خرید بهترین دستکش بوکس با بودجه های مختلف [معرفی 10 مدل]

انتخاب یک جفت دستکش بوکس مناسبی، یکی از مهمترین اقداماتی است که می‌تواند باعث بهبود کیفیت فنی شما در بازی شود. ورزشکاران و افرادی که در این رشته ورزشی مشغول به فعالیت هستند، سوالات زیادی درباره نحوه انتخاب یک دستکش بوکس مناسب دارند.

دستکش بوکس از جنس چرم بهتر است یا پلاستیکی؟ آیا وجود فناوری IMF برای یک دستکش تاثیرگذار خواهد بود؟ با وجود طیف وسیعی از محصولات در رنگ‌ها و جنس‌های مختلف، چگونه می‌توان دستکش بوکس مناسب انتخاب کرد؟ اندازه دستکش بوکس چگونه تعیین می‌شود؟ آيا ظاهر دستکش تاثیر روانی مثبتی خواهد داشت؟

خرید بهترین مدل دستکش بوکس در سال 2022

در این مقاله به بررسی مهم‌ترین مواردی که باعث می‌شود انتخاب درستی هنگام خرید دستکش بوکس داشته باشید، پرداختیم. از نوع دستکش بوکس گرفته تا مواد به کار رفته در آن و نحوه بستن بند دستکش. در این مطلب تمامی مواردی که لازم است برای خرید دستکش بوکس مدنظر داشته باشید، جمع‌آوری شده است. پیش از آن در ویدئوی زیر به راهنمای خرید دستکش بوکس می‌پردازیم.

چرا باید دستکش بوکس بپوشیم؟

در ابتدا لازم است به این موضوع بپردازیم که چرا باید از دستکش بوکس استفاده کنیم. برای پاسخ به این سوال باید نگاهی به تاریخچه دستکش بوکس و زمانی که برای اولین بار از این دستکش استفاده شد، بیندازیم. بازی بوکس در قرن هفدهم و برای اولین بار در کشور انگلیس (بریتانیا) اجرا شد. در آن زمان قوانین رسمی برای بازی بوکس که به شکل امروزی درآمده، وجود نداشت. از این رو بیشتر ورزشکاران با دستان برهنه و بدون دستکش با یکدیگر مبارزه می‌کردند.

در قرن هجدهم جک بروتون، بوکسور انگلیسی تصمیم گرفت قوانینی برای این بازی وضع کند. از همین رو او یک مجموعه هفت قانونی را نوشت که مهم‌ترین آن‌ها،‌ این بود که ورزشکاران در حین تمرین، باید از دستکش بوکس استفاده کند. با این حال مسابقات همچنان با دستان برهنه برگزار میشد.

این قوانین چیزی حدود 100 سال اجرا شد. تا اینکه در سال 1867  قوانین جدیدی که توسط جان چمبرز معرفی شد و توسط مارکز کوئینزبری تأیید شد. از همین سال بود که پوشیدن دستکش در تمامی مراحل از جمله مسابقات، الزامی اعلام شد. اما چرا استفاده از دستکش الزامی شد؟ دلیل این قوانین جدید که مبارزه با دستان برهنه را غیرقانونی می کرد، چه بود؟

مزایای استفاده از دستکش بوکس

حفاظت از ورزشکار

بدون شک بدیهی ترین دلیل برای الزامی شدن دستکش بوکس، حفاظت از جان ورزشکاران در برابر ضربات سهمگین بود. از گذشته تا کنون صدمات در هرنوع ورزش رزمی بسیار رایج بود. استفاده از دستکش‌ها باعث می‌شود احتمال آسیب دیدن جمجمه که فوق العاده متراکم بوده ضربات دست می‌تواند باعث شکستگی این ناحیه شود، جلوگیری کند. علاوه بر این ضربه زدن به صورت بدون محافظ، احتمال شکستگی استخوان های دست یا آسیب های دیگری مانند جابجایی مفصل یا شکستگی مچ دست را به همراه دارد.

