امین اسماعیل نژاد غول جدید والیبال ایران در لیگ ملت ها 2022!

 

پس از پایان مسابقات لیگ ملت های والیبال، کمتر کسی فکرش را می‌کرد که تیم جوان و آینده دار ایران عملکردی اینچنین را از خود بر جای بگذارد. در این میان یکی از بازیکنان ایران درخشش فوق العاده‌ای داشته و توانسته نام خود را سر زبان‌ها بیاورد. او کسی نیز جز امین اسماعیل نژاد! این بازیکن به قدری در مسابقات جهانی خوب کار کرد که روزنامه‌‌ها و نشریه‌های معتبر دنیا به او لقب زایتسف ایرانی را دادند. حتی برخی دیگر می‌گویند اسماعیل نژاد، لبرون جیمز والیبال است! تمامی این نعریف و تمجیدها زمانی صورت گرفت که مسابقات لیگ ملت‌ها اولین تجربه ملی اسماعیل نژاد در رده بزرگسالان بود. از این رو می‌توان امیدوار بود که ایران یک سوپراستار جهانی به نام امین اسماعیل نژاد را در اختیار دارد. بازیکنی که در شرایط سخت می‌تواند کمک‌ حال تیم باشد. در ادامه با این بازیکن بیشتر آشنا می‌شویم.

خرید بهترین مدل توپ والیبال

امین اسماعیل نژاد ستاره نوظهور والیبال

اسماعیل نژاد متولد 27 آذر 1375 در ملکان تبریز است. این بازیکن 203 سانتی‌متری از نوجوانی علاقه خود را به والیبال نشان داد و در سن 20 سالگی به تیم والیبال پیکان تهران پیوست. پس از یک فصل بازی برای پیکان و عملکرد قابل قبول، توانست به تیم ملی زیر 23 سال والیبال ایران راه پیدا کند.

وی در سن 22 سالگی با عقد قراردادی از پیکان به شهرداری تبریز پیوست. عملکرد او از همان دوران نشان‌دهنده این بود که ایران در سال‌های آتی شاهد ظهور یک ستاره خواهد بود. پس از یک سال بازی در شهرداری تبریز، به سایپا قهرمان آن سال لیگ برتر والیبال پیوست. او به مدت یک فصل در سایپا بود و پس از درخشش تصمیم گرفت به تیم مقاومت شهداب یزد برود.

امین اسماعیل نژاد ستاره تیم والیبال شهداب یزد در لیگ برتر والیبال عملکرد شگفت انگیزی داشت و غول جدید والیبال ایران لقب گرفت. گویی موتور ستاره شهداب یزد در مسابقات حذفی به تازگی روشن شده بود که یکی پس از دیگری عنوان بهترین بازیکن مسابقات آن تیم را به دست آورد. امین اسماعیل نژاد در دیدار شهداب یزد و پیکان تهران در دور برگشت لیگ برتر مردان موفق به کسب بالاترین عنوان امتیازی شد. به عبارتی بهتر، اسماعیل نژاد را می توان یکی از ارکان اصلی شهداب یزد برای قهرمانی در مسابقات لیگ برتر ایران دانست.

خرید بهترین مدل زانو بند والیبال

عضویت در تیم ملی

همانطور که گفتیم امین اسماعیل نژاد نخستی بار در سال 2017 برای شرکت در رقابت های والیبال قهرمانی زیر 23 سال آسیا، به تیم ملی دعوت شد. این مسابقات در شهر اردبیل برگزار شد و اسماعیل نژاد با ارائه عملکردی درحشان به عنوان بهترین بازیکن پشت خط زن مسابقات شناخته شد. بدشانسی  چند ماه بعد برای مسابقات قهرمانی زیر 23 سال جهان به سراغش آمد. جایی که امین اسماعیل نژاد ستاره و پشت خط زن اول تیم ملی بود که به دلیل مصدومیت، از لیست کنار گذاشته شد.

پس از آن در سال 2021 این‌بار به عنوان بازیکن تیم ملی بزرگسالان برای شرکت در مسابقات قهرمانی مردان آسیا به اردوی تیم ملی دعوت شد. در این مسابقات تیم ملی کشورمان به همراه امین اسماعیل نژاد با پشت سر گذاشتن تمامی رقبا، عنوان قهرمانی مسابقات را از آن خود کردند.

