بهترین چت بات های هوش مصنوعی سال 2024

بهترین چت بات های هوش مصنوعی می‌توانند با نوشتن ایمیل‌ها و مقاله‌ها و حتی انجام ریاضیات به کاهش حجم کاری شما کمک کنند. آنها از هوش مصنوعی برای تولید متن یا پاسخ دادن به سوالات بر اساس ورودی کاربر استفاده می کنند. ChatGPT یکی از نمونه های محبوب است، اما چت بات های قابل توجه دیگری نیز وجود دارد که آشنایی با آن ها خالی از لطف نیست. چه قبول داشته باشیم یا نه، هوش مصنوعی وارد زندگی ما شده است. باز کردن گوشی از طریق قابلیت تشخیص چهره و یا پخش کردن آهنگ موردنظر از طریق سیری، نمونه ای از قابلیت هایی هوش مصنوعی است که روزانه با آن سر و کار داریم. با گذشت زمان قدرت هوش مصنوعی بیشتر از قبل شده است. به دستور شما، چت بات های هوش مصنوعی می‌توانند مقاله‌ای را بنویسند که از شروع آن می‌ترسید، کد بنویسند، ایمیل بنویسند یا حتی سوالات مربوط به امتحانات شما را پاسخ دهند.

اگرچه ChatGPT سر و صدای زیادی ایجاد کرده است، اما محبوبیت بالای آن باعث شده است که به دلیل حجم بالای مخاطب، برای استفاده روزمره آن با چالش هایی مواجه شویم. زیرا اغلب ظرفیت آن تکمیل است. همانطور که می دانید برای حل این موضوع می توانید با خرید اکانت ChatGPT پلاس، به راحتی و بدون مشکل به آن دسترسی داشته باشید.

همچنین نکته خوب این است که تعداد زیادی چت بات هوش مصنوعی وجود دارد که به همان اندازه توانمند هستند و هر زمان که به آنها نیاز داشته باشید در دسترس هستند. ما فهرستی از بهترین چت بات های هوش مصنوعی و نویسندگان هوش مصنوعی در سال 2023 را گردآوری کرده‌ایم و همه چیزهایی را که لازم است درمورد آن بدانید را شرح داده‌ایم. پیشنهاد می کنیم مقاله 10 ابزار ویرایش عکس با هوش مصنوعی را مشاهده کنید.

1 ChatGPT

ChatGPT

بهترین چت بات هوش مصنوعی حال حاضر در دنیا

مزایاقابلیت نوشتن متن
ارائه پاسخ به زبان محاوره ای
دسترسی رایگان
معایبهمیشه در دسترس نیست
عدم اتصال به اینترنت

امکانات:

 1. از GPT-3 OpenAI استفاده می کند
 2. می تواند تولید متن، حل مسائل ریاضی و کدنویسی را انجام دهد
 3. قابلیت مکالمه را ارائه می دهد
 4. قیمت: نسخه معمولی رایگان و نسخه ChatGPT پلاس نیازمند اشتراک ماهیانه 20 دلاری است

ChatGPT چیست؟ چت جی پی تی یکی از بهترین چت بات های هوش مصنوعی مکالمه ای است که می تواند بر اساس هر ورودی که وارد می کنید، متنی را برای شما تولید کند، همچنین ایمیل، مقاله، شعر، خلاصه کتاب، لیست مواد غذایی، نامه و موارد دیگر را ایجاد کند.

علاوه بر نوشتن، می تواند در مورد موضوعات ساده یا پیچیده ای در زمینه های مختلف با شما چت کند. همچنین ChatGPT در STEM مهارت دارد و می تواند کد بنویسد و اشکال زدایی کند و حتی معادلات پیچیده ریاضی را حل کند. بهترین بخش این است که این سرویس در حال حاضر برای عموم رایگان است زیرا هنوز در مرحله تحقیق و جمع آوری بازخورد قرار دارد.

نقطه ضعف بزرگ این است که ChatGPT به دلیل محبوبیت بسیار زیاد، اغلب ظرفیت تکمیل شده دارد. با این حال برای استفاده از ویژگی ها و امکانات بهتر و دسترسی راحت تر، بهتر است سراغ خرید اکانت ChatGPT پلاس باشید. این نسخه که با اشتراک ماهیانه 20 دلاری همراه است، امکانات متنوع تری را نسبت به نسخه رایگان عرضه می کند. برای استفاده از این ابزار پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش ChatGPT به زبان ساده را مطالعه کنید.

