برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

آیفون 12 جدیدترین محصول شرکت اپل می باشد. این گوشی دارای 3 دوربین است که علاوه بر کیفیت بالایی که دارند، بسیار حساس می باشند. با توجه به افزایش هزینه های مربوط به تعمیر گوشی، مخصوصا قسمت دوربین، لازم است تا در حفظ و نگهداری دوربین گوشی تلاش کنیم. علاوه بر این به علت حساسیت بالایی که دوربین های آيفون 12 دارند، در صورت آسیب دیدن ممکن است که تعمیر نشوند و یا در صورت تعمیر، مانند روز اول کار نکنند. به همین علت مراقبت از دوربین ها ضرورت دارد. استفاده از لوازم جانبی باکیفیت که مقرون به صرفه نیز باشند، می توانند ما را در این امر یاری کنند.

برای محافظت از دوربین آیفون 12 می توان از محافظ لنز دوربین آيفون 12 استفاده کرد. این محصول باتوجه به کیفیتی که دارد می تواند از دوربین آيفون 12 شما در برابر آسیب های احتمالی جلوگیری کند. شکستگی، خط و خش و ضربه خوردن از جمله حوادثی است که امکان دارد برای دوربین گوشی اتفاق بیفتد. بنابراین استفاده از محافظ لنز دوربین آیفون 12 برای جلوگیری از این اتفاقات امری مهم تلقی می شود. در ادامه به بررسی بیشتر از محافظ لنز دوربین آيفون 12 می پردازیم.

محافظ لنز دوربین آيفون 12

این محصولات معمولا از جنس شیشه تمپر شده (Temepered Glass) هستند. با قابلیت چسبندگی بالایی که دارند، به خوبی به لنز دوربین آيفون 12 می چسبند و مانع از ورود گرد و غبار به دوربین می شوند. این محصول با توجه به اندازه و سایز استاندارد دوربین گوشی های مختلف تولید می شود. یعنی شما با توجه به مدل آيفون 12 خود باید اقدام به تهیه این محافظ لنز دوربین کنید. ضخامت این محافظ لنز دوربین متفاوت است. با این حال اگر نمی خواهید قسمت دوربین گوشی بیش از حد ضخیم شود، محصولی با ضخامت کمتر از 0.3 میلی متر را تهیه کنید. در واقع ضخامت استاندارد این محصول همین مقدار است. شما می توانید با پرداخت هزینه ای مناسب،‌ یک محافظ لنز دوربین آیفون 12 که از کیفیت بالایی نیز برخوردار است، بهره ببرید.

چرا باید از محافظ لنز دوربین آيفون 12 استفاده کنیم؟

مطمئنا این جمله را شنیده اید که حادثه خبر نمی کند. همانطور که در بالا گفته شد، دوربین آيفون 12 بسیار حساس است و درصورت آسیب دیدن هزینه های سنگینی را برای تعمیر باید پرداخت کنید. چه بسا که ممکن است پس از تعمیر مانند روز اول کار نکند. افراد زیادی بودند که بدون توجه به این موارد، دوربین آیفون 12 آن ها دچار آسیب های زیادی شد. بنابراین برای اینکه دوربین آيفون 12 خود را از شکستگی، خط و خش، ضربه خوردن و … مراقبت کنید لازم است تا از محافظ لنز دوربین آیفون 12 استفاده کنید.

محافظ لنز دوریین آیفون 12 چه ویژگی هایی دارد؟

محافظ لنز دوربین آيفون 12 دارای قابلیت نصب آسان می باشند و به راحتی می توانید روی گوشی خود نصب کنید. این محافظ معمولا از مقاومت بالایی برخوردار هستند و می توانند در برابر ضربه و خط و خش از دوربین آیفون 12 شما محافظت کنند. همچنین این محافظ ها در برابر چربی و اثرانگشت نیز مقاومت دارند و باعث کاهش کیفیت دوربین شما نمی شوند. ممکن است تصور کنید که با نصب این محافظ روی دوربین خود باعث کاهش شفافیت دوربین شوند ولی اینگونه نیست. این محافظ ها نه تنها از شفافیت دوربین نمی کاهند، بلکه باعث افزایش کیفیت عکس های گرفته شده نیز می شوند. علاوه بر این با توجه به قدرت چسبندگی بالایی که دارند، به راحتی کنده نمی شوند. اگر از سری های مختلف آيفون 12 استفاده می کنید، توصیه می کنیم حتما از محتفظ لنز دوربین آيفون 12 استفاده کنید. در ادامه به معرفی پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12 می پردازیم.

