چگونه صدای Siri را تغییر دهیم؟

در iOS 14.5، اپل دو صدای جدید Siri را به زبان انگلیسی معرفی کرد و همچنین گزینه انتخاب و راه اندازی را اضافه کرد که به کاربران جدید اجازه می دهد صدای مورد علاقه خود را به جای صدای پیش فرض زن انتخاب کنند. صداهای جدید، که به گفته اپل تنوع بیشتری در صدا و الگوهای گفتاری دارند، ضبط صدا را از طریق موتور پیش فرض اپل انجام می دهند تا جریان آن ها به صورت ارگانیک از طریق عبارات تولید شده در پرواز جریان یابد، بنابراین شما خواهید دید که طبیعی تر به نظر می رسند.

اگر آیفون یا iPad خود را به iOS 14.5 / iPadOS 14.5 به روز کرده اید، می توانید پس از راه اندازی، صدای ‌Siri را تغییر دهید تا مشخص کنید کدام یک را ترجیح می دهید. در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که چگونه صدای Siri را تغییر دهیم. مراحل زیر نحوه انجام آن را به شما نشان می دهد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

چگونه صدای Siri را تغییر دهیم

 

چگونه صدای Siri را تغییر دهیم؟


برای تغیر صدای Siri مراحل زیر را دنبال کنید

  1. برنامه تنظیمات را در iPhone یا iPad خود راه اندازی کنید و وارد آن شوید.
  2. روی Siri & Search ضربه بزنید.
  3. روی صدای سیری (Siri Voice) ضربه بزنید.
  4. یک “Variety” از سیری را انتخاب کنید (که قبلا “Accent” نامیده می شد) ، سپس از بین گزینه های موجود، یک صدا را انتخاب کنید. پس از بارگیری صدا از سرورهای اپل، علامت تأیید در کنار انتخاب شما ظاهر می شود.

چگونه صدای Siri را تغییر دهیم

توجه داشته باشید که تعداد گزینه های صوتی موجود به تنوع انتخابی شما بستگی دارد. به عنوان مثال، آمریکایی بیشترین پیشنهاد را با چهار صدا دارد، در حالی که گزینه های استرالیا، انگلیس، هند، ایرلند و آفریقای جنوبی دو گزینه را ارائه می دهد.

چگونه صدای Siri را تغییر دهیم

اگر Mac دارید که به macOS 11.3 به روز شده است ، می توانید همین گزینه ها را در System Preferences در پنجره Siri Preferences پیدا کنید. توجه داشته باشید که رعایت ترتیب این موارد برای تغیر صدای Siri ضرورت دارد.


در این مقاله به برسی این پرداختیم که چگونه صدای Siri را تغییر دهیم. بسیاری از افراد به صدای پیش فرض Siri علاقه ندارند و قصد تغییر آن را دارند که با انجام مراحل فوق می توانید آن را تغییر دهید. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد. خواهشمندیم این مطلب را با دوستان خود به اشتراگ بگذارید.

منبع: macrumors

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.