خرید بهترین راکت پینگ پنگ [باقیمت مناسب] حرفه‌ای و باکیفیت + 5 مدل

تنیس روی میز یا پینگ پونگ به عنوان یکی از پرطرفدارترین و البته مهیج‌ترین رشته‌های ورزشی دنیاست و برای انجام هرچه بهتر آن باید از تجهیزات مناسبی استفاده کرد. راکت پینگ پنگ وسیله‌‌ی مهمی است که انتخاب درست آن بر عملکرد بازیکن تاثیرگذار خواهد بود. از این رو هنگام تهیه یک راکن مناسب باید به نکات مهمی از آن توجه داشت. راکت پینگ پونگ انواع مختلفی دارد و مدل‌های مختلف آن روی سبک بازی، سرویس‌های اولیه و انواع شوت‌ها در جریان بازی موثر است. در ادامه به راهنمای خرید و معرفی بهترین مدل‌های راکت پینگ پونگ می‌پردازیم.

خرید پرفروش‌ترین مدل راکت پینگ پنگ

راکت پینگ پنگ از چه چیزی ساخته شده است؟

در ابتدا به معرفی اجزای مهم و اصلی راکت پینگ پونگ می‌پردازیم. این قسمت، مهم‌ترین بخش برای خرید یک محصول مناسب نیست. اما به شما کمک می‌کند تا بخش‌های مختلف آن را به‌خوبی بشناسید.

1- تیغه

تیغه قسمت اصلی راکت است. معمولاً از چوب ساخته می‌شود، اما مقررات رسمی ITTF (فدراسیون جهانی تنیس روی میز) به سازندگان اجازه می‌دهد که راکت را حاوی درصد کمی از مواد فیبری دیگر مانند فیبر کربن یا کاغذ فشرده کنند. برای داشتن شرایط استاندارد مسابقات، یک تیغه راکت پینگ پونگ باید دارای حداقل 85 درصد چوب و مواد اضافی آن کمتر از 7.5 درصد کل ضخامت باشد. تیغه ها معمولاً از 5 یا بیشتر لایه نازک چوب یا مواد دیگر تشکیل شده‌اند. راکت‌های موجود در بازار از نوع تیغه‌های 5 لایه و 7 لایه است که از مخلوط چوب های نرم و سخت و مواد کامپوزیت تولید می‌شوند.

ویژگی های راکت پینگ پنگ

2- لاستیک (لایه رویی راکت)

طرف تیغه‌ای که برای تماس با توپ استفاده می‌شود باید به طور یکنواخت با لاستیک پوشانده شود. دو نوع مجاز برای لاستیک وجود دارد:

  1. لاستیک معمولی (جوشدار): لاستیک غیر سلولی تک لایه که می‌تواند طبیعی یا مصنوعی باشد، دارای جوش‌های یکنواخت (معروف به “پیپ”) با تراکم بین 10 تا 30 در هر سانتی‌متر مربع است. جوش‌ها می‌توانند رو به داخل یا بیرون باشند. (اگر رو به داخل باشند، شما با جوش‌ها به توپ ضربه می‌زنید).
  2. ساندویچ لاستیک: لاستیک تک لایه سلولی (گاهی اوقات “اسفنج” نامیده می‌شود)، با یک لایه بیرونی منفرد از لاستیک جوش دار معمولی، با ضخامت لاستیک جوش خورده کمتر از 2 میلی متر پوشیده شده است. ضخامت و چگالی این لایه اسفنجی از لاستیک بر سرعت توپ تاثیر می‌گذارد.

جدیدترین مدل راکت پینگ پنگ موجود در بازار

3- دسته

دسته راکت پینگ پونگ به تیغه وصل شده است. این دسته می‌تواند از نوع مستقیم، آناتومیک، حجیم یا قلم‌دار، پوشیده یا بدون پوشش، کوتاه یا بلند و … باشد. فدراسیون جهانی تنیس روی میز هیچ مقرراتی را برای انتخاب نوع دسته درنظر نگرفته است و این موضوع کاملاً به شما بستگی دارد.

خرید راکت پینگ پنگ باقیمت مناسب

1- راکت پینگ پنگ لوکی مدل X2 STAR

راکت پینگ پنگ لوکی مدل X2 STAR

برای تمرین یا انجام مسابقات رسمی، این راکت پینگ پنگ انتخاب مناسبی خواهد بود. راکت مدل لوکی X2 STAR دارای اسفنج و تخته مقاوم در برابر ضربه می‌باشد. این محصول جنس بسیار سبک و راحتی دارد و دسته آن به راحتی در دست قرار می‌گیرد. اسفنج به کار رفته در این محصول از نوع دولایه بوده تا کنترل بیشتری روی ضربات خود داشته باشید. طول راکت 25، طول دسته 10.5 و وزن آن حدود 190 گرم می‌باشد.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