خرید بهترین مدل آرنج بند والیبال

لیگ ملت های والیبال 2022

اما این پایان کار نبود. با توجه به درخشش او در مسابقات لیگ برتر والیبال و همچنین رقابت های قهرمانی مردان آسیا، یک پای ثابت تیم برای مسابقات لیگ ملت های والیبال انتخاب شد. عملکرد درخشان او در مسابقات بود که باعث شد همه‌ی خبرگذاری های جهان روی ستاره جدید والیبال ایران زوم کنند. اسپک تر و تمیز و فوق‌العاده اسماعیل نژاد در برابر چین باعث شد صفحه رسمی مسابقات لیگ ملت ها به آن واکنش نشان دهد و با عبارت IRAN ON FIRE از این صجنه زیبا یاد کند.

عملکرد کم نقص او در دیدار برابر لهستان باعث شد تا تیم ایران در مقابل چشمان هزاران لهستانی، در شهر گدانسک لهستان، با نتیجه 3-2 از سد تیم قدرتمند این کشور بگذرد.

اوج کار اسماعیل نژاد ست پنجم بازی بود که از امتیاز دو پست خط سرویس قرار گرفت. اسماعیل نژاد با سرویس های مهار نشدنی و خیره کننده خود اختلاف امتیازی نادری با لهستان ایجاد کرد و بار دیگر به عنوان عامل تعیین کننده والیبال ایران در این پیروزی بزرگ شناخته شد. حالا اغراق نیست اگر بگوییم امین اسماعیل نژاد فوق ستاره جدید والیبال ایران در آسیا و جهان است.

اگرچه در این مسابقات تمامی نفرات تیم ملی، کادر فنی و بازیکنان عملکرد فابل قبولی داشتند، اما امین اسماعیل نژاد ثابت کرد که در آینده حرف های زیادی برای گفتن دارد و می‌تواند به عنوان یک ستاره بزرگ در تیم ملی خوش بدرخشد. اسماعیل نژاد نشان داد که والیبال ایران نه تنها یک ستاره در ایران و آسیا، بلکه یک بازیکن تراز اول در جهان نیز دارد.

خرید بهترین مدل کفش والیبال

افتخارات

  1. نایب قهرمانی در لیگ برتر والیبال با تیم پیکان تهران در سال 1395
  2. قهرمانی در رقابت های لیگ برتر والیبال با تیم مقاومت شهداب یزد در سال 1401
  3. قهرمانی در مسابقات قهرمانی زیر 23 آسیا در سال 2017
  4. قهرمانی در مسابقات قهرمانی مردان آسیا در سال 2021

امیدواریم امین اسماعیل نژاد با درخشش مدام خود، ایران را صاحب یک بازیکن حرفه‌ای و تراز اول کند. در ادامه تصاویری از این جوان آینده دار والیبال ایران را شاهد خواهیم بود.

 

خرید تجهیزات والیبال

این روزها تب و تاب والیبال در کشورمان بسیار بالاست. سرو قامتان تیم ملی والیبال در رقابت های جهانی نمایش خیره‌کننده‌ای داشتند و توانستند غول های والیبال دنیا را به زانو در بیاورند. همین موضوع باعث شده تا بسیار از جوانان و نوجوانان به این رشته ورزشی علاقه‌مند شوند. با این حال برای شروع لازم است تا تجهیزات والیبال مناسبی را خریداری کنید.

در ادامه لیستی از تجهیزات والیبال که توسط بازیکنان و مربیان حرفه‌ای دنیا توصیه شده را مورد بررسی قرار می‌دهیم. وقتی قصد دارید تازه شروع به کار کنید، لزومی ندارد تجهیزات والیبال گران قیمت یا رسمی مسابقات را خریداری کنید. در ابتدا می‌توانید از مدل‌های معمولي‌تر استفاده کنید تا پس از پیشرفت، مدل‌های معتبرتری را خریداری کنید. به عقیده بسیاری از مربیان والیبال بهتر است در ابتدا روی موارد ضروری و تجهیزاتی که به شما کمک می‌کند تا وارد بازی شوید، تمرکز کنید.

