قیمت 30 مدل از ارزانترین پایه نگهدارنده آیفون برای داخل خودرو

پایه نگهدارنده آیفون یکی از پرکاربردترین محصولاتی است که افراد به آن نیاز دارند. هنگام رانندگی ممکن است گوشی شما زنگ بخورد و یا قصد داشته باشید که از منظره مقابل خود فیلم بگیرید. در تمامی این موارد شما نیاز دارید تا گوشی آیفون خود را در موقعیتی ثابت نگه دارید تا حواستان از رانندگی پرت نشود. در چنین شرایطی استفاده از یک استند آیفون داخل ماشین می توان مفید باشد. امروزه با توجه به تنوع محصولات، انتخاب یک پایه نگهدارنده آیفون کمی سخت به نظر می رسد. از همین رو باید با ویژگی های یک پایه نگهدارنده خوب آشنا شوید. انتخاب یک استند آیفون داخل ماشین که هم از کیفیت بالایی برخوردار باشد و هم قابلیت نصب روی بخش های مختلف داشبورد را داشته باشد، بسیار مهم است. در ادامه با ویژگی های یک پایه نگهدارنده آیفون برای داخل خودرو آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

استند آیفون داخل ماشین

چرا پایه نگهدارنده آيفون … ؟

استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی به یک امر عادی تبدیل شده است. با وجود اینکه بیشتر تصادفات شهری به علت حواس پرتی راننده و استفاده از تلفن همراه اتفاق می افتد، با این حال همچنان این موضوع رعایت نمی شود. با این وجود استفاده از استند آیفون داخل ماشین می توانید راه حل این مشکل باشد. با استفاده از این محصولات که به راحتی روی داشبورد خودرو می چسبند، می توانید حین رانندگی از تلفن خود نیز استفاده کنید. بدون آنکه حواستان از رانندگی پرت شود. این پایه ها معمولا در دو نوع مختلف به فروش می رسند. برخی از آن ها قابلیت استفاده در داخل خودرو، روی میز محل کار، روی موتور و دوچرخه و هر سطح صاف دیگری را دارند. گروهی دیگر از پایه های نگهدارنده به گونه ای هستند که برای عکاسی،‌ مخصوصا عکس های سلفی مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله به بررسی پایه های نگهدارنده گروه اول می پردازیم. حال به نظر شما یک پایه نگهدارنده آیفون برای داخل خودرو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

جنس بدنه پایه

در خرید هر نوع وسیله ای، اولین موردی که باید بررسی شود، جنس آن محصول است. برای استند آیفون داخل ماشین نیز همین طور است. استندی که انتخاب می کنید باید در برابر اشعه آفتاب مقاوم باشد. از طرفی نباید به گوشی شما فشار وارد کند و باعث خرابی آن شود. بهترین جنسی که برای پایه نگهدارنده آیفون وجود دارد، پایه پلاستیکی PVC با روکشی از جنس سیلیکون می باشد. زیرا هم باعث افزایش مقاومت پایه می شود و هم دارای روکش نرمی است که به آيفون شما صدمه نمی زند. در هنگام خرید پایه نگهدارنده آیفون به جنس آن دقت کنید.

نصب آسان

پایه های نگهدارنده آيفون باید به راحتی داخل خودروی شما نصب شوند. بسیاری از افراد این پایه ها را روی داشبور یا به شیشه خودرو وصل می کنند. بنابراین قدرت چسبندگی استند نیز باید به قدری بالا باشد که به راحتی از محل نصب شده جدا نشود. البته برخی از افراد هستند که استند استند آیفون را روی پنجره کولر نصب می کنند. بنابراین پایه نگهدارنده آیفون باید این قابلیت را داشته باشد که علاوه بر نصب آسان و بدون دردسر، در قسمت دلخواه کاربران نیز،‌ نصب شود.

قابلیت چرخاندن استند

در برخی از شرایط ممکن است نیاز داشته باشید تا پایه نگهدارنده را در جهت دلخواه بچرخانید. یا شاید نیاز باشد تا صفحه نمایش گوشی خود را به سمتی دیگر قرار دهید. وجود قابلیت چرخش 360 درجه از جمله مواردی مهمی است که باید استند آیفون داخل ماشین داشته باشد. در هنگام خرید پایه نگهدارنده توجه کنید که از این قابلیت برخوردار باشد.