2 Microsoft’s Bing ChatGPT

Microsoft’s Bing ChatGPT

بهترین چت بات هوش مصنوعی برای استفاده از موتورهای جستجو

مزایادسترسی به اینترنت
به روز در مورد رویدادهای جاری
معایبدسترسی محدود

امکانات:

 1. مدل زبان بزرگ OpenAI در GPT-3 و سری -3.5
 2. به اینترنت دسترسی دارد
 3. مانند یک موتور جستجو با اطلاعات رویدادهای جاری کار می کند
 4. قیمت: رایگان

در اوایل فوریه (بهمن)، مایکروسافت از یک Bing جدید بهبود یافته با هوش مصنوعی رونمایی کرد که بر روی نسل بعدی مدل زبان بزرگ OpenAI که به طور خاص برای جستجو سفارشی شده است، اجرا می شود. چت بات بینگ در حال حاضر در پیش نمایش خود قرار دارد و ممکن است همه افراد به آن دسترسی نداشته باشند.

با این حال بررسی های صورت گرفته بر روی این سرویس مشخص شد چت بات بینگ دو مشکل عمده ای که با ChatGPT وجود داشت را حل کرده است، از جمله دسترسی به رویدادهای جاری و پیوند دادن به منابعی که پاسخ خود را از آنها دریافت کرده است.

این چت بات که به عنوان یکی از بهترین چت بات های هوش مصنوعی شناخته می شود، قابلیت استفاده رایگان را دارد. همچنین استفاده از بینگ برای کاربران بسیار آسان است، و آن را به یک جایگزین مناسب برای یک موتور جستجوی معمولی تبدیل می کند. اگرچه چت بات بینگ هنوز برای عموم در دسترس نیست، اما قابلیت ها و امکانات آن نشان دهنده این است که با یک اختراع بزرگ روبه رو هستیم.

بیشتر بخوانید: 8 ابزار هوش مصنوعی ساخت آهنگ

3 Jasper

Jasper

بهترین چت بات هوش مصنوعی برای مشاغل و بازاریابان

مزایادارای 50 قالب نوشتاری مختلف
قابلیت بررسی سرقت ادبی
معایبهزینه زیاد برای استفاده

امکانات:

 1. از GPT-3 OpenAI استفاده می کند
 2. می تواند متون را خلاصه کند و پاراگراف ها و توضیحات محصول را تولید کند
 3. بررسی سرقت ادبی و دستور زبان
 4. قیمت: از 49 دلار در ماه شروع می شود

جاسپر نیز مانند ChatGPT از پردازش زبان طبیعی برای تولید پاسخ‌های انسان ‌مانند استفاده می‌کند. جاسپر حتی از همان مدل زبان ChatGPT، GPT-3 OpenAI استفاده می‌کند که توسط شرکت تحقیقاتی هوش مصنوعی تولیدکننده ChatGPT ایجاد شده است.

برای استفاده از Jasper، باید مانند ChatGPT عمل کنید. به این صورت که می توانید درخواست خود را در باکس موجود وارد کنید و این بات پاسخ شما را بنویسد. تفاوت عمده ChatGPT با جاسپر این است که ابزارهای زیادی برای تولید متن بهتر دارد. جاسپر می تواند دستور زبان و سرقت ادبی را بررسی کند و در بیش از 50 قالب مختلف از جمله پست های وبلاگ، موضوعات توییتر، اسکریپت های ویدئویی و موارد دیگر متن را پشتیبانی کند. اگرچه می توانید برای ویدئو از بهترین ابزار ویرایش ویدئو با هوش مصنوعی استفاده کنید.

اگر نیاز دارید که هر روز یک نسخه مکتوب و یا یک مقاله را برای کسب و کار خود با استفاده بهترین چت بات های هوش مصنوعی تولید کنید، جاسپر ابزار مناسبی برای شماست. برای استفاده از این بات لازم است در ماه هزینه 49 دلاری پرداخت کنید.