جدیدترین مدل‌ های دستکش بوکس موجود در بازار

حفاظت از حریف

دلیل دیگری که استفاده از دستکش الزامی شد، محافظت از حریف است. این موضوع ممکن است کمی عجیب باشد. زیرا در بوکس ورزشکاران، ضربات سهمگین و خطرناکی را به سر و صورت حریفان وارد می‌کنند. اما ضربه زدن با دستان برهنه می‌تواند آسیب بسیار بیشتری به همراه داشته باشد. استفاده از باعث جابه‌جایی نیرو و کاهش فشار می‌شود. از همین رو احتمال بروز آسیب‌های شدید، کاهش می‌یابد.

1. انواع دستکش بوکس

اکنون که علت پوشیدن دستکش را بررسی کردیم، بیایید به انواع دستکش های بوکسی که می توانید بخرید نگاهی بیندازیم. امروزه تنوع زیادی در دستکش های بوکس موجود در بازار وجود دارد، و در حالی که از نظر بصری ممکن است دستکش ها بسیار شبیه به نظر برسند، اما در واقع برای اهداف بسیار متفاوتی در نظر گرفته شده اند.

دستکش‌های بوکس در چهار دسته اصلی قرار می‌گیرند: کیفی، اسپارینگ، تمرینی و مسابقه‌ای. برای درک اینکه کدام یک از این گزینه‌ها بهترین دستکش بوکس برای شما خواهد بود، باید بدانید که استفاده اصلی شما از دستکش چیست.

دستکش‌های کیفی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که پوشش آن‌ها از مچ دست شروع شده و تا بند انگشتان ادامه خواهد داشت. علاوه بر این در قسمت انگشتان بالشتک‌هایی تعبیه شده که هنگام زدن ضربات سنگین به کیسه بوکس، انگشتان شما آسیبی نبینند. همچنین این دستکش‌ها از مدل اسپارینگ سبک‌ترند. از این رو مبارز می‌تواند برای مدت زمان طولانی‌تری از این مدل استفاده کرده و مشت‌های خود را پرتاب کند. برای شروع ورزش بوکس استفاده از دستکش‌های کیفی بهترین انتخاب خواهند بود.

دستکش‌های اسپارینگ به عنوان یکی از بهترین و مقاوم‌ترین دستکش بوکس موجود در بازار شناخته می‌شود. این مدل دستکش سنگین‌تر از دستکش‌های مسابقه‌ای است. همچنین به شما کمک می‌کند تا سرعت و استقامت مشت‌های خود را بهبود بخشید. اگر قصد دارید برای تمرین خود یک جفت دستکش خریداری کنید، بهتر است دستکش بوکس مدل Sparring را تهیه کنید.

بهترین مدل دستکش بوکس

دستکش‌های تمرینی با ترکیبی از دستکش‌های کیفی و اسپارینگ تولید شده‌اند. این مدل به عنوان یک دستکش چندمنظوره برای تمرین، آموزش و مسابقه شناخته می‌شود. با این حال استفاده از این مدل دستکش برای آموزش به افراد مبتدی و جلسات تمرینی سنگین می‌باشد. این دستکش‌ها وزن مناسبی نیز دارند از این رو برای افرادی که تازه وارد رشته بوکس شده‌اند، انتخاب خوبی خواهد بود. این مدل دستکش انواع مختلفی دارد. از این رو برای افراد تازه‌کار بهترین انتخاب خواهد بود.

خرید پرفروش ترین مدل های دستکس بوکس

دستکش‌های مسابقه سبک‌تر و کوچکتر از دستکش‌هایی هستند که برای تمرین استفاده می‌شوند. این دستکش‌ها برای محافظت از بند انگشتان و مچ دست ساخته شده‌اند. همچنین طراحی آن به‌گونه‌ای است که پس از اصابت ضربه، آن را احساس خواهید کرد. اگر قصد دارید به صورت حرفه‌ای بوکس را دنبال کنید، باید مجموعه‌ای از دستکش‌ها با مدل‌های مختلف را خریداری کنید. با این حال برای انجام مسابقات رسمی، لازم است دستکش بوکس مسابقه را تهیه کنید.

