خرید اکانت chatgpt plus✅ فعالسازی اشتراک در ۲۰ دقیقه!

زمان زیادی از راه اندازی ChatGPT نمی گذرد، اما در همین مدت کم با ارائه قابلیت ها و امکانات متوع باعث شده تا کاربران زیادی پیدا کند. از جمله قابلیت آن که به برنامه نویس ها با خرید اکانت chatgpt plus کمک می کند تا کدهای مختلفی را بنویسند، تولیدکنندگان محتوا می توانند مقاله با موضوعات مختلفی را تکمیل کنند و حتی برای حل کردن تکالیف دانش آموزان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. باتوجه به استقبال فوق العاده از ChatGPT در سرتاسر دنیا، مدیران شرکت OpenAI تصمیم گرفتند تا به دنبال کسب درآمد از این ربات هوش مصنوعی باشند. از همین رو نسخه پیشرفته آن با نام ChatGPT Plus به صورت رسمی ارائه شد و کاربران لازم است برای استفاده از آن به صورت ماهیانه مبلغ 20 دلار را هزینه پرداخت و به نوعی برای خرید اکانت ChatGPT اقدام کنند. از طرفی اکانت وریفای شده ChatGPT آن نیز که امکانات محدودتری دارد، با تهیه یک شماره خارج از کشور قابل استفاده خواهد بود. برای خرید اشتراک ChatGPT پلاس تا انتها همراه ما باشید.

آپدیت ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ : چت جی پی ۴ معرفی شد و نسخه اولیه آن روی اشتراک پلاس فعال است!

آپدیت ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ : سفارش‌هایی که ۱۲ شب الی ۸ صبح دریافت می‌شود در صبح فردا تحویل می‌شوند. لطفا برای ارسال سریع سفارش در خارج از این ساعات درخواست ثبت بفرمایید. پس از تکمیل سفارش مشخصات حساب برای شما ایمیل می‌شود، اگر ایمیلی دریافت نشد حتما به پشتیبانی تلگرام پیام ارسال فرمایید.

آپدیت ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ : برای تمدید اشتراک پلاس کافیست در زمان ثبت سفارش مشخصات حساب کاربری خود را وارد فرمائيد همچنین لازم به ذکر است در صورت وجود اشتراک فعال امکان تمدید وجود نخواهد داشت.

آپدیت ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ : نسخه رسمی ChatGPT برای آيفون در اپ استور منتشر شد!

آپدیت ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ : همراهان گرامی، به دلیل سخت‌گیری های اخیر OpenAI بر روی پرداخت‌ها، همه سفارش‌های پلاس طی ۵ ساعت انجام خواهد شد، برای حفظ امنیت در حساب از پرداخت فوری معذور هستیم.

آپدیت ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ : نسخه رسمی ChatGPT برای اندروید در گوگل پلی استور منتشر شد!

تخفیف تمدید اشتراک : کد تخفیف 100 هزارتومانی برای تمدید اشتراک پلاس از پشتیبانی تلگرام دریافت کنید!

اکانت ChatGPT اختصاصی

اکانت chatgpt
 • وریفای اکانت با شماره خارج از کشور
 • دسترسی مادام العمر به سرویس
 • فعالسازی و تحویل سریع اکانت
 • امکان فعال سازی روی ایمیل شخصی
 • ارائه پشتیبانی و DNS های گذر از تحریم

اکانت ChatGPT Plus (ماهیانه)

اکانت پرمیوم chatgpt
 • زمان تحویل حداکثر ۵ ساعته
 • خرید قانونی اشتراک ماهیانه
 • امکان تمدید اشتراک ماهیانه
 • دسترسی به ChatGPT ورژن 4
 • دسترسی به ویژگی پلاگین ها

ChatGPT Plus چیست؟

ChatGPT plus یک نسخه پیشرفته از ChatGPT محصول شرکت OpenAI است که به شما امکان می دهد پاسخ های سریع تر، اتصال بهتر به ابزار و دسترسی زودهنگام به ویژگی های جدید را دریافت کنید. به عبارتی بهتر ChatGPT پلاس اولین سرویس اشتراک OpenAI برای ربات چت مبتنی بر هوش مصنوعی ChatGPT است. ChatGPT به عنوان یکی از بهترین چت بات های هوش مصنوعی در مدت زمان کوتاهی توانسته کاربران زیادی را در سرتاسر دنیا به دست بیاورد.

کاربران با خرید اکانت ChatGPT Plus به مبلغ 20 دلار در ماه، حتی در زمان اوج مصرف، زمان پاسخگویی سریع‌تر و دسترسی راحت تر به ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید آن را خواهند داشت. همانند نسخه رایگان ChatGPT، می‌توانید از هوش مصنوعی سوالاتی بپرسید و به آن بگویید تا مقاله‌ها را پیش‌نویس کند، داستان بنویسد و اشکالات کدهایی که نوشتید را بررسی کنید و سایر موارد مشابه قابل دسترسی خواهد بود.

ChatGPT از یک قالب گفتگو پیروی می کند، به این معنی که می تواند به سؤالات بعدی پاسخ دهد، اشتباهات را تصحیح کند و درخواست های نامناسب را رد کند.

هزینه اشتراک ماهیانه اکانت ChatGPT Plus

ChatGPT Plus برای کاربران 20 دلار در ماه هزینه خواهد داشت. این مبلغ را شما برای خرید اکانت ChatGPT plus پرداخت می کنید. این بدان معناست که ChatGPT Plus سالانه حدود 240 دلار برای کاربران آب می خورد. با این حال، بسیاری از کاربران همچنان انتظار دارند که مدیران OpenAI راهکاری را برای کاهش هزینه های خرید اشتراک ChatGPT پلاس ماهیانه ارائه کنند.

هزینه 20 دلاری حق اشتراک ممکن است برای افرادی که می خواهند با یک ربات هوش مصنوعی چت کنند، ارزش نداشته باشد، اما برای کسانی که به صورت روزانه از آن برای فعالیت های مختلف کاری استفاده می کنند، پس انداز بسیار خوبی خواهد بود.

در واقع، زمانی که ChatGPT به تازگی راه اندازی شد، سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI، توییت کرده بود که هزینه اجرای سوالات و درخواست کاربران روی این ربات هوش مصنوعی که در سرورهای ابری انجام می شوند، زیاد است و آنها باید به نوعی به کسب درآمد از این سرویس نگاه کنند. به همین دلیل است که خرید اکانت ChatGPT پلاس راه اندازی شده است. درنظر داشته باشید که نسخه رایگان ChatGPT همچنان در دسترس است و کاربران می توانند از آن استفاده کنند.

خرید اکانت chatgpt plus

تفاوت ChatGPT plus و معمولی چیست؟

مزایای سرویس ChatGPT Plus یا همان اشتراک پولی ممکن است تفاوت خیلی زیاد و انقلابی نسبت به نسخه رایگان نداشته باشد. به عبارتی بهتر به غیر از دسترسی زودهنگام به ویژگی های جدید، شما اساساً همان پاسخ ها و هوشی را دریافت می کنید که کاربران در رایگان دریافت می کنند.

تفاوت چت جی پی تی ۴ با ۳/۵

با این حال، اگر تا به حال سعی کرده اید ChatGPT را در اواسط روز آزمایش کنید، می دانید که دسترسی ساده به سرویس هوش مصنوعی بسیار مشکل است. امکان ورود بدون مشکل به اکانت ChatGPT در هر زمان و هر کجا که بخواهید، به خصوص برای کسانی که به دنبال گنجاندن این سرویس در کار یا زندگی خود هستند، بدون نسخه پلاس و خرید اکانت چت جی پی پلاس امکان پذیر نیست.

در مجموع می توان گفت که کاربران ChatGPT Plus این موارد را دریافت خواهند کرد:

 • دسترسی مطمئن تر به ChatGPT حتی در ساعات اوج مصرف
 • زمان پاسخگویی سریعتر
 • دسترسی به ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید

در اکانت وریفای شده برای ChatGPT شما هزینه خرید اکانت برای نسخه معمولی ChatGPT را پرداخت می کنید. طبق قوانین شرکت OpenAI برای استفاده از خدمات ربات مبتنی بر هوش مصنوعی این شرکت، باید شماره داشته باشید. از آنجایی که کاربران ایرانی به دلیل شرایط تحریم امکان استفاده از خدمات این ربات را ندارند، لازم است از یک شماره خارجی استفاده کنیم.