4 YouChat

YouChat

بهترین جایگزین ChatGPT

مزایادسترسی راحت
استفاده رایگان
معایبرابط کاربری فاقد جذابیت و زیبایی است

امکانات:

 1. از GPT-3 OpenAI استفاده می کند
 2. منابع متنی را که تولید شده را فهرست می کند
 3. از منابع گوگل استفاده می کند (برخلاف بیشتر چت بات های هوش مصنوعی دیگر)
 4. قیمت: رایگان

YouChat نیز مانند بسیاری از بهترین چت بات های هوش مصنوعی یعنی ChatGPT و Jasper از GPT-3 OpenAI استفاده می کند. این چت بات به هر چیزی که شما وارد می‌کنید، پاسخی ارائه می دهد. از جمله ریاضی، کدنویسی، ترجمه و درخواست‌های مختلف.

از آنجایی که این چت بات هوش مصنوعی محبوبیت زیادی ندارد و نسبت به سایر مدل ها کمتر شناخته شده، می توانید هر زمان که بخواهید وارد آن شوید و درخواست خود را وارد کنید. این یک قابلیت بسیار خوب برای این چت بات محسوب می شود. یکی دیگر از قابلیت های اصلی YouChat این است که به منابعی از Google استناد می کند، که ChatGPT به دلیل دسترسی نداشتن به اینترنت این کار را انجام نمی دهد.

برای مثال، اگر از YouChat بپرسید «نوشابه چیست؟»، یک پاسخ متنی محاوره‌ای ایجاد می‌کند، اما به منابعی از Google نیز اشاره می‌کند که مشخص می‌کند اطلاعات خود را از کجا آورده است. شما می توانید از این ربات کاربردی بدون نگرانی از بابت پر شدن ظرفیت و بدون پرداخت هزینه، به راحتی استفاده کنید.

5 Chatsonic by Writesonic

Chatsonic by Writesonic

بهترین چت بات هوش مصنوعی برای سازندگان محتوای خبری

مزایادارای اطلاعات به روز
موارد استفاده متنوع
امتحان رایگان
معایبهزینه اشتراک
قابلیت حل مسائل ریاضی را ندارد

امکانات:

 1. توسط گوگل پشتیبانی می شود
 2. آگاه از رویدادهای جاری (ChatGPT در سال 2021 متوقف می شود)
 3. پشتیبانی صوتی، تولید تصویر هوش مصنوعی و موارد دیگر را ارائه می دهد
 4. قیمت: هزینه ماهانه از 12 دلار در ماه شروع می شود

Chatsonic یک چت بات هوش مصنوعی قابل اعتماد است، به خصوص اگر به یکی از بهترین چت بات های هوش مصنوعی نیاز دارید که در رویدادهای جاری به روز باشد. از آنجایی که Chatsonic توسط گوگل پشتیبانی می‌شود، از اخبار فعلی و روز آگاه است و می‌تواند پاسخ‌ها و داستان‌های مرتبط با آن را در اختیار شما قرار دهد، کاری که ChatGPT نمی‌تواند انجام دهد، زیرا پایگاه داده آن مربوط به سال 2021 است.

همچنین Chatsonic دارای برخی ویژگی‌های جالب دیگر مانند پشتیبانی صوتی است که به شما امکان می‌دهد همانگونه که با سیری صحبت می کنید، با این ربات نیز مکالمه کنید. اگر می‌خواهید آن را امتحان کنید، یک آزمایش رایگان راحت برای 2500 کلمه بدون نیاز به پرداخت هزینه دریافت می‌کنید. هزینه ماهانه از 12 دلار در ماه شروع می شود اما بسته به تعداد کلمات مورد نیاز تا 650 دلار در ماه می رسد.

بیشتر بخوانید: بهترین ابزارهای تولید کننده صدا با هوش مصنوعی

6 Socratic by Google

Socratic by Google

بهترین چت بات هوش مصنوعی برای کودکان و دانش آموزان

مزایااستفاده آسان
رایگان
معایبمتن نمی نویسد

امکانات:

 1. پشتیبانی از گوگل
 2. برای ایجاد پاسخ، کافی است سوالی را تایپ کنید
 3. دارای گرافیک سرگرم کننده است
 4. از صفحه کار اسکن برای دریافت پاسخ ویژه پشتیبانی می کند
 5. قیمت: رایگان

اگر می‌خواهید فرزندتان از هوش مصنوعی برای کاهش حجم کاری خود استفاده کند، Socratic برای شما بهترین انتخاب خواهد بود.