دستکش مکزیکی مدل دیگری است که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل دستکش مخصوص تمرین طراحی شده است. اما مدل آن نسبت به دیگر دستکش‌های بوکس متفاوت است. این دستکش که نخستین بار در کشور مکزیک مورد استفاده قرار گرفت، از مواد محکم‌تری درست شده‌اند. به عبارتی بهتر این دستکش نسبت به سایر دستکش‌ها محکم‌تر و مقاوم‌تر است. علاوه بر این قسمت کفی آن بلندتر است. از همین رو بهتر و راحت‌تر روی دست سوار می‌شود.

دستکش موی تای نیز علاقه‌مندان خاص خود را دارد. توجه داشته باشید که موی تای بوکس نیست. ورزشی جداست با قوانین مربوط به خود. اما از آنجایی که دستکش موی تای قیمت مناسب‌تری نسبت به دستکش بوکس دارد، بسیاری از افراد ترجیح میدهند از این مدل دستکش استفاده کنند. دستکش‌های موی تای به‌گونه‌ای طراحی شده که کف دستان شما را بیشتر باز نگه می دارد. دلیل این موضوع آزاد بودن ضربات پا در موی تای است. به همین دلیل می‌توانید ضربات سهمگین پا را با استفاده از دستکش خود مهار کنید. علاوه بر این استفاده از این مدل دستکش برای مسابقات رسمی بوکس مجاز نیست. بنابراین تنها می‌توانید برای تمرینات از آن استفاده کنید.

دستکش ام ام ای (MMA) سبک دیگری از دستکش هاست. همانطور که می‌دانید، MMA هم بوکس نیست و ورزش دیگری محسوب می‌شود. اما دستکش MMA تفاوت آشکاری نسبت به دستکس بوکس دارد. این دستکش‌ها فاقد بند انگشت هستند. اگر می‌خواهید دلیل آن را جویا شوید، بهتر است به سراغ قوانین مربوط به این رشته ورزشی بروید.

کدام دستکش بوکس را بخریم

2. مواد

دستکش‌های بوکس عمدتاً از چرم یا مواد مصنوعی تولید می‌شوند. دستکش های چرمی گران‌تر از چرم گاو بوده و برای نگهداری نیاز به مراقبت بیشتری دارند. با این حال اگر به درستی نگهداری شوند، بسیار بادوام و باکیفیت خواهند بود.

مواد مصنوعی، مانند وینیل، معمولاً ارزان‌تر و نگهداری آسان‌تری دارند. اما این نوع مواد زودتر فرسوده می‌شوند. جایگزین های چرم پلی اورتان یکی دیگر از مواد رایج برای ساخت دستکش است. این ماده ظاهر و احساسی شبیه چرم دارد و سطح دوام مشابهی را ارائه می‌دهد. در حالی که قیمت پایین‌تر و نگهداری آسان همانند وینیل را ارائه می‌دهد. تفاوت بین این مواد را زمانی که در حال استفاده از دستکش هستید، متوجه خواهید شد. اصولا مواد چرمی نرم و خوشایند هستند. این درحالی است که دستکش‌های وینیلی کیفیت به مراتب پایین‌تری دارند.

اگر در مورد ورزش تصمیم جدی دارید، به یک جفت دستکش نیاز دارید که مقاومت بالایی داشته باشد. چرم (یا جایگزین چرم) بهترین گزینه برای دستکش بوکس خواهد بود. اگر تازه شروع کرده‌اید باید در درجه اول بر روی تناسب اندام بوکس تمرکز کنید.در این صورت یک ماده مصنوعی گزینه خوبی خواهد بود.

خرید دستکش بوکس با قیمت مناسب

3. نوع بستن

دستکش بوکس باید به خوبی روی مچ دست محکم شود و بدون هیچ حرکتی، ثابت باقی بماند. معمولا ورزشکاران دستکش‌های خود را به صورت توری، قلاب و حلقه میبندند. سبک توری، روش سنتی و قدیمی برای بستن یک جفت دستکش است. بسیاری از مبارزان و مربیان سبک توری را ترجیح می دهند زیرا معتقدند که تناسب محکم تر و ایمن تر را فراهم می کند. از طرفی پوشیدن و درآوردن این دستکش ها زمان زیادی می برد. از این رو شخص دومی باید حضور داشته باشد تا به درستی آن را محکم کند.