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

پر فروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12


1- محافظ لنز دوربین مدل LPY01pr مناسب برای iPhone 12 Pro Max

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

این محصول مناسب برای گوشی موبایل iPhone 12 Pro Max می باشد. با استفاده از آن لنز دوربین گوشی خود را از در برابر خط و خش، ضربه و سایر آسیب‌های احتمالی محافظت کنید. این محصول از جنس شیشه تمپر شده (Temepered Glass) می باشد. طراحی این محافظ لنز باریک و سبک است. به طوری که روی گوشی شما دیده نمی شود. همچنین کیفیت بالای این محصول، باعث شفافیت دوربین و افزایش کیفیت عکس های گرفته شده می شود. این محافظ در برابر ضربه، خط و خش مقاومت دارد. همچنین اثر انگشت و چربی نیز روی آن نمی افتد. اگر از کاربران iPhone 12 Pro Max هستید، این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


2- محافظ لنز دوربین مدل LP01to مناسب برای iPhone 12 Pro Max

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

این محافظ لنز دوربین طراحی باریک و سبکی دارد، که باعث می شود در وزن نهایی گوشی تغییری ایجاد نشود. همچنین به دلیل طراحی بسیار باریک و شفافیت قابل توجه، روی کیفیت تصاویر ثبت شده با دوربین گوشی نیز تاثیری نمی‌گذارد و کیفیت تصاویر به خوبی حفظ خواهد شد. این گلس ساختار چند لایه دارد و درعین باریک بودن، سختی و مقاومت بسیار بالایی دارد (9H). این محافظ به راحتی روی دوربین گوشی شما نصب می شود و به علت قدرت چسبندگی بالا، از روی گوشی کنده نمی شود. همچنین مقاومت بالایی در برابر ضربه، خط و خش،‌ چربی و اثر انگشت دارد. این محافظ لنز دوربین را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


3- محافظ لنز دوربین مدل SM12pm مناسب برای iPhone 12 Pro Max

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

یکی از بهترین محافظ لنز دوربین برای iPhone 12 Pro Max همین محصول است. طراحی این محصول به گونه ای است که مقاومت بالایی دارد و در اثر ضربه نمیشکند. این محافظ از جنس فلز است و در مقابل محافظ های شیشه ای،‌ مقاومت بیشتری دارند. این محصول قدرت چسبندگی بالایی دارد و به راحتی روی دوربین گوشی متصل می شود. همچنین پس از نصب حبابی روی آن نمی افتد. از جمله ویژگی های این محصول، مقاومت در برابر ضربه، خط و خش، چربی و اثر انگشت است. این محافظ لنز از پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12 پرو مکس به شمار می رود.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


4- محافظ لنز دوربین میتوبل مدل MTB LP01mo مناسب برای iPhone 12 Pro Max

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

این محصول باکیفیت در شرکت میتوبل (Mietubl) تولید می شود که از معروف ترین برندهای تولید لوازم جانبی گوشی در جهان محسوب می شود. طراحی این محافظ بسیار باریک و سبک است که باعث می شود تغییری در وزن گوشی ایجاد نشود. علاوه بر این مقاومت بالای این محصول از ویژگی های قابل توجه این لنز است که در برابر ضربه، خط و خش، چربی و اثر انگشت مقاوم است. علاوه بر این، برآمدگی کامل دوربین در محافظ قرار می گیرد که از آسیب دیدگی دوربین جلوگیری می کند. علاوه بر سطح بالای دوربین، بدنه های کناری آن نیز کاملا محافظت می شود. با استفاده از این محافظ لنز، از سالم ماندن دوربین و لنز گوشی اطمینان داشته باشید.


5- محافظ لنز دوربین مناسب برای IPHONE 12 PRO MAX

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

یک محافظ لنز دوربین مقاوم، با کیفیت و البته پرطرفدار و پرفروش که از لنز دوربین گوشی شما را تا چندین سال محافظت می کند. این محافظ که قابلیت نصب آسان را دارد، برای گوشی آيفون 12 پرو مکس مورد استفاده قرار می گیرد. مقاومت بالای این محافظ باعث شده تا در برابر ضربه، خط و خش، چربی و اثر انگشت مقاوم باشد و بتواند سلامت لنز دوربین شما را تضمین کند. نازک بودن ضخامت این محافظ باعث شده تغییری در اندازه گوشی به خصوص قسمت دوربین ایجاد نشود. اگر از کاربران آيفون 12 پرو مکس هستید، این محافظ با کیفیت را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