Socratic یکی از بهترین چت بات های هوش مصنوعی است که با استفاده از آن کودکان می توانند هر سوالی را که در مورد آنچه در مدرسه می آموزند داشته باشند، تایپ کنند و Socratic پاسخی محاوره ای و انسانی با گرافیک های منحصر به فرد سرگرم کننده ایجاد می کند تا به تفکیک مفهوم کمک کند. این برنامه که در اپ استور و پلی استور گوگل موجود است، دارای ویژگی های جالبی است که به کودک شما امکان می‌دهد برگه خود را اسکن کند تا پاسخی خاص دریافت کند.


بهترین چت بات هوش مصنوعی کدام است؟

چت بات هوش مصنوعی ChatGPT به دلیل عملکرد استثنایی، تطبیق پذیری و در دسترس بودن و قیمت رایگان مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این زبان از مدل زبان پیشرفته GPT-3 OpenAI استفاده می‌کند و آن را در کارهای مختلف، از جمله نوشتن، خلاصه‌نویسی، ترجمه و مکالمه مهارت بالایی دارد. البته قدرت ترجمه آن به اندازه بهترین ابزار ترجمه با هوش مصنوعی نیست.

علاوه بر این، می‌تواند مسائل پیچیده ریاضی را حل کند و کد بنویسد و اشکال‌زدایی کند، و آن را به ابزاری ارزشمند برای کسانی که در زمینه‌های STEM هستند تبدیل می‌کند. یکی دیگر از مزایای ChatGPT به عنوان یکی از بهترین چت بات های هوش مصنوعی، در دسترس بودن آن برای عموم بدون هزینه است.

ChatGPT با وجود محبوبیت بسیار زیاد، هنوز در مرحله تحقیق و جمع‌آوری بازخورد است و آن را به منبعی باورنکردنی برای دانش‌آموزان، نویسندگان و متخصصانی تبدیل می‌کند که به یک چت بات هوش مصنوعی قابل اعتماد و رایگان نیاز دارند. اگرچه گاهی اوقات ظرفیت استفاده از آن برای کاربران تکمیل می شود، اما OpenAI یک نسخه حرفه ای به نام ChatGPT پلاس را عرضه کرده که سریعتر و با قابلیت های بیشتر در دسترس است.

بهترین چت ربات هوش مصنوعیقیمتمدل زبانقابلیت پشتیبانی از رویدادهای جاریامکانات
ChatGPTنسخه معمولی کاملاً رایگان / نسخه پلاس اشتراک ماهیانه 20 دلارGPT-3 OpenAIندارد؛ به اینترنت متصل نیستامکان تولید متن / حل مسائل ریاضی / کدنویسی / قابلیت مکالمه
Bingرایگانسری GPT-3 و -3.5 OpenAIدارد؛ به اینترنت متصل استمانند یک موتور جستجو با اطلاعات رویدادهای جاری کار می کند
Jasperاز 49 دلار در ماه شروع می شودGPT-3 OpenAIدارای ویژگی های کپی برداری و جستجوگر سرقت ادبیقابلیت تولید متن، پاراگراف و توضیحات محصول / دارای بیش از 50 قالب نوشتاری مختلف از جمله پست های وبلاگ، موضوعات توییتر و اسکریپت های ویدئویی
YouChatرایگانGPT-3 OpenAIمنابع اطلاعات از گوگلهر چیزی که وارد می‌کنید، از جمله اعلان‌های ریاضی، کدنویسی، ترجمه و نوشتن، پاسخ می‌دهد. منابع را برای متنی که تولید می کند فهرست می کند
Chatsonicاز 12 دلار در ماه شروع می شودتوسط گوگل پشتیبانی می شودبه روز در مورد رویدادهای جاریپشتیبانی صوتی، تولید تصویر هوش مصنوعی و موارد دیگر را ارائه می دهد

کدامیک از بهترین چت بات های هوش مصنوعی برای شما مناسب است؟

در حالی که ChatGPT گزینه مورد علاقه بسیاری از افراد است، اما مورد استفاده برخی از کاربران ممکن است بسیار خاص باشد یا خواسته های منحصر به فردی داشته باشند. اگر به یک چت بات هوش مصنوعی خوب و قابل اعتماد نیاز دارید، جایگزین های دیگری وجود دارد که ممکن است برای شما مناسب تر باشد.