علاوه بر این همانطور که می دانید شرایط تحریم باعث شده تا استفاده از سرویس ChatGPT با IP ایران امکان پذیر نباشد. همین موضوع سبب شد تا بسیاری از کاربران ایرانی امکان استفاده از امکانات این ربات هوش مصنوعی را نداشته باشند. از همین رو به همراه اکانت وریفای شده ChatGPT، به شما عزیزان DNS موردنیاز جهت ورود و استفاده از خدمات آن نیز ارائه می شود تا با خیال راحت از بزرگترین اختراع قرن در زمنیه تکنولوژی، یعنی چت جی پی تی بهره مند شوید.

خرید اکانت ChatGPT پلاس

از آنجایی که کاربران زیادی در طول روز در سرتاسر دنیا از این ربات هوش مصنوعی استفاده می کنند، ممکن است در برخی از ساعات شبانه روز به دلیل حجم ورودی بالای کاربران، اجازه ورود پیدا نکنید. به عبارتی بهتر با اخطار بالا مواجه می شوید. در این شرایط راه حل استفاده از اکانت ChatGPT Plus (پریمیوم) است. با خرید اکانت ChatGPT plus می توانید از قابلیت ها و امکانات ChatGPT Plus بهره مند شوید.

از ویژگی های خرید اکانت چت جی پی تی پریمیوم می توان به دسترسی به قابلیت ها و ویژگی های بیشتر نسبت به نسخه رایگان ChatGPT اشاره کرد. از طرفی با این اکانت می توانید به صورت شبانه روزی از سرویس هوش مصنوعی استفاده کنید.

آیا اشتراک ChatGPT پلاس ارزش خرید دارد؟!

ChatGPT یک سرویس هوش مصنوعی فوق العاده است که بسیاری از کارشناسان آن را انقلابی در تکنولوژی و هوش مصنوعی معرفی می کنند. این سرویس همانند یک دوست مجازی کامپیوتری است. با این تفاوت که شما در هرجایی از کسب و کارتان مشکلی داشتید، می تواند به شما کمک کند. اگر کاربر حرفه ای این ربات هوش مصنوعی باشید حتما به فکر خرید اکانت ChatGPT plus هستید، شلوغی سرور و محدودیت های نسخه معمولی نیاز به اشتراک پلاس را پررنگ می‌کند.

به عبارتی بهتر خرید اکانت ChatGPT plus برای کسانی که احساس می کنند به یک دستیار مجازی جهت حل مسائل، نوشتن متن های طولانی، کد نویسی و سایر موارد نیاز دارند، توصیه می شود.

ZD NET

مراحل خرید اکانت ChatGPT

نسخه عادی ChatGPT در اختیار عموم مردم قرار گرفته اما به دلیل تحریم امکان ایجاد حساب بدون داشتن شماره خارج از کشور میسر نیست، لطفا قبل از خرید به نکات زیر توجه فرمائيد:

 1. اکانت وریفای شده کاملا اختصاصی برای شما ایجاد می‌شود، هیچگونه حساب اشتراکی یا کرک شده به فروش نمی‌رسد.
 2. درصورت نیاز به ساخت حساب کاربری بر روی آدرس ایمیل شخصی خود در زمان ثبت سفارش آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمائيد.
 3. به دلیل عدم فروش حساب های از پیش ساخته شده، از زمان ثبت سفارش تا تحویل نهایی حساب چند دقیقه ای زمان خواهد برد.

مراحل خرید اکانت ChatGPT Plus

خرید اکانت چت جی پی تی از سیب تیپ بسیار ساده است و شما به راحتی می توانید با خرید اکانت ChatGPT پلاس از مزایای سرویس هوش مصنوعی OpenAI استفاده کنید.

 1. به دلیل نوسانات قیمت ارز قیمت خرید اشتراک پلاس متغییر خواهد بود، قیمت درج شده روی وبسایت همیشه به روز نگاه داشته می‌شود. اشتراک پلاس در ماه در حدود یک میلیون چهارصد هزارتومان خواهد بود.
 2. پس از پرداخت اشتراک پلاس طی چند ساعت (حداکثر ۵ ساعت) برای شما خریداری خواهد شد، همچنین امکان فعال سازی اشتراک پلاس بر روی اکانت شخصی شما نیز وجود دارد.
 3. اشتراک پلاس به صورت قانونی خریداری روی اکانت شما فعال می‌شود، مشاهده شده بعضا سخت گیری های درخصوص استفاده از اکانت chatgpt با IP های مختلف اعمال شده که باعث محدود سازی حساب می شود.
 4. پس از خرید دو ایمیل حاوی اطلاعات اکانت چت جی پی تی و IP ها و نرم افزارهای گذر از تحریم برای اتصال پایدار دریافت می کنید.
 5. توجه داشته باشید پس از تحویل حساب حتما برای استفاده از نرم افزارهای تغییر IP مطمئن استفاده کنید و تغییر زیاد IP خودداری کنید، چرا که شرکت OpenAi به دلیل تحریم و فعالیت های مشکوک امکان مسدود سازی حساب شما را خواهد داشت.

مشکلات تحریم و مسدود شدن حساب ChatGPT

اخیرا سخت گیری‌های شرکت OpenAI بر روی حساب های ChatGPT Plus افزایش یافته است. عزیزان حتما در زمان استفاده از ChatGPT مخصوصا نسخه پلاس نکات امنیتی لازم را در نظر گرفته و از نرم افزارهای تغییر IP معتبر استفاده کنید. ترجیحا از چند IP برای لاگین استفاده نکنید، امکان نشت IP در زمان استفاده از سرورهای شخصی وجود دارد. اخیرا دیده شده حساب توسط OpenAI مسدود می‌شود. فرآیند ریفاند اشتراک زمانبر خواهد بود (حداقل ۱۰ روز ) و پس از مسدود سازی امکان دسترسی به تاریخچه گفتگوها از بین خواهد رفت، پس مواظب حساب‌های خود باشید.

جلوگیری از بلاک شدن اکانت ChatGPT

 • عدم استفاده از VPN های اشتراکی یا رایگان
 • عدم تغییر مکرر IP در زمان استفاده از حساب
 • استفاده از اکانت در مرورگر جداگانه
 • اطمینان از عدم نشت IP در زمان استفاده از اکانت
مسدود شدن حساب ChatGPT

آموزش ساخت اکانت ChatGPT

برای ساخت نیاز به ایمیل و شماره فعال خارج از کشور دارید که در حین مراحل ثبت نام کد تایید دریافت کنید. وارد وبسایت OpenAI شوید و بعد کلیک روی دکمه Try ChatGPT روی Signup کلیک کنید، آدرس ایمیل خود را وارد کنید و پسوردی حداقل با هشت کاراکتر بسازید. ایمیل برای تایید آدرس ایمیل برای شما ارسال می‌شود که در با کلیک روی لینک دریافتی در ایمیل میتواند به آخرین مرحله ثبت نام برسید. در اینجا شماره موبایل خود را وارد کنید، دقت کنید به دلیل تحریم، شماره موبایل اپراتور های داخلی مورد تایید نیست. پس از وارد کردن کد پیامکی حساب کاربری شما فعال می‌شود.

معرفی ChatGPT-4

پس از شایعات طولانی که در مورد ChatGPT-4 وجود داشت، سرانجام شرکت OpenAI به صورت رسمی آن را معرفی کرد. باتوجه به نظرات کاربران ورژن جدید این چت بات پیشرفت های فوق العاده چشمگیری داشته است. به طوری که OpenAI آن را “پیشرفته ترین چت بات برای تولید پاسخ های ایمن تر و مفیدتر” می نامد.

GPT-4 به طور رسمی در 13 مارس معرفی شد. از هم اکنون این نسخه فقط در اشتراک پولی ChatGPT Plus در دسترس خواهد بود. بنابراین با خرید اکانت ChatGPT Plus می توانید به این نسخه دسترسی داشته باشید. نسخه رایگان فعلی ChatGPT همچنان بر اساس GPT-3.5 قابل استفاده است.

چه قابلیت جدیدی در GPT-4 وجود دارد؟

طبق گفته OpenAI، این مدل زبان نسل بعدی ChatGPT است که در سه حوزه کلیدی پیشرفته‌تر است: خلاقیت، ورودی بصری و دریافت پیام های طولانی‌تر. از نظر خلاقیت، OpenAI می گوید که GPT-4 هم در ایجاد و هم در همکاری با کاربران در پروژه های خلاقانه بسیار بهتر عمل می کند.

