که در مورد ChatGPT-4 وجود داشت، سرانجام شرکت OpenAI به صورت رسمی آن را معرفی کرد. باتوجه به نظرات کاربران ورژن جدید این چت بات پیشرفت های فوق العاده چشمگیری داشته است. به طوری که OpenAI آن را “پیشرفته ترین چت بات برای تولید پاسخ های ایمن تر و مفیدتر” می نامد.

GPT-4 به طور رسمی در 13 مارس معرفی شد. از هم اکنون این نسخه فقط در اشتراک پولی ChatGPT Plus در دسترس خواهد بود. بنابراین با خرید اکانت ChatGPT پلاس می توانید به این نسخه دسترسی داشته باشید. نسخه رایگان فعلی ChatGPT همچنان بر اساس GPT-3.5 قابل استفاده است.

چه قابلیت جدیدی در GPT-4 وجود دارد؟

طبق گفته OpenAI، این مدل زبان نسل بعدی ChatGPT است که در سه حوزه کلیدی پیشرفته‌تر است: خلاقیت، ورودی بصری و دریافت پیام های طولانی‌تر. از نظر خلاقیت، OpenAI می گوید که GPT-4 هم در ایجاد و هم در همکاری با کاربران در پروژه های خلاقانه بسیار بهتر عمل می کند.

علاوه بر این در زمینه پیام های طولانی تر، GPT-4 اکنون می تواند حداکثر 25000 کلمه متن را از کاربر پردازش کند. حتی می توانید فقط یک پیوند وب (لینک) برای GPT-4 ارسال کنید و از آن بخواهید با متن آن صفحه تعامل داشته باشد. OpenAI می گوید این می تواند برای ایجاد محتوای طولانی و همچنین “مکالمات طولانی” مفید باشد.

GPT-4 اکنون می تواند تصاویر را نیز برای تعامل دریافت کند. در مثال ارائه شده در وب سایت GPT-4، به چت بات، تصویری از چند ماده برای تهیه غذا داده می شود و از آنها پرسیده می شود که با آنها چه چیزی می توان درست کرد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا می توان از ویدئو نیز به همین روش استفاده کرد یا نه.

در نهایت، OpenAI می‌گوید که استفاده از GPT-4 نسبت به نسل قبلی بسیار ایمن‌تر است. طبق گزارش‌ها، GPT-4 می‌تواند تا 40 درصد پاسخ‌های واقعی‌تری را برای کاربران ایجاد کند، همچنین احتمال اینکه «به درخواست‌های محتوای غیرمجاز پاسخ دهد» تا 82 درصد کاهش پیدا کرده است.

شرکت OpenAI ادعا می کند که این پیشرفت ها را بر اساس بازخوردی که از کاربران دریافت کرده، انجام داده است. همچنین برای افزایش ایمنی و امنیت هوش مصنوعی با بیش از 50 متخصص کار کرده است.

محدودیت های GPT-4

در زمان رونمایی و معرفی قابلیت ها و امکانات GPT-4، شرکت OpenAI به برخی از محدودیت های این مدل زبانی را نیز اشاره کرد. همانند نسخه قبلی، این ورژن نیز با برخی از سوالات و موارد ممنوعه که در بین کاربران به مشکلات ChatGPT معروف است، پاسخ نمی دهد.

به عبارت بهتر ChatGPT-4 همچنان نسخه کاملی نیست، اما OpenAI می‌گوید همه اینها مسائلی هستند که شرکت در تلاش است تا به آنها رسیدگی کند. به طور خلاصه، GPT-4 یک تحول خواهد بود، نه یک انقلاب.