به عنوان مثال اگر فقط یک چت بات هوش مصنوعی می خواهید که یک متن تمیز تولید کند، Jasper برای شما مناسب است. اگر می خواهید با یک چت بات هوش مصنوعی که همیشه ظرفیت کافی را دارد استفاده کنید، YouChat ممکن است بهترین گزینه باشد. در زیر خلاصه ای از بهترین چت بات های هوش مصنوعی و اینکه کدام مدل برای شما مناسب است، آورده شده است:

اگر می خواهید…این ربات چت هوش مصنوعی را انتخاب کنید…
بهترین چت ربات هوش مصنوعی، شامل طیف گسترده ای از مهارت ها فراتر از نوشتن، از جمله کدنویسی، مکالمه و معادلات ریاضی و بدون هیچ هزینه ای در دسترس عموم قرار می گیردChatGPT
یک ربات چت هوش مصنوعی که مانند یک موتور جستجو با اطلاعات به روز در مورد رویدادهای جاری کار می کند، به منابع پیوند می دهد و استفاده از آن رایگان و آسان استMicrosoft's Bing ChatGPT
یک ربات چت هوش مصنوعی که با بیش از 50 الگوی نوشتاری مختلف، ویژگی های کپی برداری و بررسی سرقت ادبی بهترین انتخاب برای کسب و کارها و بازاریابان استJasper
یک جایگزین ChatGPT که به آسانی در استفاده، همیشه در دسترس است، اطلاعاتی را از Google منبع می‌گیرد و هزینه‌ای ندارد، و برای کسانی که به تجربه‌ای شبیه به ChatGPT بدون تکمیل ظرفیت در طول روز نیاز دارند، ایده‌آل استYouChat
یک ربات چت هوش مصنوعی که با قابلیت ارائه اخبار و داستان های به روز مرتبط با رویدادهای جاری و ویژگی های اضافی از جمله پشتیبانی صوتی، تولید تصویر با هوش مصنوعی و غیره، بهترین انتخاب برای تولیدکنندگان محتوای خبری استChatsonic
بهترین ربات چت هوش مصنوعی برای بچه ها و دانش آموزان، با ارائه گرافیک های آموزشی، سرگرم کننده و ویژگی منحصر به فرد برگه اسکن برای ایجاد پاسخ های انتخاب شده، و آن را به ابزاری مفید برای کمک به کودکان برای درک مفاهیمی که در مدرسه یاد می گیرند تبدیل می کندSocratic by Google

چگونه بهترین چت بات های هوش مصنوعی را انتخاب کردیم؟

به منظور تهیه فهرستی از بهترین چت بات های هوش مصنوعی و نویسندگان هوش مصنوعی، به قابلیت‌های هر برنامه از جمله کاربردهای فردی که هر برنامه در آن برتری دارد، نگاه کردیم. عوامل دیگری که ما به آنها نگاه کردیم قابلیت اطمینان، در دسترس بودن و هزینه بود. هنگامی که همه این داده ها را جمع آوری کردیم و آنها را برای خود امتحان کردیم، تشخیص دادیم که کدام چت بات هوش مصنوعی برای نیازهای افراد مختلف بهترین است و آنها را در لیست قرار دادیم.

چت بات هوش مصنوعی چیست؟

بهترین چت بات های هوش مصنوعی (که نویسنده هوش مصنوعی نیز نامیده می شود) به نوعی برنامه مبتنی بر هوش مصنوعی اشاره دارد که قادر به تولید محتوای نوشته شده از داده ورودی کاربر است. چت بات های هوش مصنوعی می توانند هر چیزی از آهنگ گرفته تا مقاله را بنا به درخواست کاربر بنویسند. میزان اینکه هر چت بات به طور خاص قادر به نوشتن در مورد درخواست شما است به قابلیت های فردی آن بستگی دارد، از جمله اینکه آیا به موتور جستجو متصل است یا خیر.

بهترین چت بات های هوش مصنوعی چگونه کار می کنند؟

بهترین چت بات های هوش مصنوعی از مدل‌های زبانی برای آموزش هوش مصنوعی برای تولید پاسخ‌های شبیه به انسان استفاده می‌کنند. برخی به وب متصل هستند و به این ترتیب اطلاعات به روز دارند، در حالی که برخی دیگر صرفاً به اطلاعاتی که با آنها آموزش دیده اند کار می کنند.