قرار گرفتن و برداشتن راحت، سریع و بی دردسر گوشی

از مهمترین قابلیت هایی که یک پایه نگهدارنده آیفون باید داشته باشد، قرار گرفتن راحت و سریع موبایل روی آن و برداشتن بی‌دردسر موبایل از روی نگهدارنده می باشد. دهانه پایه نگهدارنده و همچنین جنس آن در داشتن این قابلیت تاثیر گذار است. بنابراین بهتر است با توجه به ابعاد و اندازه گوشی آيفون خود اقدام به خرید استند آیفون داخل ماشین کنید. اگر قرار باشد برای هر بار قرار دادن و برداشتن آيفون از پایه نگهدارنده به دردسر بیفتید، ممکن است حواس شما از رانندگی پرت شود. در حالی که هدف استفاده از پایه خلاف این مسئله بود. از همین رو دقت داشته باشید که پایه نگهدارنده آیفون از این ویژگی برخوردار باشد.

قابلیت شارژ کردن گوشی

برخی از پایه های نگهدارنده این قابلیت را دارند که گوشی آیفون را به صورت بی سیم یا با استفاده از شارژر، شارژ کنند. در مواقعی امکان دارد شارژ گوشی شما به اتمام برسد. اگر پایه دارای قابلیت شارژ کردن گوشی باشد می توانید بدون آنکه گوشی را از پایه خارج کنید، آن را شارژ کنید. اگر پایه نگهدارنده ای از این ویژگی برخوردار بود می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

سازگاری با قاب گوشی

بسیاری از استند آیفون داخل ماشین هستند که هنگام استفاده باید قاب گوشی را در بیارید. چنین استند هایی نمی توانند گزینه مناسبی برای شما باشند. برای خرید پایه نگهدارنده آیفون تلاش کنید محصولی را بخرید که با قاب گوشی نیز سازگاری داشته باشند. با داشتن این ویژگی ها شما می توانید یک پایه نگهدارنده آیفون مناسب تهیه کنید. در ادامه دلایل و راهنمای خرید پایه نگهارنده آيفون برای داخل خودرو را در یک ویدئو بررسی می کنیم.

با مطالعه ویژگی های یک پایه نگهدارنده آیفون خوب آشنا شدیم. همچنین در ویدئو راهنمای خرید پایه نگهدارنده را مشاهده کردیم. در ادامه این مقاله به معرفی 30 مدل از ارزانترین پایه نگهدارنده آیفون برای داخل خودرو می پردازیم. این موارد در عین حال که از ارزانترین پایه های نگهدارنده می باشند، از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند. بنابراین اگر قصد خرید پایه نگهدانده مناسب و با کیفیت را دارید،‌می توانید از این موارد استفاده کنید.

بهترین استند آیفون داخل ماشین


1- پایه نگه دارنده موبایل پاپ سوکت مدل topsockets 03

استند آیفون داخل ماشین

یک پایه نگهدارنده با کیفیت و مناسب برای انواع گوشی، پایه نگهدارنده مدل topsockets 03 می باشد. این پایه از جنس پلاستیک تولید می شود. به همین دلیل از مقاومت خوبی برخوردار است. این پایه نگهدارنده قابلیت اتصال به هر نقطه ای از خودرو را دارد. ولی بهتر است آن را به داشبور یا شیشه متصل کنید. همچنین قدرت چسبندگی آن نیز بالاست. پایه نگه دارنده موبایل پاپ سوکت مدل topsockets 03 با توجه به قیمتی که دارد به عنوان یکی از بهترین محصولات در بازار شناخته می شود.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


2- پایه نگهدارنده گوشی موبایل پاپ سوکت آکام مدل APS0749

پایه نگهدارنده آیفون

پایه نگهدارنده پاپ سوکت محصولی با کیفیت و کارآمد برای موبایل و تبلت به حساب می آید. این پایه از جنس پلاستیک PVC است و بسیار محکم و با دوام می باشد. کارایی آن اینگونه است که پشت موبایل و یا تبلت نصب میشود و قابلیت کار با یک دست را به شما می دهد. از دیگر قابلیت های این محصول این است که می تواند برای عکاسی نیز مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از پایه نگهدارنده پاپ سوکت می توانید گوشی آیفون را به راحتی رو میز و یا کامپیوتر و یا داخل خودرو قرار بدهید. برای استفاده از این پایه نگهدارنده در داخل اتومبیل لازم است تا آن را روی پنجره کولر قرار دهید. این پایه پرطرفدار را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