علاوه بر این در زمینه پیام های طولانی تر، GPT-4 اکنون می تواند حداکثر 25000 کلمه متن را از کاربر پردازش کند. حتی می توانید فقط یک پیوند وب (لینک) برای GPT-4 ارسال کنید و از آن بخواهید با متن آن صفحه تعامل داشته باشد. OpenAI می گوید این می تواند برای ایجاد محتوای طولانی و همچنین “مکالمات طولانی” مفید باشد.

GPT-4 اکنون می تواند تصاویر را نیز برای تعامل دریافت کند. در مثال ارائه شده در وب سایت GPT-4، به چت بات، تصویری از چند ماده برای تهیه غذا داده می شود و از آنها پرسیده می شود که با آنها چه چیزی می توان درست کرد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا می توان از ویدئو نیز به همین روش استفاده کرد یا نه.

در نهایت، OpenAI می‌گوید که استفاده از GPT-4 نسبت به نسل قبلی بسیار ایمن‌تر است. طبق گزارش‌ها، GPT-4 می‌تواند تا 40 درصد پاسخ‌های واقعی‌تری را برای کاربران ایجاد کند، همچنین احتمال اینکه «به درخواست‌های محتوای غیرمجاز پاسخ دهد» تا 82 درصد کاهش پیدا کرده است.

شرکت OpenAI ادعا می کند که این پیشرفت ها را بر اساس بازخوردی که از کاربران دریافت کرده، انجام داده است. همچنین برای افزایش ایمنی و امنیت هوش مصنوعی با بیش از 50 متخصص کار کرده است. در نسخه جدید قابلیت اتصال به اینترنت و استفاده از پلاگین ها نیز برای کاربران پلاس فعال شده است.

محدودیت های GPT-4

در زمان رونمایی و معرفی قابلیت ها و امکانات GPT-4، شرکت OpenAI به برخی از محدودیت های این مدل زبانی را نیز اشاره کرد. همانند نسخه قبلی، این ورژن نیز با برخی از سوالات و موارد ممنوعه که در بین کاربران به مشکلات ChatGPT معروف است، پاسخ نمی دهد.

به عبارت بهتر ChatGPT-4 همچنان نسخه کاملی نیست، اما OpenAI می‌گوید همه اینها مسائلی هستند که شرکت در تلاش است تا به آنها رسیدگی کند. به طور خلاصه، GPT-4 یک تحول خواهد بود، نه یک انقلاب.

دانلود برنامه ChatGPT برای آیفون به صورت رایگان

از زمان انتشار و رونمایی رسمی از ChatGPT، کاربران درخواست های متعددی مبنی بر استفاده از این ابزار هوش مصنوعی بر روی گوشی تلفن خود را داشتند. پس از ماه ها انتظار، سرانجام شرکت OpenAI از راه اندازی یک برنامه رسمی ChatGPT مخصوص iOS خبر داد که به کاربران اجازه می دهد تا به چت بات محبوب هوش مصنوعی در موقعیت های مختلف دسترسی داشته باشند.

این اقدام در شرایطی صورت گرفت که اپ استور مملو از برنامه ها و سرویس های مشکوک و غیر رسمی شده بود. این شرکت می‌گوید برنامه ChatGPT برای آیفون رایگان، بدون تبلیغات و امکان ورودی صوتی خواهد بود. درنظر داشته باشید که این برنامه ابتدا به صورت محدود برای برخی از کاربران در دسترس است و به زودی به تمامی کاربران در سرتاسر دنیا می توانند از آن استفاده کنند.

اپلیکیشن ChatGPT به کاربران اجازه می دهد تا با ربات هوش مصنوعی تعامل داشته باشند و بدون جستجوی سنتی در وب، سؤال بپرسند، مشاوره دریافت کنند، ایده بگیرند، بیاموزند، تحقیق کنند و سایر موارد مشابه را با این ابزار تجربه کنند.

هنگام استفاده از نسخه تلفن همراه ChatGPT، برنامه، تاریخچه درخواست شما را متناسب با دسترسی که در وبسایت اصلی داشتید، همگام‌سازی می‌کند؛ به این معنی که می‌داند قبلاً چه چیزی را از طریق رابط وب جستجو کرده‌اید و آن را در دسترس شما قرار می‌دهد. همچنین این برنامه با Whisper، سیستم تشخیص گفتار و صوت OpenAI، یکپارچه شده است تا امکان ورودی صوتی را فراهم کند.

بزرگترین تغییری که برنامه ChatGPT بر روی تلفن همراه ایجاد می کند این است که اکنون می توانید به جای تایپ کردن با ربات صحبت کنید.

techcrunch

ChatGPT در iOS محدود به گوشی هایی خواهد بود که می توانند سیستم عامل iOS 16.1 را اجرا کنند، یعنی آیفون 8 یا مدل های سخت افزاری جدیدتر به آن دسترسی دارند. این برنامه روی هر دو آیفون و آیپد کار می کند و می توانید آن را از اپ استور دانلود کنید.

به گفته OpenAI، مشترکین ChatGPT Plus می‌توانند از طریق برنامه جدید به قابلیت‌های GPT-4 دسترسی داشته باشند، به عبارتی بهتر این شرکت در اطلاعیه خود خاطرنشان کرد، که نسخه رایگان برای استفاده بر روی GPT-3.5 ساخته شده است.

با این حال کاربران نسخه پلاس با پرداخت 20 دلار در ماه می توانند قابلیت‌های GPT-4 از جمله دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های جدید و زمان پاسخ‌دهی سریع‌تر را دریافت کنند. در ادامه اطلاعیه آمده که یک نسخه اندروید نیز برای کاربران اندرویدی در نظر گرفته شده که به زودی منتشر می شود.

یکی از ویژگی که می تواند کاربران به استفاده از برنامه موبایلی OpenAI ترغیب کند، ماهیت بدون تبلیغات آن است. OpenAI در پست وبلاگ خود به این موضوع اشاره کرده و خاطرنشان می کند که کاربران می توانند “بدون دریافت تبلیغات” پاسخ های فوری و مناسبی دریافت کنند. این قابلیتی است که باعث می شود ChatGPT در مقابل رقیب خود Bing، برتری نسبی را تجربه کند. زیرا بینگ در حال حاضر تبلیغات را به چت Bing مبتنی بر هوش مصنوعی خود اضافه کرده است.


جمع بندی

به عقیده بسیاری از کارشناسان، ChatGPT انقلابی در تکنولوژی خواهد بود. این موضوع را می توان به استقبال باورنکردنی کاربران از این سرویس فهمید. اهمیت بالای ChatGPT و ویژگی های بی نظیر آن باعث شده تا برای فعالیت ها و بیزینس های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. با این حال به توجه به شرایط موجود، برای دسترسی به چت جی پی تی، باید به دنبال خرید اشتراک chatgpt باشید. مجموعه سیب تیپ دو اکانت ChatGPT Plus (پریمیوم) و اکانت وریفای شده ChatGPT را با قیمتی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهدو شما می توانید برای خرید اکانت ChatGPT plus مورد نظر، روی لینک مربوط به هرکدام کلیک کنید. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

شرکت سازندهOpenAI 🌀
نوع اکانتقانونی و اختصاصی ✅
زمان تحویل۲۰ دقیقه ⏱
مدت اشتراکدائمی 💯

آیا امکان استفاده از ChatGPT با آیپی ایران وجود دارد؟

به دلیل شرایط تحریم، امکان دسترسی به سرویس ChatGPT با آیپی ایران وجود ندارد. اما راه حل های زیادی از جمله دور زدن تحریم با DNS های گذر از تحریم وجود دارد.

آیا شماره مجازی برای چت جی پی تی فعال می شود؟

خیر، چت جی پی تی حساسیت های ویژه ای روی استفاده از شماره مجازی دارد و هیچگونه شماره مجازی رایگان یا اشتراکی برای این سرویس تایید نمی کند.

