خرید 5 مدل از بهترین گتر سوارکاری + راهنمای خرید

برف، آب، خاک و سنگریزه‌ها می‌توانند حتی به ضدآب‌ترین چکمه‌ها نفوذ کنند. برای جلوگیری از این امر باید گتر بپوشید. گترها رویه‌های آسیب پذیر و قابل نفوذ کفش را می پوشانند و به طور کامل از پاهای شما در برابر عوامل مختلف، محافظت می‌کنند. انتخاب و خرید گتر سوارکاری مناسب، به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 1. فعالیتی که قصد انجام آن را دارید
 2. طول گتر مورد نیاز شما
 3. وزن گتر
 4. نوع پارچه به‌کار رفته برای تولید آن

بهترین مدل گتر سوارکاری برای خرید

خرید گتر سوارکاری

1- گتر سوارکاری اسکیپسی مدل Skepsi

گتر سوارکاری اسکیپسی مدل Skepsi

یکی از ضروری‌ترین تجهیزات سوارکاری گتر است. آسیب در ناجیه پا مخصوصا ساق پای ورزشکاران زیاد است. از همین رو لازم است تا از گتر استفاده کنند. گتر سوارکاری اسکیپسی مدل Skepsi از مواد اولیه مرغوب طراحی شده است. بسیار باکیفیت است و می‌تواند به خوبی ساق پای شما را بپوشاند. این محصول 500 گرم وزن دارد. به عبارتی بهتر هیچگونه وزن اضافی برای شما فراهم نمی‌کند. این گتر سوارکاری تولید داخل است اما به دلیل داشتن کیفیت بالا، قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را دارد.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

2- گتر سوارکاری مدل جیر کد L01

گتر سوارکاری مدل جیر کد L01

این گتر سوارکاری، کشی است. بنابراین برای سایزهای مختلف پا می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. تنها 318 گرم وزن دارد. به عبارتی بهتر یکی از سبک ترین مدل های گتر سوارکاری موجود در بازار است. این گتر به خوبی روی پای شما سوار می‌شود و از قسمت ساق پای شما در برابر آسیب های احتمالی به خوبی محافظت می‌کند. این محصول فوق العاده را می‌توانید در رنگ قهوه ای خریداری کنید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

3- گتر سوارکاری مدل چرم

گتر سوارکاری مدل چرم

محصولات چرمی همواره کیفیت و فروش فوق العاده‌ای دارند. زیرا علاوه بر کیفیت بالا، زیبایی خاصی هم دارند. این گتر سوارکاری با استفاده از بهترین نوع چرم گاو تولید می‌شود. رنگ بندی متنوعی دارند و شما می‌توانید بر اساس نظر و سلیقه خود بهترین مدل را انتخاب کنید. این محصول زیبا تنها 200 گرم وزن دارد. از این رو هنگام استفاده هیچگونه مزاحمتی برای پاهای شما ایجاد نمی‌کند.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

4- گتر سوارکاری مدل جیر کد S01

گتر سوارکاری مدل جیر کد S01

اگر به دنبال یک گتر سوارکاری با قیمت مناسب هستید، پیشنهاد می‌کنیم این محصول را از دست ندهید. این گتر کشی است. تنها قیمت مناسب آن باعث فروش بالای آن نشده. بلکه کیفیت فوق العاده‌ای را هم به سوارکاران ارائه می‌دهد. این محصول 300 گرم وزن دارد. به دلیل قابلیت کشسانی مناسب، می‌تواند به خوبی از ماهیچه و ساق پای شما محافظت کند. پیشنهاد می‌کنیم این محصول زیبا را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

5- گتر سوارکاری کد S01

گتر سوارکاری کد S01

این گتر سوارکاری، از جنس چرم مرغوب تولید می‌شود. طراحی مناسبی دارد و می تواند از ساق پای شما در برابر آسیب های احتمالی محافظت کند. این گتر تنها 300 گرم وزن دارد. وزنی که استاندارد است و هیچ گونه اضافه وزنی را برای شما به وجود نمی‌آورد. شما می‌توانید این گتر را در رنگ مشکی و با سایز اسمال تهیه کنید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم، انتخاب و خرید گتر سوارکاری به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه به بررسی هر یک از این موارد می‌پردازیم.

1- نوع فعالیت

هنگام انتخاب گتر خود، نوع فعالیتی را که قرار است انجام دهید، همراه با آب و هوا و محیطی که انتظار دارید در آن قرار بگیرید، در نظر داشته باشید. ممکن است اطلاعات زیر برای شما مفید باشد، زیرا در نظر می گیرید که کدام نوع گتر با نیازهای شما مطابقت دارد.

 • پیاده روی

اگر قصد دارید برای پیاده‌روی گتر مناسب انتخاب کنید، باید مسیر پیاده روی را در نظر گرفته و گتری را انتخاب کنید که از پارچه ضد آب و سبک وزن طراحی شده باشد تا سنگ‌های کوچک، باران و گل را از چکمه‌های شما دور نگه دارد.

 • کوهنوردی

گترهای کوهنوردی باید از مواد سخت و مقاومی ساخته شوند تا در برابر صخره‌ها یا زمانی که در باران‌های زمینی گرفتار می‌شوید مقاومت کنند. از این رو اگر قصد دارید برای کوهنوردی از گتر استفاده کنید، بهتر است به جنس و مقاومت آن توجه کنید.