پایه نگهدارنده آیفون


3- پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل JXCH

استند آیفون داخل ماشین

یک محصول بسیار پر کاربرد و پرطرفدار، پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل JXCH می باشد. در ساخت این محصول از پلاستیک با دوام استفاده می شود. به همین دلیل از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار است. از طرفی سایز دهانه این پایه به گونه ای است که می توانید از آن برای گوشی هایی تا سایز 5.5 اینچ استفاده کنید. این محصول کارایی بالایی در داخل ماشین دارد. به طوری که قابلیت نصب روی داشبورد و شیشه را دارد. همچنین اگر می خواهید گوشی نزدیکتان باشد، می توانید آن را روی پنجره کولر نیز نصب کنید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


4- پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل M-360D

پایه نگهدارنده آیفون

نگهدارنده مگنتی ار قابلیت های بسیاری برخوردار است. وزن این پایه نگهدارنده کم است و دارای ابعاد کوچکی می باشد. از رو می توانید آن را بروی داشبورد، شیشه و فرمان خودرو نصب کنید. این پایه هیچ گونه مداخله ای در دید راننده ایجاد نمی کند و به راحتی میتوان گوشی را بر روی پایه قرار داده و برداشت. از قابلیت های این پایه نگهدارنده این است که دارای مگنت بسیار قوی می باشد. از این رو می تواند وزن اکثر گوشی ها تا سایز ۶ اینچ را تحمل کند. برای استفاده باید قطعه فلزی که در بسته محصول وجود دارد را در پشت گوشی نصب نمود. همچنین این پایه نگهدارنده با قاب گوشی سازگاری دارد. از این محصول می توانید برای داخل خودرو و روی میز منزل و محل کار استفاده کنید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

پایه نگهدارنده آیفون


5- پایه نگهدارنده گوشی موبایل پاپ سوکت کی اچ کد 9018

استند آیفون داخل ماشین

پاپ سوکت یا تولید پایه‌های نگهدارنده گوشی‌ موبایل به عنوان یکی از لوازم های جانبی پر مصرف و با کیفیت این روز ها یاد می شود. این پایه که از جنس پلاستیک است را می توانید در اتومبیل روی داشبورد ماشین چسبانده و موبایل را روی پایه سوار کنین. علاوه بر این با قرار دادن این پایه در پشت موبایل یا تبلت، قابلیت استفاده با یک دست برای شما فراهم می شود. همچنین برای عکاسی نیز می توان از این پایه نگهدارنده استفاده کرد. برای داشتن یک پایه نگهدارنده مقاوم و با کیفیت، این محصول می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


6- پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل INIU THIS IS ONE

پایه نگهدارنده آیفون

پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل INIU THIS IS ONE یک محصول با کیفیت و با طراحی بسیار زیباست. این پایه مناسب برای گوشی های 4.7 تا 6.5 اینچ می باشد. مهمترین ویژگی این پایه این است که دارای پنل خود تنظیم شونده سایز می باشد. یعنی با قرار دادن گوشی به صورت خودکار سایز گوشی شما شده و تلفن همراه شما را محکم نگه می دارد. همچنین دارای قابلیت چرخش 360 درجه می باشد که می تواند بسیار پرکابرد باشد. علاوه بر این دارای محافظ سیلیکونی بدنه می باشد که برای جلوگیری از خط افتادن بر روی گوشی بسیار موثر است. اگربه دنبال یک محصول با کیفیت برای گوشی خود هستید، این پایه نگهدارنده را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

پایه نگهدارنده آیفون


7- پایه نگهدارنده گوشی موبایل کد s1011

استند آیفون داخل ماشین

در تولید این پایه از مواد مرغوب استفاده شده است که به افزایش مقاومت و ماندگاری پایه کمک می کند. از پایه نگهدارنده گوشی موبایل کد s1011 می توانید برای گوشی تا سایز 5.5 اینچ استفاده کنید. همچنین قدرت چسبندگی بالایی دارد و به راحتی روی داشبور و شیشه خودرو نصب می شود. این پایه از قابلیت چرخش 360 درجه بهره می برد و قابلیت تغییر زاویه دید دلخواه را نیز دارد. بدون شک پایه نگهدارنده گوشی موبایل کد s1011 یکی از بهترین محصولات موجود در بازار می باشد. پیشنهاد می کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