بهترین چت بات های هوش مصنوعی چقدر هزینه دارند؟

بهترین چت بات های هوش مصنوعی هزینه متفاوتی دارند، برخی کاملا رایگان هستند و برخی دیگر تا 600 دلار در ماه هزینه دارند. استفاده از ChatGPT و YouChat کاملاً رایگان است زیرا هر دو هنوز در مراحل آزمایشی خود هستند. خدماتی مانند ChatSonic می تواند تا 650 دلار در ماه برای 2,000,000 کلمه هزینه داشته باشد.

هزینه اشتراک چت ربات های هوش مصنوعی

تفاوت بین بات چت هوش مصنوعی و نویسنده هوش مصنوعی چیست؟

تفاوت اصلی بین یک چت بات هوش مصنوعی و یک نویسنده هوش مصنوعی در نوع خروجی آنها و عملکرد اصلی آنها است. در گذشته، یک نویسنده هوش مصنوعی به طور خاص برای تولید محتوای نوشتاری، مانند مقاله، داستان یا شعر، بر اساس یک درخواست یا ورودی داده شده استفاده می کرد. بهترین ابزار هوش مصنوعی برای تولید محتوا این کار را انجام می دهد.

خروجی یک نویسنده هوش مصنوعی به شکل متن نوشته شده است که زبان و ساختار انسان گونه را تقلید می کند. از سوی دیگر، یک چت بات هوش مصنوعی برای انجام مکالمات بلادرنگ با کاربران در تعاملات متنی یا صوتی طراحی شده است. وظیفه اصلی چت بات هوش مصنوعی پاسخ دادن به سوالات، ارائه توصیه ها و یا حتی انجام کارهای ساده است و خروجی آن به صورت مکالمات متنی است.

در حالی که عبارات چت بات هوش مصنوعی و نویسنده هوش مصنوعی اکنون توسط برخی به جای یکدیگر استفاده می شوند، تمایز اصلی این بود که یک نویسنده هوش مصنوعی برای تولید محتوای نوشتاری استفاده می شد، در حالی که یک چت بات هوش مصنوعی برای اهداف مکالمه استفاده می شد.

با این حال، با معرفی فناوری پیشرفته‌تر هوش مصنوعی، مانند ChatGPT، مرز بین این دو به طور فزاینده‌ای مبهم شده است. اکنون برخی از چت بات‌های هوش مصنوعی قادر به ایجاد پاسخ‌های مبتنی بر متن هستند که زبان و ساختار انسان‌مانند را شبیه به یک نویسنده هوش مصنوعی تقلید می‌کنند.


جمع بندی

در این مطلب به بررسی بهترین چت بات های هوش مصنوعی در سال 2023 پرداختیم. در دنیای امروز هوش مصنوعی نقش ویژه ای ایفا می کند. از ساده ترین کارها گرفته تا فعالیت های پیچیده تر. همگی با استفاده از هوش مصنوعی انجام می شود. از همین رو آشنایی با بهترین چت بات های هوش مصنوعی باعث می شود تا سرعت انجام کارها بیشتر شده و به راحتی فعالیت های خود را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت اجرا کنید. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

7 جستجوی های مشابه:

 • هوش مصنوعی al
ممکن است شما دوست داشته باشید
نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظر
 1. آواتار لیلل
  لیلل می گوید

  تا چند سال دیگه هیچ اختراعی به اندازه ChatGPT سرو صدا نمیکنه

 2. آواتار بابای
  بابای می گوید

  اگه ChatGPT رو فاکتور بگیریم Jasper بهترین انتخابه

 3. آواتار افشين
  افشين می گوید

  هیچکدوم از اینها کیفیتش به اندازه Bard نیست، چون به گوگل دسترسی داره، جواب های منطقی تر و مناسب تری رو به نسبت ChatGPT ارائه میده

 4. آواتار الساجعفری
  الساجعفری می گوید

  رو دست گوگل بارد نیست

 5. آواتار والا
  والا می گوید

  قبلا چت جی پی تی الان گوگل بارد

 6. آواتار غزل خانم
  غزل خانم می گوید

  تا الان که فقط چت جی پی تی خوب بوده