1- توپ والیبال

بدیهی است که یک والیبالیست برای بازی کردن، تمرین کردن، اجرای حرکات و تکنیک ها و … به یک توپ والیبال نیاز دارد. هرچه بیشتر بتوانید با توپ بازی کنید، آن را لمس کنید، سریعتر می‌توانید با آن ارتباط گرفته و به خوبی پیشرفت کنید. مهم نیست که مبتدی باشید که بازیکن حرفه‌ای. توپ والیبال جزء ضروری‌ترین تجهیزات والیبال به شما می‌رود. در ادامه چند مدل از باکیفیت‌ترین مدل توپ والیبال را بررسی می‌کنیم.

خرید بهترین مدل توپ والیبال

 

توپ والیبال چرمی بتا مدل MVA6000

توپ والیبال چرمی بتا مدل MVA6000 سایز 5

اگر به دنبال یک توپ والیبال هستید، پیشنهاد می‌کنیم این محصول را از دست ندهید. این محصول سایز 5 است. 280 گرم وزن دارد و برای تولید آن از جنس چرم استفاده می‌شود. درنظر داشته باشید که باید این توپ والیبال را در سالن استفاده کنید. برخورد این توپ با آسفالت باعث آسیب لایه چرمی آن می‌شود. این محصول زیبا به همراه یک تور حمل توپ ارائه می شود. این توپ والیبال را می‌توانید در دو مدل زرد رنگ و چند رنگ تهیه کنید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

توپ والیبال بتا مدل PVBR5-MK

توپ والیبال بتا مدل PVBR5-MK

یک توپ والیبال حرفه‌ای زیبا، باکیفیت و مناسب مسابقات رسمی، همین محصول است. وزن این محصول 280 گرم است و سایز 5 می باشد. برای تولید این محصول از لاستیک استفاده می‌شود. لاستیک به کار رفته در آن بسیار مرغوب و باکیفیت است به گونه‌ای که می‌توان آن را به عنوان یکی از حرفه‌ای ترین مدل های توپ والیبال معرفی کرد. پیشنهاد می‌کنیم این توپ والیبال را در محیط غیر خارجی (خارج از سالن) استفاده نکنید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

توپ والیبال مولتن مدل 3500

توپ والیبال مولتن مدل 3500

توپ والیبال مولتن یک محصول زیبا و باکیفیت است که در بسیاری از مسابقات رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول 2550 گرم وزن دارد. سایز 5 است و برای تولید آن از چرم مصنوعی استفاده می‌شود. طراحی این توپ والیبال بسیار زیباست. همین موضوع باعث شده تا از فروش بالایی هم برخوردار باشد. شما می‌توانید از این محصول در داخل سالن استفاده کنید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

توپ والیبال بتا مدل PVBR5-MKS

توپ والیبال بتا مدل PVBR5-MKS سایز 5

توپ والیبال بتا به عنوان یکی از محبوب ترین مدل های توپ والیبال شناخته می‌شود. این محصول وزنی 280 گرمی دارد و سایز آن 5 است. برای تولید این محصول از لاستیک مرغوب استفاده می‌شود. شما می‌توانید از این توپ والیبال در محیط داخل سالن استفاده کنید. همچنین به همراه تور حمل توپ نیز استفاده می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم این توپ باکیفیت را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

توپ والیبال مدل V200W

توپ والیبال مدل V200W

توپ میکاسا به دلیل کیفیت بالایی که دارد، در بسیاری از مسابقات رسمی و غیر رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی این توپ زیر نظر مهندسین برتر انجام می‌شود. از همین رو خروجی آن یک توپ والیبال بسیار باکیفیت و حرفه‌ای است. از ویژگی های این محصول می‌توان به سرعت بالای آن و زن مناسب 220 گرمی اشاره کرد. این توپ سالنی است. بنابراین توصیه می‌شود در روی آسفالت از آن استفاده نکنید. امیدواریم این محصول مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