  6- محافظ لنز دوربین میتوبل مدل MTB LP01mo مناسب برای iPhone 12 Pro

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

یکی دیگر از محصولات باکیفیتی که توسط شرکت میتوبل (Mietubl) تولید می شود، این محافظ لنز دوربین می باشد. این محافظ مناسب برای iPhone 12 pro می باشد. قابلیت نصب آسان و نصب بدون حباب از مهمترین ویژگی های این محصول است. علت این امر قدرت چسبندگی بالای این محافظ لنز دوربین می باشد. این محافظ از جنس شیشه تمپر شده (Temepered Glass) است و چربی و اثر انگشت روی آن نمی افتد. این محافظ مقاومت بالایی دارد که از جمله آن ها می توان به مقاوم در برابر ضربه، خط و خش اشاره کرد. طراحی این محافظ طوری است که لنز دوربین به صورت کامل درون آن قرار یم گیرد. همچنین علاوه بر محافظت از صفحه دوربین، قابلیت محافظت از قسمت کناری دوربین را نیز دارد. علاوه بر این استفاده از این محافظ،‌ باعث کاهش کیفیت تصاویر گرفته شده نمی شود و شفافیت دوربین را حفظ می کند.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


7- محافظ لنز دوربین مدل LP01to مناسب برای iPhone 12 Pro

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

از بهترین محافظ ها برای آيفون 12 پرو این محصول است. کیفیت فوق العاده در کنار مقاومت بالا، این محصول را تبدیل به یکی از بهترین و پرفروش ترین محافظ های آیفون 12 کرده است. شما می توانید با استفاده از قدرت چسبندگی بالایی که این محافظ دارد، به راحتی آن را روی دوربین گوشی خود نصب کنید. طراحی این محصول به گونه ای است که مقاومت بالایی دارد. به طوری که می تواند در برابر ضربه، خط و خش، چربی و اثر انگشت مقاوم باشد. این محافظ شفافیت و کیفیت عکس ها را نیز افزایش می دهد. اگر از کاربران آیفون 12 پرو هستید، این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


8- محافظ لنز دوربین مدل LP01me مناسب برای iPhone 12 Pro

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

اگر به دنبال یک محصول باکیفیت، مقاوم، پرفروش و مقرون به صرفه برای دوربین آيفون 12 پرو خود هستید، این محافظ لنز دوربین را به شما پیشنهاد می کنیم. هنگام استفاده از این محافظ دیگر نگران آسیب دیدگی لنز دوربین خود نباشید. زیرا مقاومت بالای این محصول می تواند به راحتی از لنز دوربین آيفون 12 پرو در برابر ضربه و خط و خش محافظت کند. جنس شیشه تمپر شده (Temepered Glass) این محافظ قابلیت دارد که اثر انگشت، چربی و لکه را روی خود باقی نگذارد. ویژگی که بسیاری از کاربران به دنبال آن هستند. قابلیت نصب آسان و شفافیت و وضوح بسیار بالا از دیگر ویژگی های این محافظ لنز دوربین محسوب می شود.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


9- محافظ لنز دوربین مدل SM12p مناسب برای iPhone 12 Pro

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

این محافظ لنز دوربین از جنس فلز است. فلزی بودن آن باعث شده تا مقاومت بیشتری به نسبت محافظ های شیشه ای داشته باشد. این محصول مناسب برای iPhone 12 Pro می باشد. این محصول قابلیت نصب آسان دارد و با توجه به قدرت چسبندگی بالا، به سادگی از روی دوربین گوشی شما جدا نمی شود. مقاومت این لنز بی نظیر است. به طوری که می تواند در برابر ضربه و شکستگی مقاومت داشته باشد. همچنین با استفاده از این محافظ لنز، از ایجاد خط و خش روی دوربین خود جلوگیری کنید. این محصول از پرفروش ترین محافظ لنز آيفون 12 پرو محسوب می شود. آن را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


10- محافظ لنز دوربین بادیگارد مدل CIP مناسب برای iPhone 12 Pro

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

این محافظ که توسط شرکت بادیگارد تولید می شود، یک محافظ فول می باشد. یعنی علاوه بر محافظت از لنز دوربین، توانایی محافظت از اطراف دوربین را نیز دارد تا از شکستگی و ضرب خوردگی جلوگیری کند. نصب این محافظ لنز بسیار آسان است و شما می توانید به راحتی آن را روی دوربین خود نصب کنید. این محصول از مقاومت خوبی نیز برخوردار است. به طوری که از لنز دوربین شما در برابر ضربه،‌خط و خش، چربی و اثر انگشت محافظت می کند. همانطور که از نام شرکت آن پیداست، این محافظ می تواند بادیگارد مناسبی برای لنز دوربین آیفون 12 پرو شما باشد.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