با اعتماد خرید کنید: سیب تیپ دارای نماد اعتماد الکترونیک و گواهی پرداخت امن آنلاین می‌باشد، پشتیبان تلگرام مجموعه در همه ساعات شبانه روز پاسخگوی سوالات شما هستیم. درباره ما

جستجوی های مشابه:

 • خرید اکانت chatgpt plus
 • خرید chatgpt plus
 • خرید اکانت چت جی پی تی 4
 • اکانت جی پی تی پلاس
 • اکانت چت جی پی تی 4
160 نظر
 1. ناشناس می گوید

  من مبلغ اکانت وریفای شده رو پرداخت کردم ولی اطلاعات اکانت هنوز برام ارسال نشده! چقدر ممکنه طول بکشه؟

  1. سیب تیپ می گوید

   سلام، بین ۱۰-۲۰ دقیقه حداکثر
   مشخصات اکانت برای شما ایمیل شد.

   1. مهدی می گوید

    سلام من مبلغ رو ۲ ساعت پیش واریز کردم و فقط شماره تماس دادم ولی لینک برام ارسال نشده.

    1. مدیر سایت می گوید

     مهدی جان لطفا تلگرام بررسی بفرمائيد. خوشبختانه با شماره ثبت شده تلگرام داشتید و همکارانم خدمتتون پیام ارسال کردند

 2. رضازاده می گوید

  عالی بودین، قیمت از بقیه سایت ها بهتره، چطور میتونم بدون vpn ازش استفاده کنم؟

  1. سیب تیپ می گوید

   خوشحالم راضی بودین. برای دور زدم تحریم کافیه از DNS هایی که براتون ارسال شده استفاده کنید. روی موبایل هم میتونید فعال کنید بدون محدودیت حجمی و زمانی.

 3. نفس می گوید

  در مورد خرید نسخه پلاس چندتا سوال دارم، کجا میتونم بپرسم؟

  1. سیب تیپ می گوید

   میتونید روی دکمه شناور تلگرام کنار صفحه کلیک کنید و با پیشتیبان آنلاین ما صحبت کنید.

 4. مجید می گوید

  متشکرم بابت اکانت، خودم طبق آموزش اقدام کردم شماره مجازی قبول نمیکرد.

  1. سیب تیپ می گوید

   درود بر شما

 5. ح اشکی می گوید

  سلام، از کجا میتونم شماره مجازی رایگان برای چت جی پی تی بگیرم؟ اگر با شماره مجازی اکانت چت جی پی بسازیم مشکلی برای ما بوجود نمیاد؟ چون من نویسنده هستم و برای نوشتن مقدمه یا خلاصه متن ها واقعا به این ربات نیاز دارم، نمیدونم چطور میشه با شماره مجازی فعال کرد، چندتا نرم افزار شماره مجازی رایگان نصب کردم ولی موقع فعال سازی حساب از من قبول نکرد

  1. سیب تیپ می گوید

   سلام، شرکت OpenAi روی اطلاعات ثبت نامی فیک حساسیت داره، شما نمیتونید با شماره های مجازی یا شماره های عمومی اکانت ChatGPT بسازید، ما در این سرویس با شماره ها بدون ریپورت و واقعی اکانت های وریفای شده ایجاد میکنیم و هر شماره مختص یک نفر است که به صورت مادام العمر امکان استفاده از حساب کاربری چت جی پی تی برای آن وجود دارد.

 6. mr reza می گوید

  سلام، من اکانت وریفای شده چت جی پی تی خریدم میخواستم بدونم اطلاعات خرید برای من کجا ارسال شده؟ پیامک میشه؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، اطلاعات اکانت اختصاصی شما ۲۰ دقیقه پس از خرید برای شما ایمیل شده، لطفا اگر در زمان ثبت سفارش آدرس ایمیل اشتباه وارد کردین به پشتیبانی تلگرام سایت پیام بدین پیگیری میکنند.

 7. برنامه نویس می گوید

  سلام من از چت جی پی تی برای کدنویسی استفاده میکنم، بعضی مواقع در حین نوشتن کد گیر میکنه و کد نصفه میده، راه حلی داره تا بتونم ادامه کد بگیرم؟ خیلی باهوشه فقط مشکلی که داشتم این بود که نمیتونه کامل جواب بده، جز این مشکل دیگه ای باهاش نداشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، به دلیل شلوغی سرور این اتفاق بعضا میوفته اگر فارسی درخواست میدین بنویسید “ادامه” و اگر انگلیسی چت میکنید “continue” تایپ کنید ادامه کد یا تسک قبلی رو معمولا به شما میده.

 8. پارسا می گوید

  دنبال اشتراک پلاس chatgpt بودم که روی اکانت خودم فعال بشه، فکر نمیکردم اینقدر سریع انجام بدین، خیلی حرفه ای هستید و از پشتیبانی خوبتون متشکرم

  1. مدیر سایت می گوید

   خوشحالیم که راضی هستید، مبارکتون باشه🎆

 9. zahra nori می گوید

  از کجا میتونم با پشتیبانی تلگرام شما در ارتباط باشم، قبل از خرید چندتا سوال دارم، چند دقیقه طول میکشه تا اکانت پلاس برای من فعال کنید؟ و اینکه آیا ماه بعد هم میتونید برای من فعالش کنید؟ اگر به سوالات من پاسخ بدین ممنون میشم.

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، روی آیکون تلگرام سمت راست کلیک کنید، آیدی تلگرام پشتیبانی sibtip هست.
   ۲- در حدود ۲۰ دقیقه فعالسازی اکانت زمان میبره، ما اکانت های اشتراکی یا آماده نمیفروشیم و برای شما اکانت اختصاصی آماده میکنیم.
   ۳- بله هر ماه امکان شارژ اشتراک پلاس وجود داره و محدودیتی ندارید.

   1. موسوی می گوید

    روی تلگرام کلیک میکنم ولی جایی نمیره – من با جی پی تی ورژن قبل 4 کاملا اشنائی دارم و در کل مشکلی ندارم.. واقعیت ترجیح میدم که با فیلتر شکن برم چون کاملا راحت بودم. مورد شما بدون فیلتر را درک نکردم.

 10. محمدامین می گوید

  یه چیزی اعتراف کنم! قبل از ثبت سفارش فکر کردم ۲۰ دقیقه که نوشته تبلیغاتیه ولی وقتی سفارش ۲۰ دقیقه هم نشده تحویل شد واقعا شوکه شدم 🙂 اکانت رو برای من اختصاصی ساختید و مثل بقیه اکانت اشتراکی یا آماده ندادین خیلی ارزشمنده، امیدوارم دلار پایینتر بیاد بتونیم اشتراک چت جی پی تی پلاس ماه دیگه هم تمدید کنیم. خلاصه دمتون خیلی گرمه. سال نو هم مبارک

  1. مدیر سایت می گوید

   مبارکتون باشه، در طول روز حتما زیر ۲۰ دقیقه تحویل میدیم مگر اینکه نصفه شب سفارش ثبت کرده باشید که ما خواب باشیم! سال نو شما هم مبارک

   1. ساسان پارسافر می گوید

    واقعا پشتیبانی خوبی دارید دایی جان😄 فکر نمیکردم روز تعطیل و دیر وقت جواب بدین، سیب تیپ تا حالا کجا بودی، حتما همینجا ماه دیگه تمدید میکنم😘

    1. مدیر سایت می گوید

     خوشحالیم رضایت داشتید

 11. شایان می گوید

  سلام، امروز چت جی پی تی خیلی قطعی داشت، من اکانت پلاس دارم فکر میکردم قطعی نداره. چی بود قضیه؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، بله امروز اختلال در سرور های open ai بوجود اومده بود و مشکل سراسری بود. وضعیت سرورهای chatgpt رو میتونید از اینجا بررسی کنید: https://status.openai.com

 12. جلیلی می گوید

  سلام من نتوانستم از طریق پشتیبانی چت تلگرام باهاتون ارتباط برقرار کنم.من اکانت وریفای شده چت جی پی تی با شماره ایتالیا را دارم.و از همون اول معرفی چت جی پی تی استفاده کرده ام.الان می خواهم اکانت پلاس تهیه کنم.قیمت و شرایط را می فرمایید. ممنون

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، در زمان ثبت سفارش لطفا یوزر پسورد اکانت در قسمت توضیحات وارد فرمائيد تا اشتراک پلاس روی اکانت فعلی شما فعال شود. در صورتی که تمایل ندارید پسورد اکانت با ما به اشتراک بگذارید باید اکانت جدیدی ایجاد کنیم چون برای شارژ حساب نیاز به لاگین هست.
   قیمت روز و دکمه پرداخت در ابتدای صفحه قابل رویت هست. اگر مشکلی در فرآیند داشتید با پشتیبان تگرامی مجموعه ارتباط حاصل فرمائيد

   1. Sasa می گوید

    با سلام دو روزه سفارش دادم چیری واسم نیامده

    1. مدیر سایت می گوید

     عزیز آدرس ایمیلتون چک بفرمائید. مشخصات اکانت شما خدمتتون ایمیل شده. در صورتی مشکلی داشتید به تلگرام پشتیبانی پیام ارسال بفرمایید.