جمع بندی

به عقیده بسیاری از کارشناسان، ChatGPT انقلابی در تکنولوژی خواهد بود. این موضوع را می توان به استقبال باورنکردنی کاربران از این سرویس فهمید. اهمیت بالای ChatGPT و ویژگی های بی نظیر آن باعث شده تا برای فعالیت ها و بیزینس های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. با این حال به توجه به شرایط موجود، برای دسترسی به چت جی پی تی، باید به دنبال خرید اکانت ChatGPT پلاس باشید. مجموعه سیب تیپ دو اکانت ChatGPT Plus (پریمیوم) و اکانت وریفای شده ChatGPT را با قیمتی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهدو شما می توانید برای خرید اکانت ChatGPT پلاس مورد نظر، روی لینک مربوط به هرکدام کلیک کنید. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

شرکت سازندهOpenAI 🌀
نوع اکانتقانونی و اختصاصی ✅
زمان تحویل۲۰ دقیقه ⏱
مدت اشتراکدائمی 💯

آیا امکان استفاده از ChatGPT با آیپی ایران وجود دارد؟

به دلیل شرایط تحریم، امکان دسترسی به سرویس ChatGPT با آیپی ایران وجود ندارد. اما راه حل های زیادی از جمله دور زدن تحریم با DNS های گذر از تحریم وجود دارد.

آیا شماره مجازی برای چت جی پی تی فعال می شود؟

خیر، چت جی پی تی حساسیت های ویژه ای روی استفاده از شماره مجازی دارد و هیچگونه شماره مجازی رایگان یا اشتراکی برای این سرویس تایید نمی کند.

جستجوی های مشابه:

 • اکانت چت جی پی تی پلاس
22 نظر
 1. آواتار
  ناشناس می گوید

  من مبلغ اکانت وریفای شده رو پرداخت کردم ولی اطلاعات اکانت هنوز برام ارسال نشده! چقدر ممکنه طول بکشه؟

  1. آواتار سیب تیپ
   سیب تیپ می گوید

   سلام، بین ۱۰-۲۰ دقیقه حداکثر
   مشخصات اکانت برای شما ایمیل شد.

 2. آواتار رضازاده
  رضازاده می گوید

  عالی بودین، قیمت از بقیه سایت ها بهتره، چطور میتونم بدون vpn ازش استفاده کنم؟

  1. آواتار سیب تیپ
   سیب تیپ می گوید

   خوشحالم راضی بودین. برای دور زدم تحریم کافیه از DNS هایی که براتون ارسال شده استفاده کنید. روی موبایل هم میتونید فعال کنید بدون محدودیت حجمی و زمانی.

 3. آواتار نفس
  نفس می گوید

  در مورد خرید نسخه پلاس چندتا سوال دارم، کجا میتونم بپرسم؟

  1. آواتار سیب تیپ
   سیب تیپ می گوید

   میتونید روی دکمه شناور تلگرام کنار صفحه کلیک کنید و با پیشتیبان آنلاین ما صحبت کنید.

 4. آواتار مجید
  مجید می گوید

  متشکرم بابت اکانت، خودم طبق آموزش اقدام کردم شماره مجازی قبول نمیکرد.

  1. آواتار سیب تیپ
   سیب تیپ می گوید

   درود بر شما

 5. آواتار ح اشکی
  ح اشکی می گوید

  سلام، از کجا میتونم شماره مجازی رایگان برای چت جی پی تی بگیرم؟ اگر با شماره مجازی اکانت چت جی پی بسازیم مشکلی برای ما بوجود نمیاد؟ چون من نویسنده هستم و برای نوشتن مقدمه یا خلاصه متن ها واقعا به این ربات نیاز دارم، نمیدونم چطور میشه با شماره مجازی فعال کرد، چندتا نرم افزار شماره مجازی رایگان نصب کردم ولی موقع فعال سازی حساب از من قبول نکرد

  1. آواتار سیب تیپ
   سیب تیپ می گوید

   سلام، شرکت OpenAi روی اطلاعات ثبت نامی فیک حساسیت داره، شما نمیتونید با شماره های مجازی یا شماره های عمومی اکانت ChatGPT بسازید، ما در این سرویس با شماره ها بدون ریپورت و واقعی اکانت های وریفای شده ایجاد میکنیم و هر شماره مختص یک نفر است که به صورت مادام العمر امکان استفاده از حساب کاربری چت جی پی تی برای آن وجود دارد.