11- محافظ لنز دوربین مدل SM12 مناسب برای iPhone 12

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

این محافظ از جنس فلز است که مقاومت بیشتری به نسبت محافظ های شیشه ای دارد. مقاومت بالای این محافظ باعث شده تا در برابر ضربه، خط و خش، چربی و اثر انگشت مقاوم باشد. این محصول قابلیت نصب آسان دارد و با توجه به قدرت چسبندگی بالا به راحتی از روی لنز دوربین جدا نمی شود. علاوه بر این هنگام جداسازی محافظ، اثر آن روی گوشی شما نمی ماند. از این محافظ با کیفیت می توانید برای آيفون 12 استفاده کنید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید  


12- محافظ لنز دوربین مدل LP01to مناسب برای iPhone 12

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

 

بهترین محافظ لنز دوربین برای آيفون 12 همین محصول است. طراحی خوب و منحصر به فرد، این محصول را تبدیل به یکی از پرطرفدارترین محافظ لنز دوربین آيفون 12 کرده است. نصب این محافظ لنز بسیار آسان است. با قدرت چسبندگی بالایی که دارد، به راحتی روی دوربین گوشی نصب می شود. مقاومت این محصول بسیار بالاست. به طوری که از لنز دوربین شما در برابر ضربه و خط وخش مقاومت می کند. علاوه بر این قابلیت مقاومت در برابر چربی و اثر انگشت را نیز داراست تا بر روی کیفیت عکس هایی که میگیرید، تاثیر نگذارد. اگر بدنبال یک محافظ لنز دوربین خوب برای آيفون 12 خود هستید، این محصول بهترین انتخاب شماست.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


13- محافظ لنز دوربین مدل LPY01pl مناسب برای iPhone 12

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

این محصول از جنس شیشه تمپر شده (Temepered Glass) تولید می شود. از این محافظ لنز می توانید برای آيفون 12 استفاده کنید. قابلیت نصب آسان، مقاوم در برابر ضربه، مقاوم در برابر خط و خش، مقاوم در برابر چربی و اثرانگشت و نصب بدون حباب از جمله ویژگی های این محافظ لنز دوربین محسوب می شود. این محافظ ضخامت کمی دارد به طوری که چیزی روی گوشی شما دیده نمی شود. همچنین شفافیت بالایی دارد و می تواند کیفیت تصاویر گرفته شده را حفظ کند. با استفاده از این محافظ لنز دوربین 12، گوشی خود را در برابر آسیب های احتمالی محافظت کنید. 

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


14- محافظ لنز دوربین ژینوس مدل PLX مناسب برای iPhone 12

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

اگر از کاربران آیفون 12 هستید، توصیه می کنیم حتما از این محافظ لنز دوربین استفاده کنید. این محافظ با استفاده از شیشه حرارت دیده تحت شرایط خاص تولید شده که باعث افزایش مقاومت آن می شود. علاوه بر این برش این محافظ لنز بسیار دقیق است و تمامی سنسورهای دوربین را پوشش می دهد. این محصول دارای سختی 9H می باشد به طوری که مقاومت بسیار بالا در برابر خط و خش دارد. همچنین مقاومت در برابر اثر انگشت، قطرات آب و چربی از دیگر ویژگی های این محافظ محسوب می شود. محافظ لنز دوربین ژینوس قابلیت سازگاری با تمامی کیف ها و کاورها را دارد. این محصول با کیفیت را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


15- محافظ لنز دوربین مدل G-12 مناسب برای iPhone 12

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

یک محافظ باکیفیت و مقرون به صرفه، محافظ لنز دوربین مدل G-12 می باشد. این محصول را می توانید به راحتی روی دوربین خود نصب کنید و بدون نگرانی از کاهش کیفیت عکس ها، از آن استفاده کنید. مقاوم در برابر ضربه، مقاوم در برابر خط و خش و مقاوم در برابر چربی و اثرانگشت از ویژگی های این محافظ لنز با کیفیت است. این محافظ با دوام را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