بستن هوک اند لوپ (Hook & Loop) که به آن ولکرو نیز گفته می‌شود، نوع دیگری از بستن دستکش است که امروزه در بسیاری از سالن‌های بوکس مشاهده می‌شود. بستن‌های قلاب و حلقه روشی سریع و راحت برای درآوردن دستکش‌ها ارائه می‌کنند و نیازی به شخص دوم برای محکم کردن آن‌ها نیست. با این حال ممکن است تنظیم دقیق تناسب با استفاده از این سبک دشوارتر باشد.

جنس دستکش بوکس

دستکش‌های لغزنده دارای یک کف الاستیک یا مجموعه‌ای از بندهای الاستیک برای محکم کردن دهانه دستکش هستند. معمولاً فقط دستکش‌های مبتدی یا دستکش‌های کیفی قدیمی به سبک اسلیپ در دسترس می‌باشند. اگر قرار است از دستکش خود فقط برای ضربه زدن به کیسه بوکس استفاده کنید، بستن قلاب و حلقه بهترین گزینه برای دستکش بوکس است. می‌توانید به سرعت دستکش‌ها را بپوشید، تمرین خود را انجام دهید، سپس به همان سرعت آن‌ها را بردارید.

برای دستکش‌های مسابقه، بهترین گزینه یک موضوع ترجیح شخصی است. شما و مربی‌تان باید سبکی را انتخاب کنید که فکر می‌کنید بهترین است. هرتصمیمی که برای دستکش مسابقه‌ای دارید، احتمالا باید از همان سبک برای دستکش‌های اسپارینگ نیز استفاده کنید. در مجموع بهتر است از یک سبک برای بستن دستکش برای مسابقات و تمرین استفاده کنید.

همانطور که گفتیم توری و چسبی دو مدل اصلی برای بستن دستکش بوکس می باشد. در این بخش قصد داریم به بررسی تفاوت بین این دو مدل بپردازیم.

توری در مقابل نوار چسب

پس از تعیین نوع دستکش بوکس لازم است بدانید که چگونه باید آن را ببندید. برای هرمدل دستکشی که تهیه کنید دو روش متفاوت برای بستن آن وجود دارد. معمولا دستکش را به دو صورت توری و یا چسبی می بندند. تفاوت چندانی بین این دو روش وجود ندارد. دستکش‌های توری معمولاً در مچ دست قرار می‌گیرند که باعث راحتی بیشتر می‌شود و در مقایسه با دستکش‌های چسبی معمولاً حجیم‌تر می‌شوند. در مقابل دستکش های چسبی به‌گونه‌ای هستند که باید شخص دیگری آن را برای شما ببندد.

برای هر نوع دستکش شما تمایل دارید که دو نوع بست متفاوت داشته باشید – توری یا نوار چسب. به عنوان یک قاعده کلی، هر دو دستکش های شما را کاملا راحت در جای خود نگه می دارند، اما تفاوت هایی وجود دارد و این بستگی به این دارد که می خواهید از دستکش خود برای چه استفاده کنید. به عنوان مثال، دستکش‌های توری معمولاً در مچ دست قرار می‌گیرند که باعث راحتی بیشتر می‌شود و در مقایسه با دستکش‌های چسب دار معمولاً حجیم‌تر می‌شوند.

دستکش بوکس حرفه‌ای مناسب مسابقات رسمی

4. ظاهر

دستکش بوکس به‌گونه‌ای است که برای هر جلسه تمرینی آن را می‌پوشید. درست مانند کفش و لباس‌های بوکس. با این حال دستکش باید به‌گونه‌ای باشد که انگیزه و حس شما را نسبت به ورزش منعکس کند. دستکش ها دارای طیف گسترده ای از رنگ ها و طرح ها هستند. گزینه ای را انتخاب کنید که از پوشیدن و نشان دادن آن به دیگران لذت ببرید.

انواع مدل های دستکش بوکس

5. اندازه

اندازه دستکش‌های مسابقه و اسپارینگ بر اساس وزن آن انتخاب می‌شود. دستکش‌های اسپرینگ معمولاً در اندازه های 0.39 تا 0.56 کیلوگرم ارائه می‌شوند. در حالی که دستکش‌های رقابتی معمولاً در محدوده 0.22 تا 0.34 کیلوگرم هستند.