 6. آواتار mr reza
  mr reza می گوید

  سلام، من اکانت وریفای شده چت جی پی تی خریدم میخواستم بدونم اطلاعات خرید برای من کجا ارسال شده؟ پیامک میشه؟

  1. آواتار مدیر سایت
   مدیر سایت می گوید

   سلام، اطلاعات اکانت اختصاصی شما ۲۰ دقیقه پس از خرید برای شما ایمیل شده، لطفا اگر در زمان ثبت سفارش آدرس ایمیل اشتباه وارد کردین به پشتیبانی تلگرام سایت پیام بدین پیگیری میکنند.

 7. آواتار برنامه نویس
  برنامه نویس می گوید

  سلام من از چت جی پی تی برای کدنویسی استفاده میکنم، بعضی مواقع در حین نوشتن کد گیر میکنه و کد نصفه میده، راه حلی داره تا بتونم ادامه کد بگیرم؟ خیلی باهوشه فقط مشکلی که داشتم این بود که نمیتونه کامل جواب بده، جز این مشکل دیگه ای باهاش نداشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. آواتار مدیر سایت
   مدیر سایت می گوید

   سلام، به دلیل شلوغی سرور این اتفاق بعضا میوفته اگر فارسی درخواست میدین بنویسید “ادامه” و اگر انگلیسی چت میکنید “continue” تایپ کنید ادامه کد یا تسک قبلی رو معمولا به شما میده.

 8. آواتار پارسا
  پارسا می گوید

  دنبال اشتراک پلاس chatgpt بودم که روی اکانت خودم فعال بشه، فکر نمیکردم اینقدر سریع انجام بدین، خیلی حرفه ای هستید و از پشتیبانی خوبتون متشکرم

  1. آواتار مدیر سایت
   مدیر سایت می گوید

   خوشحالیم که راضی هستید، مبارکتون باشه🎆

 9. آواتار zahra nori
  zahra nori می گوید

  از کجا میتونم با پشتیبانی تلگرام شما در ارتباط باشم، قبل از خرید چندتا سوال دارم، چند دقیقه طول میکشه تا اکانت پلاس برای من فعال کنید؟ و اینکه آیا ماه بعد هم میتونید برای من فعالش کنید؟ اگر به سوالات من پاسخ بدین ممنون میشم.

  1. آواتار مدیر سایت
   مدیر سایت می گوید

   سلام، روی آیکون تلگرام سمت راست کلیک کنید، آیدی تلگرام پشتیبانی sibtip هست.
   ۲- در حدود ۲۰ دقیقه فعالسازی اکانت زمان میبره، ما اکانت های اشتراکی یا آماده نمیفروشیم و برای شما اکانت اختصاصی آماده میکنیم.
   ۳- بله هر ماه امکان شارژ اشتراک پلاس وجود داره و محدودیتی ندارید.

 10. آواتار محمدامین
  محمدامین می گوید

  یه چیزی اعتراف کنم! قبل از ثبت سفارش فکر کردم ۲۰ دقیقه که نوشته تبلیغاتیه ولی وقتی سفارش ۲۰ دقیقه هم نشده تحویل شد واقعا شوکه شدم 🙂 اکانت رو برای من اختصاصی ساختید و مثل بقیه اکانت اشتراکی یا آماده ندادین خیلی ارزشمنده، امیدوارم دلار پایینتر بیاد بتونیم اشتراک چت جی پی تی پلاس ماه دیگه هم تمدید کنیم. خلاصه دمتون خیلی گرمه. سال نو هم مبارک

  1. آواتار مدیر سایت
   مدیر سایت می گوید

   مبارکتون باشه، در طول روز حتما زیر ۲۰ دقیقه تحویل میدیم مگر اینکه نصفه شب سفارش ثبت کرده باشید که ما خواب باشیم! سال نو شما هم مبارک

 11. آواتار شایان
  شایان می گوید

  سلام، امروز چت جی پی تی خیلی قطعی داشت، من اکانت پلاس دارم فکر میکردم قطعی نداره. چی بود قضیه؟

  1. آواتار مدیر سایت
   مدیر سایت می گوید

   سلام، بله امروز اختلال در سرور های open ai بوجود اومده بود و مشکل سراسری بود. وضعیت سرورهای chatgpt رو میتونید از اینجا بررسی کنید: https://status.openai.com

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.