2- زانو بند والیبال

استفاده از زانوبند والیبال تنها یک دلیل ساده دارد. آن محافظت است. همانطور که می‌دانید بازی والیبال به معنای دور نگه داشتن توپ از زمین است. زانوبندها به گو‌نه‌ای طراحی شده‌اند که هر زمان بازیکن برای گرفتن توپ روی زمین شیرجه می‌زند، مانع از آسیب دیدگی شوند. به عبارتی بهتر اعتماد به نفس لازم را به بازیکن می‌دهند. معمولا بازیکنان مبتدی ترس از شیرجه زدن دارند. حتی حرفه‌ای ترین بازیکنان دنیا نیز در ابتدای کار همینطور بودند. زانوبند کمک می‌کند تا پای بازیکن هنگام برخورد به زمین آسیب نبیند و بتواند به بازی خود ادامه دهد. زانوبند ها نباید بیش از اندازه تنگ باشند تا مانع از حرکت شوند. و در مقابل نباید خیلی گشاد باشند تا از موقعیت خود خارج شوند. این ویژگی را هنگام خرید زانوبند در نظر داشته باشید. در ادامه چند مدل از بهترین زانوبند های والیبال را مورد بررسی قرار می دهیم.

خرید بهترین مدل زانو بند والیبال

 

زانو بند والیبال مدل 2265

زانو بند والیبال مدل 2265

این زانوبند والیبال یکی از بهترین مدل های موجود در بازار است. وزن آن حدود 250 گرم است. طراحی آن به گونه‌ای است که می‌تواند به خوبی در برابر ضربه و آسیب دیدگی از پاهای شما محافظت کند. تولید این محصول به کمک پلی استر مرغوب و باکیفیت انجام می‌گیرد. از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در این زانوبند قرار گرفته می‌توان به قابلیت جذب رطوبت و عرق اشاره کرد. پیشنهاد می‌کنیم این محصول زیبا را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

زانوبند والیبال ال پی مدل FF200 سایز L-XL

زانوبند والیبال ال پی مدل FF200 سایز L-XL

اگر به دنبال یک زانوبند حرفه‌ای هستید، پیشنهاد می‌کنیم این محصول را از دست ندهید. این زانوبند والیبال به گونه ای طراحی شده که می تواند محافظت کاملی از ماهیچه ها و تاندون ها داشته باشد. علاوه بر این، با کمک این محصول می‌توانید فشار وارده بر زانوی خود را کاهش دهید. این زانوبند نخی است. 190 گرم وزن دارد و گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در مسابقات والیبال می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم این زانوبند حرفه‌ای را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

زانوبند والیبال پرو اسپورتز مدل لاکپشتی بسته 2 عددی

زانوبند والیبال پرو اسپورتز مدل لاکپشتی بسته 2 عددی

این زانوبند به دلیل داشتن کیفیت بسیار بالا می‌تواند محصولی قابل اعتماد و حرفه‌ای برای بسیاری از افراد باشد. این زانوبند می‌توان محافظ بسیار خوبی در برابر آسیب های تاندون و یا کشیدگی رباط باشد. این محصول می‌تواند فشار وارده به پا را کاهش دهد تا با توان بیشتری بتوانید ورزش کنید. این زانوبند از جنس پلی استر است. 110 گرم وزن دارد و قابلیت جذب رطوبت و عرق را نیز داراست. پیشنهاد می‌کنیم این محصول زیبا را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

زانوبند والیبال مدل EA078 بسته 2 عددی

زانوبند والیبال مدل EA078 بسته 2 عددی

زانوبندی که در تصویر مشاهده می‌کنید، علاوه بر اینکه در مسابقات ورزشی استفاده می‌شود، نوعی زانوبند طبی نیز محسوب می شود. جنس آن از پلی استر است. 175 گرم وزن دارد و برای کاهش فشار به زانو مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد، مانع از آسیب دیدگی پاهای شما می‌شود. همچنین از سایش زانو نیز جلوگیری می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم این محصول زیبا را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