در اکثر موارد دستکش‌های کیفی، در اندازه‌های کوچک، متوسط، بزرگ و فوق العاده بزرگ تولید می‌شوند. اندازه دستکشی که انتخاب می‌کنید به طور کلی با اندازه و قدرت شما تغییر می‌کند. مبارزان سبک‌تر و کوچک‌تر دستکش‌های سبک‌تر را انتخاب می‌کنند، در حالی که مبارزان بزرگ‌تر و سنگین‌تر به دستکش‌های بزرگ‌تر و سنگین‌تر نیاز دارند.

وقتی نوبت به خرید دستکش می‌رسد، اندازه گیری دور دست شما بهترین معیار را برای تعیین اندازه دستکشی که باید انتخاب کنید، ارائه ‌می‌کند. شما اندازه دستکش مسابقه را بر اساس کلاس وزنی خود و قوانینی که تحت آن مبارزه می‌کنید انتخاب می‌کنید.

6. تناسب

هنگامی که برای اولین بار یک جفت دستکش را امتحان می کنید، باید به راحتی و بدون فشار وارد دستان شما شود. دستکش باید به خوبی جابیفتد ولی نباید احساس سفت بودن داشته باشید. باید فضای کافی برای قرار گیری دستان و تحرک وجود داشته باشد. هیچ ناحیه‌ای نباید وجود داشته باشد که احساس فشار یا انقباض داشته باشد. هنگام مشت زدن باید حداقل مقاومت را احساس کنید و نوک انگشتان باید نوک دستکش را لمس کنند.

خرید دستکش بوکس با طرح و رنگ های متفاوت

7. سایر ویژگی‌ها

فاکتورهای متفرقه دیگری وجود دارد که می‌توانید هنگام انتخاب بهترین دستکش بوکس برای خود در نظر بگیرید.

  • قابلیت تنفس: بسیاری از دستکش‌های کیسه‌ای و اسپرینگ با کف دست‌های تهویه‌دار ساخته می‌شوند تا هوا در حین تمرین در داخل دستکش گردش کند. این می تواند رطوبتی را که در حین زدن ضربه به کیسه در داخل دستکش ایجاد می شود، کاهش دهد.
  • لایه ژل: برخی از دستکش‌ها دارای یک لایه ژل هستند که یک لایه محافظتی اضافی برای دستان بوکسور فراهم ‌می‌کند.

معرفی بهترین مدل دستکش بوکس برای خرید

1. دستکش بوکس ونوم

دستکش بوکس ونوم کد 0042

دستکش بوکس ونوم یکی از بهترین مدل‌های موجود در بازار می‌باشد. این دستکش از جنس چرم تولید شده و کیفیت بسیار بالایی را ارائه می‌دهد. در قسمت داخلی این دستکش یک اسفنج بسیار نرم قرار گرفته تا انگشتان و یا حتی مچ دست شما در اثر ضربات سنگین آسیب نبیند. وزن این دستکش در مقایسه با مدل‌های دیگر مناسب است. همچنین قابلیت ارتجاعی نیز دارد. شما می‌توانید از این دستکش برای بوکس و یا کیک بوکس استفاده کنید.

ابعاد۳۰x۱۵x۱۰ سانتی‌متر
وزن۶۳۵ گرم
نوع بستچسبی
اندازهمتوسط
جنسچرم
مناسب برای ورزشبوکس / کیک بوکس

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

2. دستکش بوکس مدل Fighter

دستکش بوکس مدل Fighter

اگر به دنبال خرید یک دستکش بوکس با قیمت مناسب هستید، دستکش بوکس مدل Fighter مناسب شماست. این محصول برخلاف قیمت مناسبی که دارد، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. برای تولید این محصول از فوم باکیفیت استفاده می‌شود. این محصول حدود 100 گرم وزن دارد و برای ورزش بوکس گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

ابعاد۲۵x۱۵x۱۰ سانتی‌متر
وزن100 گرم
نوع بستچسبی
اندازهمتوسط
جنسفوم
مناسب برای ورزشبوکس

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

3. دستکش بوکس گرین هیل مدل C3

دستکش بوکس گرین هیل مدل C3

دستکش بوکس گرین هیل یک محصول جذاب و باکیفیت که توسط کشور پاکستان تولید می‌شود. شما می‌توانید از این دستکش زیبا برای بوکس و یا کیک بوکس استفاده کنید. طراحی ارگونومیک این دستکش باعث شده تا هنگام استفاده از آن، احساس خوشایندی به ورزشکاران دست بدهد. این دستکش تقریبا 520 گرم وزن دارد. پیشنهاد می‌کنیم این محصول باکیفیت را از دست ندهید.