بهترین مدل گتر سوارکاری برای خرید

 • ورزش‌های ماجراجویی

برای زمانی که درحال دویدن یا دوچرخه سواری هستید، به گترهای سبک و کوتاهی نیاز دارید. گترهای مناسب این ورزش‌ها باید سبک اما محکم باشند و ترجیحا از جنس تفلون ساخته شوند.

 • شکار

یکی از مهم‌ترین ملزومات شکار، استفاده از گتر مناسب است. چراکه اصولا شکار در زمین‌های ناهموار صورت می‌گیرد. بنابراین گترها باید محکم و مقاوم در برابر پارگی باشند.

 • اسب سواری

شاید مهم‌ترین جایی که باید از گتر استفاده کرد، سوارکاری است. استفاده از گتر مناسب باعث می‌شود تا پاهای شما گرم بماند و در صورت بروز حادثه و سقوط از آسیب، پارگی و خراشیدگی ناشی از سنگ یا چوب در پوست پای شما اتفاق نیفتد. بسیاری از سوارکاران حرفه‌ای، همزمان هم از گتر و هم از چکمه استفاده می‌کنند تا امنیت کار را دوچندان کنند.

خرید گتر سوارکاری با قیمت مناسب

2- ارتفاع گتر

ارتفاع مناسب گتر بیشتر به میزان حفاظتی که نیاز دارید بستگی دارد. معمولا برای انجام فعالیت در برف یا شرایط سرد آب و هوایی، لازم است یک گتر با ارتفاع بلندتر داشته باشید. گترهای کوتاه‌تر برای دویدن و پیاده‌روی مناسب‌اند. شایان ذکر است که گترهای بلندتر معمولاً گرمتر از گترهای کوتاهتر هستند زیرا جریان هوا را بیشتر محدود می کنند. در مجموع این را در نظر داشته باشید که در چه شرایطی از گتر استفاده می‌کنید.

در اینجا سه ​​گزینه اصلی برای ارتفاع گتر وجود دارد:

 • روی قوزک پا: این گترهای کم ارتفاع عمدتاً برای پیاده روی طراحی شده‌اند که هدف آن این است که سنگریزه ها و سایر زباله های دنباله را از کفش و چکمه های شما دور نگه دارند.
 • میانه ساق: این گترها معمولاً حدود 8 تا 12 اینچ قد دارند. این‌ها برای شرایط نه چندان شدید مناسب هستند، زمانی که شما فقط نیاز دارید که باران را از چکمه های خود دور نگه دارید.
 • زانو: معمولاً حدود 15 تا 18 اینچ قد دارند و برای شرایط ناهموار مانند پیاده روی در برف یا در آب و هوای بد طراحی شده اند. این گتر بهترین گزینه برای اسب سواری محسوب می‌شود.

مزایای استفاده از گتر سوارکاری

3- ویژگی‌های گتر

 1. ضد آب: گترهای مخصوص کوهنوردی و ورزش‌های برفی معمولاً با مواد ضدآب ساخته می‌شوند تا رطوبت را از برف و یخچال‌های طبیعی از چکمه‌های شما دور نگه دارند. اگر از شرایط مرطوب یا برفی عبور می‌کنید، به دنبال گترهای ضد آب باشید.
 2. دافع حشرات: گاهی اوقات، گترهایی پیدا می‌کنید که دافع حشرات هستند. یعنی به دور نگه داشتن پشه ها، کنه ها و سایر حشرات گزنده کمک کنند. این نوع گتر می‌تواند برای پیاده روی در مناطقی که دارای کالسکه هستند مفید باشد.
 3. پارچه مقاوم در برابر سایش: برخی از گترها دارای نایلون مقاوم در برابر سایش در قسمت پایینی هستند. و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در برابر سایش یخ، سنگ و گاه به گاه نقاط کرامپون مقاومت کند.
 4. پارچه پوسته نرم: پارچه پوسته نرم انعطاف پذیری و کشش و همچنین محافظت عالی در برابر آب و هوا را ارائه می دهد.
 5. نایلون روکش دار: گترهای پایه بسیار سبک هستند و معمولاً با نایلون روکش پلی یورتان ساخته می شوند. اگر یک روز پیاده روی کوتاه در دستور کار شما باشد، این نوع پارچه به خوبی کار خواهد کرد.

خرید جدیدترین مدل گتر سوارکاری

4- نحوه پوشیدن گتر

پوشیدن گترها چندان پیچیده نیست. از هرجهتی می‌توان آن را پوشید. بنابراین چه برای پیاده‌وری و چه برای ورزش آماده می‌شوید، مراحل زیر را برای پوشیدن گتر دنبال کنید. در ویدئوی زیر به صورت کامل نحوه پوشیدن گتر آموزش داده می‌شود.

نحوه پوشیدن گتر

جمع بندی

در این مطلب به بررسی بهترین و البته مهم ترین مدل گتر سوارکاری پرداختیم. شما می‌توانید برای خرید این محصولات روی لینک مربوط به آن کلیک کنید. همچنین بهتر است پیش از خرید گتر سوارکاری به بررسی راهنمای خریدی که در این مطلب آمده، مراجعه کنید. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

منبع rei
نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.