زانوبند والیبال مدل X25 بسته ۲ عددی

زانوبند والیبال مدل X25 بسته ۲ عددی

این زانوبند والیبال از جنس نخ طراحی و تولید می‌شود. کیفیت بسیار بالایی دارد. وزن آن 120 گرم است و یکی از بهترین مدل های موجود در بازار می‌باشد. این محصول قابلیت جذب رطوبت و عرق را نیز دارد. به همین دلیل در حین بازی می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. با استفاده از این زانو دیگر نگرانی از بابت آسیب دیدگی زانوی خود نخواهید داشت. پیشنهاد می‌کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

3- پد آرنج والیبال

شاید بهتر باشد بگوییم که پد آرنج برای همه مناسب نیست. اما برای بازیکنان مبتدی یک تجهیز مهم و ضروری به شما می‌رود. این تجهیز همانند زانو بند به ایجاد اعتماد به نفس در بازیکنان کمک می‌کند. همچنین در هنگام برخورد با زمین، مانع از آسیب دیدگی آرنج می‌شود. با این حال اگر نگاهی به مسابقات رسمی والیبال بیندازیم، کمتر بازیکنی را مشاهده می‌کنیم که از این تجهیز استفاده کند. چرا که بازیکنان پس از رسیدن به سطح بالا، نیازی به این تجهیزات ندارند و با تمرکز بیشتر به دنبال بازی خود خواهند بود. با این حال این وسیله همچنان به عنوان یکی از بهترین محافظ ها در رشته ورزشی والیبال به شمار می‌رود. در ادامه به معرفی چند مدل از بهترین پد آرنج والیبال می‌پردازیم.

خرید بهترین مدل پد آرنچ والیبال

 

آرنج بند لیوآپ مدل LS5633

آرنج بند لیوآپ مدل LS5633

این آرنج بند به عنوان یکی از بهترین مدل های موجود در بازار شناخته می‌شود. کیفیت بالایی دارد. برای تولید آن از جنس الاستیک استفاده می‌شود. در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد و می‌تواند در حین بازی مورد استفاده قرار بگیرد. در این آرنج بند به اندازه 35 درصد پلی استر و 65 درصد الاستیک وجود دارد. از همین رو می‌توات گفت که جزء بهترین و باکیفیت ترین مدل های موجود در بازار است. پیشنهاد می‌کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

آرنج بند مدل LSE 3

آرنج بند مدل LSE 3

این آرنج بند به گونه‌ای طراحی شده که با ایجاد گرما، درد ناشی از التهاب مفاصل را از بین می‌برد. از همین رو اگر در حین بازی دچار آسیب از ناحیه آرنج شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم از این محصول استفاده کنید. این محصول به دلیل عملکرد بالا و کیفیت مناسب نه تنها برای رشته والیبال، بلکه برای رشته های ورزشی بسکتبال، سوارکاری، تنیس، بدمینتون و بیس بال نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از مهم ترین ویژگی های این محصول می‌توان به بدون لغزش، ضد ضربه، راحت و انعطاف پذیر، الاستیک قوی و قابل تنفس بودن آن، اشاره کرد.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

آرنج بند مدل LSE 4 A

آرنج بند مدل LSE 4 A

این محافظ آرنج کاربردی دوگانه دارد. یعنی هم برای ورزش و هم برای درمان انواع درد، شکستگی و آسیب دیدگی، مناسب است. از ویژگی های این محصول می‌توان به اندازه بلند و مناسب آن اشاره کرد. به طوری که دست را به خوبی گرم نگه می‌دارد و از بروز آسیب های احتمالی دیگر جلوگیری می‌کند. شما می‌توانید از این آرنج بند برای رشته های ورزشی تنیس، گلف، بیس بال، کراس فیت، بسکتبال و … استفاده کنید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

آرنج بند مدل FF200 بسته 2 عددی

آرنج بند مدل FF200 بسته 2 عددی

آرنج بندی آسیکس به دلیل کیفیت و کارایی بسیار بالایی که دارد، به عنوان یکی از بهترین مدال های موجود در بازار شناخته می‌شود. این آرنج بند از جنس نخ است. نرمی و لطافت خاصی دارد. در برابر ضربه مقاوم است و گزینه بسیار خوبی برای ورزش خواهد بود. این آٰنج بند تنها 30 گرم وزن دارد. پهنای آن سه سانتی متر است. از مهم‌ترین ویژگی های این محصول می‌توان به کاهش فشار وارده در ناحیه آرنج اشاره کرد. پیشنهاد می‌کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