ابعاد۳۶x۱۵x۱۲ سانتی‌متر
وزن۵۲۰ گرم
نوع بستچسبی
اندازهبزرگ
جنسچرم مصنوعی
مناسب برای ورزشکیک بوکس / بوکس

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

4. دستکش بوکس اکا مدل BL8400

دستکش بوکس اکا مدل BL8400

دستکش بوکس اکا مدل BL8400 جرء پرفروش‌ترین مدل های موجود در بازار شناخته می‌شود. این محصول از جنس چرم مصنوعی تولید می‌شود. به همین دلیل کیفیت بالاتری نسبت به مدل‌های مشابه دارد. نکته جالب درباره این دستکش، وزن آن است که تنها 150 گرم می باشد. از این رو هنگام استفاده از این محصول هیچگونه سنگینی احساس نمی‌کنید. شما می توانید برای تمرین یا مسابقات رسمی از این دستکش بوکس استفاده کنید.

ابعاد۲۰x۱۵x۱۰ سانتی‌متر
وزن۱۵۰ گرم
نوع بستچسبی
اندازهمتوسط
جنسچرم مصنوعی
مناسب برای ورزشبوکس

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

5. دستکش بوکس اورلست مدل BLC700

دستکش بوکس اورلست مدل BLC700

بهترین موادی که می‌توان برای تولید دستکش بوکس استفاده کرد، چرم طبیعی است. دستکش هایی که از جنس چرم طبیعی تولید می‌شود بسیار باکیفیت بوده و از انگشتان و مچ دست در هنگام تمرین و مسابقات به خوبی محافظت می‌کنند. دستکش بوکس اورلست مدل BLC700 محصولی زیبا و درجه یک است که از جنس چرم طبیعی تولید می‌شود. معمولا دستکش های چرمی وزن بالایی دارند اما این محصول تنها 250 گرم وزن دارد. پیشنهاد می‌کنیم این محصوا را از دست ندهید.

ابعاد۲۵x۱۵x۱۰ سانتی‌متر
وزن250 گرم
نوع بستبندی
اندازهبزرگ
جنسچرم طبیعی

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

6. دستکش بوکس فایرتکس مدل Faitred10

دستکش بوکس فایرتکس مدل Faitred10

دستکش بوکس فایرتکس محصولی باکیفیت است که برای استفاده در تمرینات و مسابقات رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول از جنس چرم مصنوعی است. شاید وزن 450 گرمی این دستکش باعث شود فکر کنید هنگام استفاده باعث خستگی دست می‌شود. اما اینگونه نیست. شما می توانید برای ورزش بوکس و یا کیک بوکس از این دستکش زیبا استفاده کنید.

ابعاد۳۸x۱۷x۱۴ سانتی‌متر
وزن۴۵۰ گرم
نوع بستچسبی
اندازهمتوسط
جنسچرم مصنوعی
مناسب برای ورزشکیک بوکس / بوکس
سایر توضیحاتنوه دستکش: رینگ ساید از جنس چرم مصنوعی و فوم درجه یک شرکتی سفارش پاکستان

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

7. دستکش بوکس ریس مدل NSR 

 دستکش بوکس ریس مدلNSR

برند ریس یکی از بهترین تولیدکنندگام لوازم ورزشی در دنیا شناخته می‌شود. دستکش بوکس ریس محصولی درجه یک و باکیفیت است که از جنس چرم طبیعی تولید می‌شود. علاوه بر این مواد تشکیل دهنده داخل آن نیز به‌گونه‌ای است که نرمی و لطافت خاصی دارد. از این رو می‌توانید با خیال راحت آن را استفاده کنید. از دیگر قابلیت های این دستکش وجود آستر باکیفیت است که از عرق کردن دستان شما جلوگیری می‌کند. پیشنهاد می کنیم این محصول را از دست ندهید.