   2. جلیلی می گوید

    سلام من واریز کردم هزینه را و می خوام روی ایمیل خودم فعال بشه. ماسفانه وقتی روی چت بات پشتیبانی میزنم یک اکانت روسی را میاوره و نمی تونم باهاتون ارتباط بگیرم.

    1. مدیر سایت می گوید

     جناب جلیلی اشتراک پلاس شما بر روی مشخصات ارسالی فعال شد. در صورتی مشکلی در اتصال داشتید لطفا با پشتیبانی هماهنگ بفرمائيد. دکمه تلگرام ویرایش شد.

     1. ناشناس می گوید

      سلام ممنون از شما . فقط برای نحوه اتصال قرار بود DNS هم برامون بفرستید.

     2. مدیر سایت می گوید

      باید دوتا ایمیل پشت هم دریافت میکردین، اولی مشخصات بود و دومی DNS ها و آموزش، درصورتی که دریافت نشده لطفا آدرس ایمیلتون بفرمایید تا مجددا ارسال شود

 13. سعید می گوید

  سلام
  اکانت پریمیموم خریداری کرده ام که فقط پیام خرید موفقیت امیز برایم ارسال شده ولی هنوز یوزر و پسوردی دریافت نکرده ام.
  ممنون میشم پیگیری بفرمایید
  با تشکر

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام ، لطفا آدرس ایمیلتون چک بفرمائيد، پوشه اسپم هم بررسی بفرمایید.
   درصورت وجود مشکل لطفا با پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید تا مشخصات برای شما ارسال شود.

 14. مهندس برق می گوید

  اول یک تشکر کنم بابت پشتیبانی خوبتون، کلا دیدم رو نسبت به خرید آنلاین عوض کرد، فکر میکردم کلاهبرداری باشه چون تجربه ناموفق زیادی داشتم، من خیلی دنبال راهی برای خرید اشتراک چی تی جی پی پلاس بودم، با اینکه حساب پیپال دارم اما نتونستم شارژر کنم اما شما خیلی سریع برای من انجام دادین. تو سایت های دیگه قیمت حدود دو برابر بود نمیدونم دلار چند میزنن و چقدر سود میخوان ولی به نسبت کیفیت پشتیبانی شما و سرعت العملتون واقعا راضی بودم.

  1. مدیر سایت می گوید

   ارادت، بسیار خرسندیم که رضایت داشتید

 15. سعید می گوید

  با درود و آرزوی سلامتی. اکانت اختصاصی را به مبلغ ۱۱۹ هزار تومان خریداری کرده ام. اما هنوز اکانت فعال سازی نشده است و هیچ ایمیلی هم دریافت نکرده ام. لطفا مشکل را بررسی و اطلاع رسانی بفرمایید. با تشکر.

  1. مدیر سایت می گوید

   ضمن تشکر از خرید شما، پاسخگوی شما در چت پشتیبانی تلگرام هستیم.

 16. ساشا می گوید

  از رفتار خوب پشتیبانی خیلی راضیم. با صبر و حوصله جواب سوالم و دادند و کمتر از ۲۰ دقیقه اشتراک روی ایمیل من فعال شد. پیشنهاد میکنم گول قیمت های زیر بازار نخورید و قانونی اشتراک بخرید که به مشکل نخورید. حتما پیشنهاد میکنم

  1. مدیر سایت می گوید

   قدردان اعتماد شما هستیم🏵️

 17. faeze z می گوید

  تازه میخواستم به تلگرام پیام بدم ایمیل سفارشم اومد!!! سریع و بی دردسر بود. ممنون

  1. مدیر سایت می گوید

   خوشحالیم رضایت داشتید🌻

 18. mm می گوید

  سلام وقت بخیر. اکانت پلاس رو تهیه کردم ولی هنوز ایمیلی برام ارسال نشده

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، وقت شما هم بخیر.
   لطفا ایمیل خودتون چک کنید، پوشه اسپم بررسی بفرمایید. اگر دریافت نفرمودین به پشتیبانی تلگرام سیب تیپ به آیدی sibtip پیام ارسال فرمایید.

 19. آرمان می گوید

  سلام خسته نباشید اکانت پلاس رو نیم ساعت پیش سفارش دادم ولی ایمیلی بران نیومد ضمن اینکه اگر برای خرید ساین آپ رو ساده و اجباری بزارید هم مشتری میتونه خریدشو پیگیری کنه هم شما دیتای خیلی بهتری برای کنترل و بهبود فروش و مارکتینگ اتون خواهید داشت

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، از اعتماد شما سپاسگزاریم. سفارش های که از 12شب الی 8 صبح دریافت می‌شوند به دلیل عدم حضور اپراتور در صبح فردا تحویل می‌گردد.
   سفارش شما ارسال گردد، امیدوارم دوباره انتخاب شما باشیم🏵️

 20. مهدی می گوید

  سلام
  اکانت های پلاس تک کاربرن ؟ یعنی میتونم هم با گوشی و هم با سیستم ازشون استفاده کنم ؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، اکانت ها محدودیتی ندارن و میتونید روی دستگاه های مختلف استفاده کنید یا اشتراکی استفاده کنید

 21. مصطفی می گوید

  سلام
  آدرس تلگرام شما کار نمیکنه میخوام خرید کنم

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، آیدی تلگرام پیشتیبانی sibtip@ میباشد. قبل از وارد شدن به تلگرام از روشن بودن VPN خود مطمئن شوید
   همچنین میتوانید در زمان ثبت سفارش آیدی خود را وارد نمائيد تا ما با شما ارتباط بگیریم

 22. هادی می گوید

  سلام بنده خرید کردم و چیزی برام ارسال نشده خواستم بدونم چقدر زمان میبره؟

  1. مدیر سایت می گوید

   ارادت، سفارش هایی که از ۱۲ شب الی ۸ صبح ثبت می‌شود در صبح فردای سفارش تحویل می‌گردد. چون ما اکانت آماده یا اشتراکی نمیفروشیم و همه اکانت ها به صورت اختصاصی برای شما ایجاد می‌شود. سفارش شما خدمتتون ایمیل شد.🌻

 23. کاظمی می گوید

  وقت شما بخیر من اخیرا برای خرید اکانت چت جی پی تی به شما پیام دادم و پشتیبانی با برخورد مناسب کامل بنده و راهنمایی کرد و تونستم کمتر از ۲۰ دقیقه اکانت شخصی خودم رو به نسخه پلاس ارتقا بدم. اومدم کامنت بذارم تا تشکر کرده باشم و شما رو به بقیه پیشنهاد کنم. پشتیبانی شما درجه یک بود!

  1. مدیر سایت می گوید

   نظر لطف شماست🏵️

 24. ناشناس می گوید

  شرافت واقعا نمونده طرف اومده استارت اپ کار کرده هوشمند ترین سیستم دنیا رو

 25. آرمان می گوید

  اول دست سازنده درنکنه دوم دست شما دردنکنه که امکان خرید اشتراک پلاس با این تحریم ها ممکن کردین، از وقتی با هوش مصنوعی آشنا شدم قشنگ ده برابر تو کارهای روزانم بازدهی بیشتری گرفتم، نسخه چت جی پی تی پلاس واقعا فوق العادست، خیلی سریعه، البته باید ببینید نسخه معمولی کار شما رو راه میندازه یا نه، اینکه مستقیم بریم ادیت سراغ پلاس بدون استفاده از ورژن معمولی شاید درست نباشه و چون باید واقعا احتیاج داشته باشید یا مثل من کلافه شده باشید از دست قطعی های نسخه معمولی. ممنون از پشتیبانی خوب شما حتما پیش شما تمدید میکنم.