8- پایه نگهدارنده گوشی برفو مدل Spider Podium

پایه نگهدارنده آیفون

Spider Podium یک پایه‌ نگه‌دارنده‌ بسیار سبک و انعطاف‌پذیر است که توانایی پشتیبانی انواع گوشی‌های موبایل با برند، ابعاد و سایزهای مختلف را دارد. این محصول کاربرد های زیادی دارد. به طوری که می توانید برای روی میز، آویختن به جایی و یا در خودرو استفاده کنید. این پایه ظاهری شبیه به عنکبوت دارد. کارکردن با این پایه راحت است و به سایز یا برند خاصی محدود نیست. وزن آن 33 گرم است و از 8 پایه با مفاصلی انعطاف‌پذیر بهره می برد. این مفاصل شما را قادر می‌سازند تا عنکبوتتان را به هر فرمی که می‌خواهید شکل دهید و پایه‌ی دلخواهتان را بسازید. همچنین می توانید برای نگه داری دستگاه GPS نیز از این پایه استفاده کنید. جنس این پایه از مفتول‌ های فلزی تشکیل شده است و دارای روکشی ضخیم از لاستیک می باشد. این پوشش لاستیکی نه‌ تنها مانع از ایجاد خط‌ و خش روی بدنه‌ گوشی می‌شود، بلکه از امکان لغزش روی سطح می‌کاهد.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


9- پایه نگهدارنده آهنربایی مدل ET-EH18

پایه نگهدارنده آیفون

یکی از بهترین استند آیفون داخل ماشین، پایه نگهدارنده آهنربایی مدل ET-EH18 محصول کمپانی ایرلدوم Earldom می باشد. در بسته بندی این پایه نگهدارنده، یک قطعه فلزی و یک قطعه فومی وجود دارد. قطعه فومی به پشت پایه متصل می شود و جهت چسباندن آن به مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. و قطعه فلزی نیز به پشت دستگاه مورد نظر چسبیده تا پس از نزدیک شدن به پایه به خوبی مهار شود. در تولید این پایه نگهدارنده از 4 آهن ربای قدرتمند استفاده شده که که می تواند دستگاه متصل به خود را به خوبی در هر شرایطی کنترل کند. این پایه را می توانید هرجایی که بخواهید مانند دفتر کار،خودرو،منزل ،پشت صندلی اتومبیل،داشبورد،روی فرمان،روی دیوار،بدنه یخچال،مانیتور و به طور کل در هر محلی از آن استفاده کنید. این محصول که از طراحی شیک و زیبایی بهره می برد را می توانید برای تمامی وسایل فلزی گوشی و کلید و خودکار و غیره استفاده کنید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

پایه نگهدارنده آیفون


10- پایه نگه دارنده گوشی موبایل مدل Universal Magnetic Code 2

استند آیفون داخل ماشین

پایه نگهدارنده Universal Magnetic Code 2 یک محصول با کیفیت و با دوام می باشد. این پایه دارای ضخامت 7 میلیمتر است که در هر جایی که بخواهید آن را نصب کرده و استفاده کنید. در بسته بندی این پایه نگهدارنده یک قطعه فلزی به پشت دستگاه مورد نظر چسبیده تا پس از نزدیک شدن به پایه به خوبی مهار شود. این پایه می تواند دستگاه متصل به خود را به خوبی در هر شرایطی کنترل کند. شما از این محصول می توانید در هر مکانی مانند دفتر کار، خودرو، منزل، پشت صندلی اتومبیل، داشبورد، روی فرمان، روی دیوار، بدنه یخچال، مانیتور و به طور کل هر محلی استفاده کنید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

پایه نگهدارنده آیفون


11- پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو مدل C23

استند آیفون داخل ماشین

یک پایه حرفه ای و با دوام بالا پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو مدل C23 می باشد. این پایه از بهترین و پرفروش ترین پایه های موجود در بازار می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. از این پایه نگهدارنده می توان برای گوشی ابعاد 3.5 تا 7 اینچ استفاده کرد. از طرفی در تولید آن مواد اولیه ABS و Silca Gel استفاده می شود. به همین دلیل از مقاومت و ماندگاری بالایی برخوردار است. از قابلیت های این محصول می توان به چرخش 360 درجه، تحمل وزن بالا و استحکام و پایداری بعد نصب اشاره کرد. پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو مدل C23 یک محصول کاملا اقتصادی و با قابلیت نصب آسان می باشد. پیشنهاد می کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