2- راکت پینگ پنگ دونیک مدل ovtcharov caro speed بسته 2 عددی به همراه توپ

راکت پینگ پنگ دونیک مدل ovtcharov caro speed بسته 2 عددی به همراه توپ

راکت های پینگ پنگ طول عمر محدودی دارند. گاهی اوقات ممکن است بر اساس شرایط مختلف، دچار آسیب یا شکستگی شوند. از این رو بهتر است که دو راکت پینگ پنگ داشته باشید تا بتوانید به راحتی تمرینات خود را دنبال کنید. این محصول که مدل دونیک است، یک مجموعه دو عددی بوده که به همراه توپ عرضه می‌شود. برای تولید این محصول از مواد باکیفیت و مناسب استفاده می‌شود تا مقاومت آن افزایش پیدا کند. طول راکت 25 سانتی‌متر و طول دسته آن 10 سانتی‌متر می‌باشد. این محصول به همراه یک کیف و دو عدد توپ عرضه می شود.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

3- راکت پینگ پنگ دونیک شیلدکروت مدل Sensation Line Level 700

راکت پینگ پنگ دونیک شیلدکروت مدل Sensation Line Level 700

یکی از بهترین محصولاتی که می‌توانید تحت عنوان راکت پینگ پنگ خریداری کنید، همین محصول است. راکت مدل دونیک شیلدکروت دارای فناوری ASG برای از بین بردن شوک‌های دسته به هنگام بازی است که سایر مدل‌های مشابه، فاقد این قابلیت هستند. این محصول تنها 175 گرم وزن دارد. از این رو می‌توانید به عنوان یک راکت حرفه‌ای روی آن حساب کنید. پیشنهاد می‌کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

4- راکت پینگ پنگ فرندشیپ مدل 7 ستاره

راکت پینگ پنگ فرندشیپ مدل 7 ستاره

با داشتن ابعاد و اندازه مناسب، این محصول به عنوان یکی از بهترین مدل‌های راکت پینگ پنگ شناخته می‌شود. طول راکت 22.5 سانتی‌متر و طول دسته آن 10.5 سانتی‌متر می باشد. به عبارتی بهتر یک راکت با اندازه استاندارد شناخته می‌شود. همچنین ضخامت صفحه آن کاملا استاندارد است و 1.5 سانتی‌متر می‌باشد. همچنین با داشتن وزن 100 گرمی، انتخابی مناسب برای پینگ پنگ بازان حرفه‌ای خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

5- راکت پینگ پنگ گلد کاپ

راکت پینگ پنگ گلد کاپ کد 02

اگر به دنبال یک راکت باکیفیت و مقرون به صرفه هستید، پیشنهاد میکنیم این محصول را از دست ندهید. طول این راکت پینگ پنگ 26.5 سانتی‌متر است و طول دسته آن 9 سانتی‌متر می باشد. وزن این راکت تنها 140 گرم است. از این رو می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید. ضخامت راکت یکی از مهم‌ترین بخش های راکت محسوب می‌شود. از همین رو این راکت پینگ پنگ اندازه بسیار مناسبی دارد.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

ویژگی‌های راکت پینگ پنگ

با وجود تعداد نامحدودی از مدل های راکت پینگ پنگ در دسترس، ممکن است انتخاب مناسب غیرممکن به نظر برسد. برای آسان‌تر کردن انتخاب، سه عملکرد اصلی برای راکت پینگ پنگ وجود دارد. با درک هر یک، می‌توانید مدل مناسب را انتخاب کنید. این سه مدل عبارتند از: سرعت، چرخش و کنترل

  • سرعت: راکت می‌تواند به شما کمک کند توپ‌های پینگ پنگ را سریع یا آهسته بزنید. این بستگی به نوع و ضخامت لاستیکی دارد که سطح تیغه راکت را می پوشاند، دارد.
  • چرخش: دقیقاً مانند سرعت، ضخامت لاستیک روی راکت شما بر میزان چرخشی که می‌توانید روی توپ قرار دهید تأثیر می‌گذارد. هر چه لاستیک ضخیم‌تر باشد، چرخش بیشتری می‌توانید ایجاد کنید.
  • کنترل: طراحی یک پارو به شما امکان کنترل کم و بیش بر روی توپ را می‌دهد. معمولاً بین کنترل، چرخش و سرعت تعادل وجود دارد: هرچه کنترل بیشتری داشته باشید، سرعت و چرخش کمتری می‌توانید ایجاد کنید. یک مبتدی باید به دنبال رتبه کنترلی بالا باشد و سپس به سرعت و چرخش بیشتر رسیده و پیشرفت کند.

خرید راکت پینگ پنگ حرفه‌ای و باکیفیت

 

نحوه صحیح در دست گرفتن راکت پینگ پنگ

منبع racquetsedge
نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.