  1. مدیر سایت می گوید

   بله همینطوره، خوشحالیم که رضایت داشتید🌻

 26. مهدی می گوید

  با سلام
  من اکانت رو خریدم ولی بیش از دو ساعت طول کشید و ایمیلی برام نیومد

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام مهدی جان، امروز سرورهای OpenAI برای ارتقا به نسخه پلاس دچار مشکل بودند سفارش ها با تاخیر ارسال شد، لطفا ایمیل خود را بررسی بفرمائيد (همچنین پوشه اسپم)

 27. مجتبی نورانی می گوید

  سلام. بنده chat gpt رو با سیمکارت غیر ایرانی دارم. آیا ممکنه برای من روی همین اکانتم ورژن پلاس رو فعال بفرمایید؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، بله مشکلی نیست، در زمان ثبت سفارش اطلاعات اکانت فعلی خود را وارد بفرمآئيد

 28. مصطفی افتخاری می گوید

  با سلام
  من الان یک ساعته اشتراک معمولی خریدم ولی هیچ ایمیلی برام فرستاده نشده. پوشه اسپم را هم چک کردم.
  لطفا بفرستین در اسرع وقت. ممنون

  1. مدیر سایت می گوید

   مصطفی جان سلام،
   ممنون از اعتماد شما، با آدرس ایمیل دیگری هم خدمتتون ارسال شد. درصورت عدم دریافت لطفا با پشتیبانی تلگرام مجموعه در ارتباط باشید.

 29. علی می گوید

  من اکانت وریفای رو خریداری کردم نیم ساعت پیش هنوز چیزی برای من ارسال نشده

  1. مدیر سایت می گوید

   علی جان سلام، اخیرا ایجاد اکانت از کشورهای تحریم شده با سخت‌گیری های بیشتری انجام میشود، در حال حاضر اکانت ها با متد جدیدی ساخته میشود تا برای شما در آینده مشکلی ایجاد نشود. مشخصات حساب خدمت شما ایمیل شد. از صبوری شما متشکریم🏵️

 30. امین هاشمی می گوید

  سلام من طبق آموزش شما با شماره مجازی اقدام به ساخت اکانت chatgpt کردم بعد از وارد کردن شماره پیام your account has been flagged for potential abuse میاد و شماره منو قبول نمیکنه.. از کشورهای مختلفی شماره خریدم ولی هیچکدوم تایید نشد و پیامکی نیومد، چرا این اتفاق میوفته؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، شماره های مجازی توسط OpenAi شناسایی میشود و به ندرت اینطور شماره ها اجازه ساخت حساب کاربری دارند. پیشنهاد میکنیم از شماره های با کیفیت تری استفاده بفرمائید و IP خود را تغییر دهید.

 31. ایدین فرهادی می گوید

  اقا چرا ارسال نشده ؟

  1. مدیر سایت می گوید

   جناب فرهادی هیچ سفارش ارسال نشده ای نداریم، لطفا با پشتیبانی تلگرامی در ارتباط باشید و مشخصات پرداخت ارسال کنید، همکارانم پاسخگوی سوالات شما هستند.

 32. زهره موسوی می گوید

  ممنون از خدماتتون، من امروز دوباره اشتراک پلاس تمدید کردم، واقعا پشتیبانی خوبی دارید

  1. مدیر سایت می گوید

   خواهش میکنم خانم موسوی.

 33. مهسا می گوید

  سلام من حدودا ده ساعت پیش واریزی و انجام دادم ولی هیچ اطلاعاتی جی میلم ارسال نشده

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، طی دو ساعت معمولا خدمتتون مشخصات ارسال میشه، اگر دریافت نفرمودین حتما با پشتیبانی تلگرام مجموعه در ارتباط باشید ممکن هست در زمان ثبت سفارش ادرس ایمیلتون اشتباه وارد کرده باشید.

 34. رضا می گوید

  سلام و وقت بخیر. معمولا چقدر طول میکشه ایمیل فعال شدن اکانت بیاد ؟؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام رضا جان، در عرض چند ۱-۲ ساعت نهایتا ایمیل اولیه شما باید دریافت کنید، ممکنه پوشه اسپم رفته باشه، اگر احیانا دریافت نشده حتما با پشتیبانی تلگرامی مجموعه ارتباط بگیرید.
   سفارش شما مجددا با آدرس ایمیل دیگری ارسال کردیم.

 35. ناشناس می گوید

  سلام من دو ساعت پیش اکانت چت جی پی تی پلاس خریدم ولی هنوز برام ایمیل نشده ممنون می شم رسیدگی فرمایید

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام شهرام جان، مشخصات خدمتتون ایمیل شده، لطفا پوشه اسپم ایمیل بررسی بفرمآئيد و با پشتیبانی تلگرامی مجموعه در ارتباط باشید.

 36. سهیل می گوید

  سلام
  بعد خرید اکانت ، برای ورود به سایت chatgpt4 باید از vpn استفاده کرد ؟!

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، بله VPN یا استفاده از DNS های گذر از تحریم

 37. ماهان می گوید

  سلام
  من وجه را پرداخت کردم ولی با گذشت چندین ساعت هنوز خبری نیستش

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام ماهان عزیز، سفارشی با نام یا ایمیل شما دریافت نشده، لطفا شماره سفارش یا آدرس ایمیلی که با آن سفارش ثبت شده بفرمائيد، همچنین پشتیبان تلگرام در اکثر ساعات شبانه روز پاسخگوی سریع سوالات شما هستند

 38. مستر المپیا می گوید

  سلام، من از شما اکانت پلاس خریدم و امروز خواستم وارد حساب بشم به من گفت شما بلاک شدی، فکر میکنم مشکلی برای حساب chatgpt بوجود اومده، الان که بلاک شدم اشتراک پلاس هم از بین رفت؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، اخیرا سخت گیری روی IP های ایران بیشتر شده، دلیل نمایش پیام Blocked هم همین قضیه هست. مشکلی برای حساب شما ایجاد نشده فقط باید از VPN معتبر تری استفاده نمایید یا کشور VPN تغییر دهید اگر تمایل داشتید میتوانید DNS های ارسالی توسط پشتیبانی را روی سیستم تنظیم فرمآئيد تا در زمان ورود به سایت OpenAI نیازی به استفاده از VPN نباشد و بدون مشکل از آن استفاده کنید.

 39. علی می گوید

  سلام من ساعت ۳ اکانت چت جی بی تی خریداری کردم هنوز تحویل نشده

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام علی جان، در زمان ثبت سفارش هیچ مشخصاتی ارسال نفرمودین امکان ارسال مشخصات اکانت به شما وجود نداشت، لطفا به پشتیبانی تلگرام مجموعه پیام ارسال کنید تا خدمتتون مشخصات ارسال گردد

 40. علیرضا رجایی می گوید

  سلام. وقت بخیر یه اکانت جی بی تی خرید کردم در حدود نیم ساعت پیش. ایمیل و شماره تلفن هم گذاشتم. می خواستم ببینم چه زمانی به دستم میرسه. ممنونم

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام علیرضا جان، سفارش شما ارسال شده و در پوشه اسپم ممکنه قرار گرفته باشه، لطفا بررسی بفرمائيد در صورت عدم دریافت با پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید

 41. مصطفی می گوید

  سلام، روز شما بخیر.
  من مبلغ اکانت رو پرداخت کردم و تصویر پرداخت رو برای پشتیبانی تگلرام ارسال کردم. همچنین اطلاعات رو هم فرستادم. ممنون میشم نسبت به فعال سازی و ارسال اکانت اقدام کنید.
  با احترام

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام مصطفی جان، مشخصات حساب خدمتتون ایمیل شده، از اعتماد شما متشکریم🏵️

 42. آریا می گوید

  خیلی عالی و حرفه ای. پشتیبانی عالی هم دارن.

  1. مدیر سایت می گوید

   نظر لطف شماست 🌻

 43. دان می گوید

  یه ساعت پیش اکانت خریدم نه تو ایمیل نه تلگرام چیزی دریافت نکردم

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، شبتون بخیر. جناب میر در توضیحات ذکر شده سفارش های پلاس حداکثر تا ۵ ساعت پس از ثبت سفارش تحویل خواهند شد. پیگیری میکنم همکارانم با آدرس ایمیل دیگری هم مشخصات اولیه حساب را مجددا خدمت شما ارسال کنند. حتما پوشه اسپم را بررسی کنید.