پایه نگهدارنده آیفون


12- پایه نگهدارنده گوشی موبایل ارلدام مدل EH-45

استند آیفون داخل ماشین

پایه نگهدارنده گوشی موبایل ارلدام مدل EH-45 از با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار به شمار می رود. این پابه مناسب برای گوشی تا سایز 7 اینچ می باشد. این محصول قابلیت نصب روی قسمت های مختلف داخل خودرو از جمله نصب روی دریچه تهویه خودرو را دارد. از طرفی قسمت سری این پایه قابلیت چرخش 360 درجه را دارد. به همین دلیل شما می توانید در هر زاویه ای که میخواهید گوشی خود را قرار دهید. این محصول از پرفروش ترین استند آیفون داخل ماشین به شمار می رود.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

پایه نگهدارنده آیفون


13- پایه نگهدارنده گوشی روی فرمان خودرو

استند آیفون داخل ماشین

استفاده از تلفن‌های همراه برای رانندگان در حین رانندگی علاوه بر اینکه تخلف می باشد، تهدید برای راننده، سرنشینان و عابرین پیاده نیز می باشد. در مواردی لازم است تا برای لحظاتی نگاهتان از جاده برگردانید و برای پیدا کردن مسیر از نقشه گوشی کمک بگیرید. در این شرایط نیاز به یک پایه نگهدارنده آیفون دارید. این پایه‌ی نگه‌ دارنده دارای بدنه ای از جنس پلاستیک سخت می باشد. از همین رو می توان گفت که از مقاومت و ماندگاری خوبی برخوردار است. همچنین میزان باز شدن فک های نگهدارنده گوشی حدود 7.6 سانتی‌متر می باشد. علاوه بر این، محصول فوق دارای فک های لاستیکی ضد خش برای نگهداری گوشی و بند لاستیکی کشی جهت اتصال بر روی فرمان خودرو می باشد. طراحی این محصول بسیار جالب است و روی فرمان خودرو نصب می شود. این پایه نگهدارنده می تواند یک محصول بسیار با کیفیت برای شما باشد.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


14- پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل M-360 مگنتی

پایه نگهدارنده آیفون

پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل M-360 مگنتی با ابعادی مناسب و وزنی کم یک محصول بسیار با کیفیت برای کاربران می باشد. این محصول بدون آنکه کوچکترین مزاحمتی برای راننده ایجاد کند، روی پنجره کولر نصب می شود. این پایه نگهدارنده می تواند وزن بیشتر گوشی ها را تا سایز 6 اینچ تحمل کند. برای استفاده باید قطعه فلزی که در بسته محصول وجود دارد را در پشت گوشی نصب کنید. اگر به دنبال یک پایه نگهدارنده با کیفیت هستید، پیشنهاد می کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


15- پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل SUYL-XP01

پایه نگهدارنده آیفون

شرکت باسئوس همواره از بهترین تولیدکنندگان لوازم جانبی گوشی در دنیا شناخته می شود. محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار است و همواره از پرفروش ترین محصولات بین کاربران نیز می باشد. پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل SUYL-XP01 از مواد مرغوب تولید شده. به همین دلیل ماندگاری خوبی دارد. از طرفی مقاومت بدنه خوبی دارد و هیچ گونه آسیبی به گوشی وارد نمی کند. این پایه نگهدارنده امکان شارژ راحت گوشی را فراهم می کند. همچنین می تواند گوشی را به صورت کاملا ایمن نگه دارد. همچنین هنگام رانندگی می توانید بهترین زاویه دید را برای خود تنظیم کنید. علاوه بر این از قابلیت چرخش 360 درجه نیز برخوردار است.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