16- محافظ لنز دوربین مدل LP01pr مناسب برای iPhone 12 mini

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

این محصول از جنس شیشه تمپر شده (Temepered Glass) است که می تواند مانع از ماندگاری اثر انگشت و لکه چربی روی آن شود. با استفاده از قدرت چسبندگی بالا به راحتی این محافظ قابل نصب است. علاوه بر این مقاومت خوب این محصول باعث شده تا در برابر ضربه و خط و خش مقاوم باشد. با استفاده از این محافظ می توانید کیفیت عکس هایی که میگیرید را بدون هیچ گونه تغییری مشاهده کنید. اگر از کاربران آیفون 12 مینی هستید، این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


17- محافظ لنز دوربین توتو مدل Go Further مناسب برای iPhone 12 mini

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

این محافظ با ضخامت 2 میلی متر به خوبی روی دوربین گوشی شما قرار می گیرد و از آن محافظت می کند. از جمله ویژگی های این محافظ لنز دوربین، مقاوم در برابر ضربه و مقاوم در برابر خط و خش می باشد. نصب این محافظ بسیار آسان است و می توان بدون ایجاد حباب آن را نصب کرد. ضخامت 2 میلی متری این محافظ می تواند از شکستگی و ضرب دیدگی لنز دوربین جلوگیری کند. اگر به دنبال یک محافظ با کیفیت برای دوربین گوشی خود هستید، این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


18- محافظ لنز دوربین مدل LP01to مناسب برای iPhone 12 mini

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

خرابی لنز دوربین باعث می شود هزینه های زیادی را برای تعمیر آن پرداخت کنید. بنابراین برای جلوگیری از این اتفاق استفاده از یک محافظ لنز با کیفیت و البته مقاوم امری ضروری است. این محافظ لنز مناسب برای گوشی آيفون 12 مینی می باشد. این محصول از جنس شیشه تمپر شده (Temepered Glass) تولید می شود. با استفاده از قدرت چسبندگی بالا می توانید به راحتی این محافظ را روی دوربین گوشی خود نصب کنید. مقاومت بالای این محافظ لنز باعث شده تا در برابر ضربه، خط و خش، چربی و اثر انگشت مقاوم باشد. همچنین این محافظ لنز دوربین کیفیت عکس ها را کاهش نمی دهد. اگر به دنبال یک محصول مناسب برای آیفون 12 مینی خود هستید، این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


19- محافظ لنز دوربین میتوبل مدل MTB LP01mo مناسب برای iPhone 12 mini

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

این محافظ لنز دوربین از محصولات شرکت میتوبل (Mietubl) است که از بهترین تولیدکنندگان لوازم جانبی در دنیا محسوب می شود. طراحی این محافظ لنز باریک و سبک است. به همین دلیل باعث می شود در وزن نهایی گوشی تغییری ایجاد نشود و همچنین روی کیفیت تصاویر ثبت شده نیز کوچکترین تاثیری نمی‌گذارد و کیفیت تصاویر به خوبی حفظ خواهد شد. این محافظ لنز سختی و مقاومت بسیار بالایی دارد. از ویژگی های این محافظ لنز می توان به برآمدگی دوربین گوشی که بطور کامل توسط محافظ پوشانده می شود، اشاره کرد. این محافظ لنز علاوه بر سطح بالای دوربین، بدنه های کناری آن را نیز کاملا محافظت می کند. بنابراین با استفاده از این محافظ، از سلامت گوشی خود اطمینان داشته باشید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


20- محافظ لنز دوربین مدل SM12m مناسب برای iPhone 12 mini

پرفروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12

یک محافظ درجه یک برای کابران آیفون 12 مینی، همین محصول است. این محافظ از جنس فلز است و مقاومت بالایی نز دارد. به عنوان نمونه می توان به مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر خط و خش و  مقاومت در برابر چربی و اثرانگشت اشاره کرد. این محصول قابلیت نصب آسانی دارد و می توانید بدون ایجاد حباب آن را روی دوربین گوشی خود نصب کنید. بدون شک این محافظ یکی از بهترین محصولات برای کاربران آيفون 12 مینی محسوب می شود. پیشنهاد می کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


در این مقاله به بررسی پر فروش ترین محافظ لنز دوربین آيفون 12 پرداختیم. همواره دوربین گوشی های موبایل عضوی آسیب پذیر و حساس بوده و از آن جایی که لنز دوربین ها برآمده طراحی می شوند اولین نقطه ای از گوشی که در معرض خطر برخورد قرار دارد دوربین آن هاست. بنابراین تهیه محافظ لنز دوربین می تواند به سلامت دوربین گوشی شما کمک کند. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

5 (2 نظر)

فهرست عناوین