 44. فرزانه می گوید

  سلام منظوتون از ایمیل شخصی برای ساخت اکانت، ایمیل شخصی خودمونه؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، بله امکان فعالسازی حساب روی ایمیل شخصی هم وجود دارد. فقط در زمان ثبت سفارش حتما قید کنید.

 45. علیسا می گوید

  سلام من gpt plus خرید کردم و ۵ ساعت از تایم خریدم گذشته و اطلاعات اکانت ارسال نشده

  1. مدیر سایت می گوید

   علیسای عزیز، ممکن هست ایمیل برای شما اسپم شده باشه، لطفا اگر در پوشه اسپم دریافت نفرمودین حتما با پشتیبانی مطرح کنید تا در چت تلگرام خدمتتون مشخصات حساب ارسال شود.

 46. موسوی می گوید

  پرداخت کردم انشالله درست کار بکنه { اگر کار نکنه مشکل از خود من هست منظوری با شما نیست } چون فرمودید چیزی در مورد بدون فیلتر و و و

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، متشکرم جناب موسوی، مشخصات حساب خدمتتون ایمیل شد. حتما از VPN معتبر استفاده کنید تا مشکلی برای حساب شما ایجاد نشود

   1. ناصر موسوی می گوید

    با سلام. چند روزی وصل بودم. الان زده که پول برگشته شده و اکانت من کنسل.

    ممنون میشم پیگیری بفرمایید‌ من .

    1. مدیر سایت می گوید

     لطفا با پشتیبانی تلگرام مجموعه در ارتباط باشید تا فرایند ریفاند پیگیری شود

 47. ناصر موسوی می گوید

  با سلام. چند روزی وصل بودم. الان زده که پول برگشته شده و اکانت من کنسل.

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام آقای موسوی، بنظر میاد اشتراک شما مسدود شده

 48. ناصر موسوی می گوید

  اگر شما خودتان هم وی پی ان را میفرمایید با این که نزدیک به ۶ میلیون هم پول دادم مشکلی نیست بفرمایید

  1. مدیر سایت می گوید

   ما از Winscribe استفاده میکنیم. بحث نشت IP شماست. باید جلوی نشت IP در مرورگر بگیرید تا توسط OpenAI شناسایی نشود

   1. ناصر موسوی می گوید

    خب در حال حاضر باید چکار کرد.. من windscribe را هم دارم گرچه خیلی بد وصل میشه
    البته الان دنبال یک VPS هستم

    1. مدیر سایت می گوید

     جناب موسوی فرآیند ریفاند زمانبر هست، لطفا برای پیگیری توسط همکارانم روی تلگرام پشتیبانی با ما در ارتباط باشید

 49. ناصر موسوی می گوید

  الان دیدم آذران وب سرور مجازی کانادا داره – ایا چت جی چی تی با کانادا هم مشکل داره؟

 50. متین می گوید

  با سلام. چند روزی است برای استفاده از چت جی پی تی نسخه 4 پیغام خطا دریافت می کنم. نسخه 3.5 بدون مشکل قابل استفاده است.آیا شما هم با این مشکل مواجه شدید؟ راه حل چیست؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام متین جان، متن ارور برای پشتیبانی ارسال کنید تا شما راهنمایی کنند.

 51. موسوی می گوید

  با مزاحمت مجدد… من دارم سعی میکنم یک سرور مجازی توکانادا یا شاید هم امریکا (اگر امریکا بشه که خوبه ) … بعد از اون دیگه مشکلی پیش نخواهد آمد؟ بهتر نیست بجای ریفاند یک اکانت دیگه با البته فی خود شرکت شما ایجاد بشه بعد از سرور گرفتن من؟موسوی

  1. مدیر سایت می گوید

   منظور از ریفاند، بازگشت مبلغ اشتراک از حساب OpenAI به حساب ما هست. با دریافت این مبلغ درصورت تمایل میتونیم اشتراک جدیدی برای شما ایجاد کنیم.
   درخصوص استفاده از سرور مجازی، احتمال شناسایی وجود دارد اما کمتر هست. هر اقدام مشکوکی که باعث تغییر شود انجام ندهید. در نظر داشته باشید بسیاری از VPN ها و سرورها توسط OpenAI شناسایی می‌شوند.
   برای نمونه سرور OVH ما شناسایی شده و امکان لاگین نداشتیم. حتما روی حساب معمولی تست کنید اگر مشکلی نبود اشتراک پلاس تهیه کنید.

 52. ناصر موسوی می گوید

  با سلام مجدد.. بنظر میاد دقیقا حدس شما درست بوده و دی ان اس نشت کرده — من الان با یک فیلتر شکن سایفون وصل شدم برای تست و دی ان اس را تست کردم. سایفون با اینکه کا رمیکرد و به آمریکا ظاهرا وصل بود – در تست دی ان اس ایران را نشان داد!!!!!!!

  ولی با اکسپرس وی پی ان مثلا با ایتالیا وصل شدم… تست دی ان اس ایتالیا را نشان داد…

  بنظر میاد بعد از هر اتصال وی پی ان اگر د یان اس تست شود و تائید سرور را بدهد قاعدتا مشکلی پیش نیاد.

  ممنون میشم نظر خودتان را بفرمائید و بفرمائید برای راه اندازی مجدد اکانت بنده چه هزینه ای به چه حسابی تقدیم کنم.

  با سپاس از صبوری و یاد دهی

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، چون شامل ریفاند هستید ممنون میشم با پشتیبانی هماهنگ بفرمائيد.

 53. امیرعلی می گوید

  سلام وقتتون بخیر من اکانت عادی چت جی پی تی از شما خریدم و هنوز بعد از گذشت حدود نیم ساعت برای من هیچ اطلاعاتی نیومده ممنون میشم رسیدگی بفرمایید

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام امیرعلی جان، پوشه اسپم ایمیل هم بررسی فرمودین؟ برای پشتیبانی تلگرام پیام بذارید درون چت خدمتتون ارسال میکنند

 54. فهیمه می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  اکانت خریداری کردم ولی لینک دانلود ارسال نشده ممنون میشم بررسی کنید

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام فهمیه جان، مشخصات حساب خدمتتون ایمیل شده، دوباره ایمیل تکرار شد اگر دریافت نفرمودین به پشتیبان تلگرام مجموعه پیام ارسال کنید.

   1. ناشناس می گوید

    سلام سپاسگزارم از لطفتون

 55. پویا می گوید

  سلام وثت بخیر چرا اکانت من ارسال نمیشه عجله دارم :)))

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام پویا جان، همه حساب های که اینجا سفارش داده میشه به صورت دستی و اختصاصی ساخته میشه و حساب از پیش ساخته شده نداریم. البته که حساب شما ایمیل شد احتمالا ایمیل اسپم شده براتون. اگر دریافت نفرمودین به پشتیبانی تلگرام پیام ارسال کنید

 56. آرش می گوید

  من سومین ماه پیاپی هست اینجا اشتراک تمدید میکنم. فوق العاده پشتیبانی پاسخگو هستند و پیگیر مشکلات هستند. قیمت به نسبت بقیه جا ها مناسب تر هست و البته من حاضرم بابت پشتیبانی و پاسخگویی مبلغ بالاتری هم پرداخت کنم تا اینکه ارزون بخرم و کسی جواب نده! لطفا همیشه همینطوری بمونید.

  1. مدیر سایت می گوید

   نظر لطف شماست آرش جان. خوشحالیم راضی هستید🌹

 57. زهرا می گوید

  سلام من مبلغ رو واریز کردم اما بعد از 20 دقیقه هنوز اطلاعات اکانت برام ایمیل نشده

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام زهرا جان، اکثر ایمیل های ما اسپم میشه، حتما پوشه اسپم بررسی کنید. اگر دریافت نشده پشتیبانی تلگرام مجموعه پاسخگوی شماست

 58. کیوان می گوید

  از اونجا که OpenAI متاسفانه سایه ایرانی ها رو با تیر میزنه؛ من به علت نشت آی پی به مشکل خوردم و اکانت پلاسم از بین رفت. اما خوشبختانه با پیگیری های پشتیبانی بعد از دو هفته ریفاند انجام شد و اکانت جدید رو بدون دریافت مبلغ اضافه تحویل دادند. قطعا باز هم از همین سایت تمدید خواهم کرد!