16- پایه نگهدارنده گوشی موبایل تسکو مدل THL 1212

پایه نگهدارنده آیفون

این محصول از حالت کشویی برخوردار است. یعنی می توانید با باز و بسته شدن براکت های کشویی که در دو طرف و قسمت پایینی نگهدارنده وجود دارد می توان انواع گوشی ها را روی آن سوار کنید. این محصول از پلاستیک ABS و سیلیکون تشکیل می شود. به همین دلیل از مقاومت بالایی برخوردار است. علاوه بر این در انتهای این لوله یک بادکش پلاستیکی وجود دارد که می توان این پایه را روی داشبورد یا شیشه جلو نصب کرد. این محصول مناسب برای گوشی های موبایل با عرض 60 تا 93 میلی متر می باشد. اگر به دنبال یک محصول با کیفیت هستید، پیشنهاد می کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


17- پایه نگهدارنده گوشی موبایل ام وی کی مدل All Cars

پایه نگهدارنده آیفون

یکی از مهمترین لوازم جانبی که هر فرد باید از آن استفاده کند، پایه نگهدارنده آیفون برای داخل خودرو می باشد. این محصول به راحتی روی داشبورد و شیشه جلوی اتومبیل نصب شود. با توجه به مواد بکار رفته در این پایه، مقاومت و ماندگاری بسیار بالایی دارد. این پایه نگهدارنده دارای آهنربای بسیار قوی برای اتصال می باشد. همچنین از قابلیت چرخش 360 درجه بهره مند است. با استفاده از این پابه می توانید گوشی خود را بر روی هر سطح و مکانی متصل کنید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


18- پایه نگهدارنده گوشی موبایل پاپ سوکت آکام مدل APS0632

استند آیفون داخل ماشین

یکی از بهترین و پرکاربردترین پایه های نگهدارنده، پایه نگهدارنده گوشی موبایل پاپ سوکت آکام مدل APS0632 می باشد. این محصول مناسب برای تمامی مدل های گوشی و تبلت می باشد. جنس آن از PVC است. به همین دلیل از مقاومت بالایی برخوردار است. از این محصول می توانید به عنوان پایه نگهدارنده رو میزی و داخل ماشین استفاده کنید. این محصول چسب بسیار قوی دارد و از قابلیت نصب آن نیز برخوردار است. این پایه قابل نصب بر روی داشبورد انواع خودروها می باشد. وجود قابلیت چرخش 360 درجه باعث می شود که صفحه گوشی را رو به هر طرف که می خواهید قرار دهید. این محصول می تواند به عنوان یک پایه نگهدارنده با کیفیت برای شما مورد استفاده قرار گیرد.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

پایه نگهدارنده آیفون


19- پایه نگهدارنده پاپ سوکت ولگا مدل VOL-POP

استند آیفون داخل ماشین

پایه نگهدارنده پاپ سوکت ولگا پشت گوشی موبایل یا تبلت باعث می شود که هنگام استفاده طولانی مدت دستان شما دچار خستگی نشود، جنس این محصول از پلاستیک بوده و بسیار سبک است. از طرفی پلاستیکی بودن آن باعث افزایش مقاومت و ماندگاری نمحصول می شود. همچنین با نصب پایه جداگانه این نگهدارنده در خودرو و یا جای دیگر، می توانید گوشی موبایل یا تبلت خود را به آن متصل نمایید. اگر به دنبال یک محصول با کیفیت هستید، پیشنهاد می کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

پایه نگهدارنده آیفون


20- پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل triangle

استند آیفون داخل ماشین

نگهدارنده مگنتی با وزن کم و ابعاد کوچک در انواع دریچه کولر خودرو (مطابق تصویر زیر) قرار می گیرد و بدون مداخله در دید راننده به راحتی می توان گوشی را بر روی پایه نگهدارنده قرار داده و برداشت. این پایه با مگنت بسیار قوی می تواند وزن اکثر گوشی ها تا سایز 6 اینچ را تحمل کند .برای استفاده باید قطعه فلزی که در بسته محصول وجود دارد را در پشت گوشی نصب نمود. همچنین از روی اکثر قاب های نازک نیز مگنت این پایه کار میکند. پیشنهاد می کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

پایه نگهدارنده آیفون


21- پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل TM-S115

پایه نگهدارنده آیفون

یکی از بهترین و پرفروش ترین پایه نگهدارنده آیفون، همین محصول است. کفی این پایه از جنس فیبر کربن می باشد که باعث می شود از خراش افتادن پشت گوشی جلوگیری شود. از این پایه نگهدارنده می توانید برای انواع گوشی موبایل تا سایز 7 اینچ استفاده کنید. این قاب با کیفیت قابل شست و شو بوده و دارای هولوگرام T.Mobile می باشد. همچنین قابلیت چرخش 360 درجه را نیز دارد که می توانید صفحه گوشی را به هر طرف که می خواهید بچرخانید. این محصول درجه یک را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


22- پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل CXP-017

پایه نگهدارنده آیفون

این پایه با کیفیت بالایی که دارد مناسب برای انواع تلفن های همراه و تبلت های سبک وزن می باشد. ابعاد و اندازه این پایه نگهدارنده بسیار مناسب است و شما می توانید در هر مکانی از آن استفاده کنید. همچنین با داشتن قدرت چسپندگی بالا، به راحتی از سطح مورد نظر جدا نمی شود. این پایه نگهدارنده بسیار مناسب برای داخل ماشین می باشد. پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال استند آیفون داخل ماشین هستید، این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


23- پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو مدل C44

پایه نگهدارنده آیفون

یک پایه با کیفیت و بسیار پر طرفدار در بازار،‌ پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو مدل C44 می باشد. این پایه ساخته شده از مواد اولیه ABS و Silca Gel می باشد. به همین دلیل از مقاومت و ماندگاری بالایی برخوردار است. این پایه نگهدارنده سازگاری با انواع گوشی ها را دارد. پایه C44 قابلیت نصب روی داشبور و شیشه خودرو را دارد. اگر به دنبال یک محصول با کیفیت هستید، پیشنهاد می کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


24- پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل SUYL-BWL0

پایه نگهدارنده آیفون

این پایه از محصولات شرکت باسئوس می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است. این پایه از جنس شیشه و آلیاژ آلومینیوم تولید می شود. به همنی دلیل در کنار کیفیت و مقاومت بالایی که دارد، از ظاهر زیبایی نیز برخوردار است. پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل SUYL-BWL0 که دارای قابلیت چرخش 360 درجه است را می توانید روی پنجره کولر خودرو نصب کنید. به گونه ای که هیچ مزاحمتی برای راننده نخواهد داشت. قرار دادن و برداشتن گوشی از روی این پایه بسیار آسان است و شما می توانید تنها با یک دست این کار را انجام دهید. این پایه نگهدارنده درجه یک را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


25- پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل JG-101

پایه نگهدارنده آیفون

پایه نگهدارنده JG-101 با قابلیت نصب بر روی دریچه کولر خودرو قادر است انواع گوشی‌های موبایل را در بازه اندازه 3.5 تا 7 اینچ نگاه دارد. جنس بدنه این پایه از آلیاژ آلومینیوم تولید می شود که علاوه بر ظرافت و زیبایی ظاهری، از مقاومت بالایی نیز برخوردار است. پنج مگنت قدرتمند در این پایه وجود دارد که وظیفه کنترل گوشی حتی بدون برداشتن قاب یا کاور آن را دارند. برای این کار کافیست صفحه فلزی چسبنده‌ای را که در پک محصول قرار دارد به گوشی بچسبانید یا در کاور آن قرار دهید تا پایه از طریق جذب آن بتواند گوشی را نگاه دارد. لبه‌های گیره پایه نگهدارنده JG-101 با سیلیکون مخصوصی پوشیده شده است تا کمترین خراشی به دریچه کولر وارد نیاورد. این پایه قادر است گوشی را در هر زاویه‌ای اعم از افقی و عمودی یا اریب نگاه دارد. قابلیت نصب و برداشتن آسان این پایه از ویژگی های خوبی است که استفاده از آن را برای اکثر کاربران مطلوب می‌سازد.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


26- پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل mini gravity

پایه نگهدارنده آیفون

استند آیفون داخل ماشین بیسوس یکی از بهترین پایه های نگهدارنده موجود در بازار است. این پایه قابلیت نصب روی پنجره کولر خودرو را دارد. همچنین از ایمنی و استحکام بالایی برخوردار است. علاوه بر این قابلیت تحمل وزن بالای برخی از گوشی ها را نیز دارد. هنگامی که گوشی درون پایه بیسوس قرار می گیرد، پایه به حالت قفل درمی اید و کاملا ایمن آن را نگه میدارد. بازویی استند بیسوس با گوشی های ۴.۰ تا ۶.۵ اینج سازگار است. بنابراین کاربران می توانند انواع گوشی های هوشمند با اندازه های مختلف کوچک و بزرگ را در این نگهدارنده قرار دهند و از ایمنی آن ها مطمئن باشند.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


