آموزش حذف فیلم های دانلود شده در آیفون و آیپد

فیلم هایی که در آیفون یا آیپد خود نگهداری می کنید به طور طبیعی فضای ذخیره سازی دستگاه شما را اشغال می کنند که بسته به ظرفیت ذخیره سازی موجود و مقدار محتوای شما می تواند به سرعت پر شود.

حذف فیلم های دانلود شده در آیفون و آیپد

به عنوان مثال، اگر فیلم های + Apple Fitness را مرتباً در آیفون یا آیپد خود بارگیری می کنید، این امر می تواند به سرعت فضای ذخیره سازی زیادی را اشغال کند. اگر پیامی مشاهده کردید که فضای ذخیره سازی دستگاه شما پر است، نگران نباشید،‌ با مدیریت تعداد فیلم های ذخیره شده در دستگاه می توانید فضا را آزاد کنید. برای یادگیری نحوه حذف فیلم های دانلود شده در آيفون و آيپد، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.


آموزش حذف فیلم های دانلود شده در آیفون و آیپد


راهنمای حذف فیلم های دانلود شده در آیفون و آیپد

برای حذف فیلم های دانلود شده در آیفون و آیپد، مراحل زیر را به ترتیب ذکر شده دنبال کنید:

1- به قسمت تنظیمات در دستگاه iOS خود بروید.

2- روی General ضربه بزنید.

3- روی ذخیره سازی آيفون / آیپد ضربه بزنید.

حذف فیلم های دانلود شده در آیفون و آیپد

4- در بخش «توصیه ها – Recommendations»، روی «مرور ویدیوهای بارگیری شده – Review Downloaded Videos» ضربه بزنید.

حذف فیلم های دانلود شده در آیفون و آیپد

5- برای حذف یک فیلم از دستگاه خود، آن را در لیست به سمت چپ بکشید، سپس روی دکمه (حذف – Delete) ضربه بزنید. متناوباً، برای حذف چندین فیلم، روی (ویرایش – Edit) در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید، روی دکمه های منهای قرمز کنار ویدیوهایی که می خواهید حذف کنید، ضربه بزنید، سپس روی (تمام – Done) ضربه بزنید.

حذف فیلم های دانلود شده در آیفون و آیپد

توجه داشته باشید که هشدار برای حذف فیلم های دانلود شده فقط در صورتی نشان داده می شود که فیلم ها از برنامه هایی مانندFitness + و Netflix و منابع دیگر در دستگاه خود دانلود کرده باشید. دقت کنید که انجام مراحل ذکر شده به ترتیبی که آورده شده اهمیت دارد. امیدواریم این مطلب که به آموزش حذف فیلم های دانلود شده در آیفون و آیپد پرداخته شد، مورد توجه شما قرار گرفته باشد. خواهشمندیم این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع: macrumors

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.