  1. مدیر سایت می گوید

   ممنون از لطف شما کیوان جان🌹

 59. امیر می گوید

  سلام وقت بخیر
  آیا چت جی پی تی به سوالات صنعتی و مرتبط با سالیدورک میتونه پاسخ بده؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، بله فوق العادست البته دیتای نسخه معمولی تا سال 2021 هست و برای پاسخ های آپدیت شده باید نسخه پلاس تهیه کنید.

 60. ناشناس می گوید

  درود . الان ۵ ساعت از خرید من میگذرد و با اینکه gpt3 فعال شده است نسخه پلاس فعال نشده است

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، مشخصات خدمتتون ایمیل شده، اگر دریافت نفرمودین حتما با تلگرام پشتیبانی در ارتباط باشید

 61. ناشناس می گوید

  سلام. من شدیدا به چت جی پی تی 4 نیاز دارم. نسخه تلگرامیش رو داشتم ولی کارایی خوبی نداره. فقط هم متن جواب میده. اگه ممکنه با من تماس بگیرید و مراحل ثبت نام و پرداخت رو برام توضیح بدید. شماره من 0916*** ممنون

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، نیازی به ثبت نام توسط شما نیست، صرفا سفارش ثبت بفرمائيد همکاران بنده حساب جدیدی برای شما ایجاد میکنند

 62. امیر حسین می گوید

  سلام وقتتون بخیر. ممنون از پشتیبانی خوب وبه موقعتون. فقط سوالی که هست من خریداری کردم منتهی اطلاعات بروز شده جی پی تی 4 دقیقا مثله 3.5 تا سپتامبر 2021 هست.ایا امکان اینکه بروز تر باشه فراهم نیست؟ خودمم جا خوردم. ممنون

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، روی نسخه ۴ شما امکان اتصال به اینترنت دارید برای همین دیتا کاملا از سطح نت و به روز دریافت می‌شود. همچنین پلاگین ها در نسخه پلاس به شما امکانات ویژه ای میدهد که در نسخه معمولی در دسترس نیست.

 63. مهدی می گوید

  سلام وقت بخیر
  اکانت وریفاید شده رو خریداری کردم بعد از یک ساعت هنوز ایمیلی دریافت نکردم. ممنون میشم پیگیری کنید.

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام مهدی جان، حتما پوشه اسپم هم بررسی کنید. اخیرا بعضی از ایمیل های ما اسپم می‌شوند اگر دریافت نشده از طریق پشتیبانی تلگرام مشخصات حساب خود را دریافت کنید.

 64. ناشناس می گوید

  با عرض سلام و احترام
  بنده میخواستم بدونم اگه یکبار اکانت chat gpt اختصاصی وریفای شده را بخریم دیگه نیازی به تمدید نداره ؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، روز بخیر. تمامی حساب ها دائمی هستند فقط اشتراک پلاس به صورت ماهیانه (در صورت تمایل) میتواند تمدید شود. اگر هم تمدید نکنید حساب به یک اکانت معمولی تبدیل می شود

 65. محمد می گوید

  با سلام و احترام
  چت جی پی تی 4 خریداری کردم. هنوز ایمیلی دریافت نکردم متاسفانه. لطفا پیگیری بفرمایید

  1. مدیر سایت می گوید

   محمدجان سلام، فرآیند ایجاد حساب برای همه سفارش ها دستی هست و به صورت اختصاصی، اگر سریعا بعد از ثبت سفارش مشخصات دریافت نمی‌کنید به این علت است. در حال حاضر مشخصات خدمتتون ایمیل شده و حساب پلاس شما فعال است. حتما برای بررسی وضعیت سفارش با پشتیبان تلگرامی مجموعه در ارتباط باشید.

 66. Maryam Nazari می گوید

  سلام
  من هم هنوز اطلاعات اکانت رو دریافت نکردم.
  پوشه اسپم خالی است.
  به پشتیبانی نیز پیام داده ام.
  لطفا اکانت اختصاصی را ارسال بفرمایید و در خصوص نحوه فعال سازی آن نیز راهنمایی کنید.

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام خانم نظری، ما هیچگونه حساب از پیش ساخته‌ای برای فروش نداریم. به محض ثبت سفارش شما همکاران بنده اقدام به ساخت حساب اختصاصی می‌کنند. درصورتی که ایمیل ما را دریافت نفرمودین با پشتیبانی در ارتباط باشید.

 67. ابوالفضل اصغری می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من نسخه پلاس چت جی پی چی رو خریداری کردم،
  اما هنوز ایمیلی دریافت نکردم
  ممنون میشم پیگیری کنید

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، وقت شما هم بخیر
   جناب اصغری دریافت ایمیل مشخصات در حدود ۲۰ -۳۰ دقیقه زمان میبرد چون حساب شما بعد از ثبت سفارش اختصاصی ایجاد می‌شود. اگر دریافت نفرمودین با تلگرام پشتیبانی در ارتباط باشید

 68. ریحانه پرورش می گوید

  سلام من برای نوشتن متون و جمع بندی مقاله ازش استفاده میکنم درخواست اکانت ورفاید دادم تفاوتش با پلاس چی هست و اگه پلاس بهتره و یکماه مفید میتوانم استفاده کنم امکانش هست تغییر درخواست بدهم و تفاوت را پرداخت کنم؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، پیشنهاد میکنیم اگر آشنایی با نسخه پلاس ندارید ابتدا نسخه معمولی تهیه بفرمائيد اگر نیاز شما رفع نشد درخواست پلاس ثبت بفرمائيد

 69. ریحانه پرورش می گوید

  سلام من اکانت وریفای خرید کردم نام کاربری و رمز برایم ارسال شده وارد سایت هم شدم اما موقع چت خطا خرید اکانت میدهد چه کاری باید بکنم؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، احتمالا مشخصات ارسال شده را استفاده نمیکنید و اشتباها ایمیل شخصی خودتون وارد فرمودین، اگر مشکل حل نشد با پشتیبان تلگرام مجموعه در ارتباط باشید

 70. ناشناس می گوید

  من برام زد پرداخت ناموفق ولی پول از حسابم کسر شد.
  نیاز فوری هم به اشتراک دارم ونمیتونم دوباره پرداخت کنم.
  چیکار کنم؟

  1. مدیر سایت می گوید

   پرداخت شما با موفقیت انجام شده است و مشخصات حساب خدمتتون ایمیل گردید.

 71. samira می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من اکانت خریدم الان، متاسفانه هنوز فعال نشده است.
  ممنون میشم فعال بفرمایید.

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام، خانم حیدریان گرامی مشخصات حساب خدمتتون ایمیل گردید اگر دریافت نفرمودین حتما با پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید تا مشخصات ارسال کنند.

 72. samira می گوید

  سلام وقتتون بخیر باشه
  من از شما اکانت خریدم و در حال حاضر با chatgpt 3.5 دارم کار میکنم ولی متاسفانه هر مطلبی که ازش درخواست میکنم فقط تا سپتامبر2021 میده و میگه اطلاعات به روز ندارم. اگه امکانش هست ورژن بالاتری که دارین بهم معرفی کنید اگه امکانش هست مابه تفاوت بدم یا اگه نه، مجددا مبلغ پرداخت میکنم.

  1. مدیر سایت می گوید

   با سلام، هردو ورژن به صورت پیشفرض دارای دیتابیس سپتامبر ۲۰۲۱ هستند. در ورژن پلاس به کمک پلاگین ها امکان دسترسی به وب، دریافت و آنالیز دیتای واقعی از سطح وب و سایر امکاناتی است که برای یوزر حرفه ای کاربرد خواهد داشت. در صورت تمایل برای ارتقا اشتراک با همکاران پشتیبانی در ارتباط باشید

 73. amir می گوید

  سلام وقت بخیر من در حال طراحی سایت هوش مصنوعی هستم و‌میخاهم امکانات هوش مصنوعی پلاس رو داخل سایتم داشته باشم اگر این چت بات رو به سایتم وصل کنم اکانتم مسدود نشه ؟؟سایت کلا خارجیه

  اگر مسدود میشه چه راهکاری هست

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام برای اتصال ChatGPT به سایت یا نرم افزارهای خارجی با API key تهیه کنید به جای اشتراک پلاس، در این صورت میتونید به کمک API از امکانات آن استفاده کنید. همچنین قوانین API شرکت OpenAI مطالعه کنید برای جلوگیری از مسدودی.

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.