27- پایه نگهدارنده گوشی موبایل الدینیو مدل MG01

پایه نگهدارنده آیفون

پایه نگهدارنده الدینیو مدل MG01 یک محصول با کیفیت و مناسب برای افرادی است که عادت دارند پشت فرمان گوشی خود را برای مسیریابی، پاسخگویی به تماس، پیام و … چک کنند و برای اغلب خودروها و رانندگان تاکسی های اینترنتی مانند اسنپ کاربردی است. این پابه قابل نصب بر روی دریچه کولر را دارد و نصب آن بسیار آسان است. جنس این پایه نگهدارنده از پلاستیک ABS و آلیاژ آلومینیوم است. به همین دلیل در برابر ضربه و فشار مقاوم است. علاوه بر این  با اغلب گوشی ها سازگاری دارد. از مهمترین قابلیت این پایه امکان چرخش 360 درجه است که می توانید در زاویه دلخواه خود تنظیم کنید. این محصول با کیفیت را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


28- پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو مدل C111

پایه نگهدارنده آیفون

پایه نگهدارنده آیفون یسیدو از بهترین برندهای دنیا می باشد که از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. این پایه نگهدارنده نیز از بهترین و پرطرفدارترین پایه های موجود در بازار می باشد. از این محصول می توانید برای گوشی موبایل با ابعاد 4.5 تا 6.8 اینچ استفاده کنید. این پایه از مواد مرغوب تولید شده و دارای مقاومت و ماندگاری بالایی می باشد. همچنین می توانید برای روی داشبور از این پایه نگهدارنده استفاده کنید. علاوه بر این از قابلیت چرخش 360 درجه نیز بهره می برد. پیشنهاد می کنیم این محصول با کیفیت را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

استند آیفون داخل ماشین


29- پایه نگهدارنده گوشی موبایل ایکس او مدل C41

استند آیفون داخل ماشین

XO- C41 یک پایه نگهدارنده مناسب با قابلیت چرخش 360 درجه دارد بنابراین امکان مشاهده صفحه‌نمایش به‌صورت عمودی و افقی وجود دارد و شما می‌توانید متناسب با نیاز خود آن را بچرخانید. افرادی که هنگام رانندگی از اپلیکیشن‌های مسیریابی استفاده می‌کنند بسیار به این پایه نیاز خواهند داشت. همچنین تماشای ویدیو یا تماس‌های تصویری بسیار آسان خواهد بود و درمجموع شما هنگام رانندگی نیازی نیست به دنبال گوشی موبایل بگردید و همیشه یک جای مخصوص برای آن خواهید داشت. از این پایه می توانید برای گوشی با سایز 4 تا 6 اینچ استفاده کنید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

پایه نگهدارنده آیفون


30- پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل SUER-BOS

استند آیفون داخل ماشین

این پایه از بهترین محصولات موجود در بازار می باشد. با استفاده از این پایه می توانید گوشی موبایل خود را روی آن قرار داده و بدون هیچ گونه مزاحمتی به رانندگی خود ادامه دهید. این پایه از مواد مرغوب تولید شده. به همین دلیل از مقاومت بالایی برخوردار است. همچنین می توانید از این پایه برای داخل ماشین روی داشبور و در محل کار خود روی میز کار استفاده کنید. اگر به دنبال یک محصول با کیفیت برای خود هستید پیشنهاد می کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

پایه نگهدارنده آیفون


بررسی ویژگی های یک پایه نگهدارنده آيفون و راهنمای نصب آن در داخل خودرو


استفاده از پایه نگهدارنده آیفون می تواند از بروز بسیاری از تصادفات جلوگیری کند. علاوه بر این می تواند استفاده از تلفن همراه را در حین رانندگی آسان کند. این پایه ها با قابلیت اتصال به داشبورد، فرمان،‌ شیشه و پنجره کولر نه تنها مزاحم دید راننده نمی شوند،‌ بلکه برای استفاده از مسیریاب می تواند بسیار کاربردی باشند. برای تهیه استند آیفون داخل ماشین به موارد گفته شده در این مقاله توجه بفرمایید. با مطالعه این نکات میتوانید بهترین پایه نگهدارنده را برای خود تهیه کنید. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

فهرست عناوین

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.