ابعاد۳۲x۲۲x۱۵ سانتی‌متر
وزن۶۵۰ گرم
نوع بستچسبی
اندازهمتوسط
جنسچرم طبیعی
مناسب برای ورزشکیک بوکس / بوکس
سایر توضیحاتساخت پاکستان این دستکش حس فوق العاده ای به شما میدهد

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

8. دستکش بوکس آرس مدل FURY

دستکش بوکس آرس مدل FURY

اگر قصد دارید یک دستکش بوکس حرفه‌ای داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم این محصول را از دست ندهید. این محصول کیفیت بسیار بالایی دارد. حالت ارتجاعی داشته و از نظر وزن و کیفیت بسیار مطلوب است. علاوه بر این به دلیل وجود مواد باکیفیت در بخش داخلی دستکش، از آسیب احتمالی مچ دست و انگشتان جلوگیری می‌کند. طراحی این دستکش ارگونومیک بوده و با داشتن آستر مناسب، از عرق کردن دست شما جلوگیری می‌کند. از این دستکش می‌توان برای بوکس، کیک بوکس و ووشو استفاده کرد.

ابعاد۳۰x۱۴x۱۲ سانتی‌متر
وزن۳۴۰ گرم
نوع بستچسبی
اندازهمتوسط
جنسچرم مصنوعی
مناسب برای ورزشووشو / کیک بوکس / بوکس
سایر توضیحاتدستکش بوکس ARES مدل Fury در وزن ۱۲oz دستکشی با چرم مصنوعی DX اورجینال بسیار باکیفیت مناسب برای تمرین و مسابقه.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

9. دستکش بوکس ریس مدل JAX-WH

دستکش بوکس ریس مدل JAX-WH

این دستکش بوکس از جنس چرم باکیفیت تولید می‌شود. وزن آن بسیار مناسب است و تنها 350 گرم می‌باشد. بسیاری از ورزشکاران حرفه‌ای برای داشتن شرایط بهتر در مسابقه، از یک مدل دستکش در تمرین و مسابقه استفاده می‌کنند. این دستکش نیز به همین صورت است. شما می توانید در تمرینان و حتی در مسابقه از آن استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم این محصول باکیفیت را از دست ندهید.

ابعاد۳۰x۲۰x۱۰ سانتی‌متر
وزن۳۵۰ گرم
نوع بستچسبی
اندازهبزرگ
جنسچرم
مناسب برای ورزشبوکس

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

10. دستکش بوکس تویینز اسپشال مدل M1

دستکش بوکس تویینز اسپشال مدل M1

دستکش بوکس تویینز از جنس چرم تولید می‌شود. این دستکش برای تمرینات بوکس و کیک بوکس بسیار مناسب است. 500 گرم وزن دارد و اندازه آن نسبتا بزرگ است. همانطور که گفتیم این دستکش کیفیت بسیار بالایی دارد و برای انجام مسابقات و تمرینات مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر به دنبال یک دستکش بوکس باکیفیت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این محصول را از دست ندهید.

ابعاد۱۵x۱۰x۱۰ سانتی‌متر
وزن۵۰۰ گرم
نوع بستچسبی
اندازهبزرگ
جنسچرم
مناسب برای ورزشبوکس / کیک بوکس

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

جمع بندی

انتخاب یک دستکش بوکس مناسب تاثیر زیادی برای ورزشکاران در اجرای یک نمایش زیبا و دلپذیر خواهد داشت. با این حال به دلیل وجود موارد تقلبی و جنس‌های نامرغوب، انتخاب یک دستکش مناسب سخت خواهد بود. در این مطلب تلاش کردیم تا 7 مورد از ویژگی‌هایی که باید درهنگام خرید یک دستکش بوکس مناسب در نظر داشته باشید، بررسی کردیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

منبع: boxingreviewer

1 نظر
  1. علی.ف ج خنده می گوید

    عالی.بود

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.