آرنج بند مدل 1385

آرنج بند مدل 1385

این محصول به عنوان یکی از پرفروش ترین مدل های آرنج بند موجود در بازار شناخته می‌شود. برای تولید این آرنج بند از پلی استر استفاده می‌شود. کیفیت بالایی دارد. در برابر ضربه مقاوم است و می‌توان از بروز آسیب دیدگی جلوگیری کند. از مهمترین ویژگی های این محصول وزن آن است. این آرنج بند تنها 15 گرم وزن دارد. از همین رو هنگام استفاده هیچ گونه احساس سنگینی روی دستان خود نخواهید داشت. اگر به دنبال یک محصول بسیار باکیفیت و حرفه‌ای هستید، پیشنهاد می‌کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

4- کفش مناسب والیبال

کفش های مردانه و زنانه والیبال، جزء تجهیزات مهم و ضروری این رشته ورزشی به شمار می‌روند. طراحی این کفش‌ها به گونه‌ای است که دارای زیره لاستیکی هستند. این زیره‌ها می‌توانند حداکثر کشش را ایجاد کنند. همچنین در بازی والیبال حرکت به پهلو بسیار رواج دارد. از همین رو این کفش ها برای محافظت از پا در هنگام حرکت به پهلو مناسب‌اند. روکش جلویی کفش‌‌ها بسیار ضخیم‌اند. بنابراین مانع از درد گرفتن پاها در اثر پرش مداوم می‌شوند. استفاده از کفش مناسب یکی از ضروری ترین تجهیزات والیبال است که از رگ به رگ شدن پا نیز جلوگیری می‌‌کند. در ادامه به معرفی چند نمونه از کفش والیبال می‌پدازیم.

خرید بهترین مدل کفش والیبال

 

کفش والیبال مردانه مدل N2020

کفش والیبال مردانه مدل N2020

این کفش والیبال مردانه از جنس چرم مصنوعی و پلی اورتان تولید می‌شود. کیفیت بسیار بالایی دارد. کفی این محصول به گونه‌ای است که قابلیت گردش هوا را داشته و به صورت ارتجاعی تولید شده است. همچنین کفی آن طبی است تا در اثر جهش های بسیار، دچار آسیب دیدگی نشود. این کفش ویژگی‌های زیادی دارد. از همین رو فروش بالایی دارد. از جمله ویژگی‌ های آن می‌توان به مقاومت بالا در برابر سایش، کاهش فشار وارده و قابلیت ارتجاعی اشاره کرد. پیشنهاد می‌کنیم این کفش والیبال باکیفیت را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

کفش والیبال مردانه مدل GEL-VOLLEY ASIX

کفش والیبال مردانه مدل GEL-VOLLEY ASIX

این کفش زیبا از جنس الیاف مصنوعی و الیاف نخی طراحی و تولید شده است. جنس زیره آن از پلی اورتان است. بسیار مقاوم بوده و به دلیل داشتن خاصیت ارتجاعی، گزینه مناسبی برای رشته والیبال خواهد بود. همچنین کفی آن قابل تعویض نیز است تا در صورت بروز مشکل بتوانید آن را تغییر دهید. از دیگر ویژگی های این کفش باکیفیت می‌توان به پد محافظت از پا، مقاوم در برابر سایش، کفی طبی و ضد آب بودن آن اشاره کرد. با استفاده از این کفش، فشار وارده به پای شما کاهش پیدا می‌کند.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

کفش والیبال زنانه مدل GEL-VOLLEY

کفش والیبال زنانه مدل GEL-VOLLEY

کفش والیبال زنانه به دلیل داشتن قابلیت های زیاد، از جمله پرفروش ترین مدل‌ها اشاره کرد. جنس این محصول از الیاف مصنوعی و الیاف نخی است. کفی آن قابلیت ارتجاعی داشته و از نوع کفی طبی است. شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل در کفی، آن را تعویض کنید. از دیگر ویژگی‌های این محصول این است دارای پد محافظ پا است تا در اثر جهش های زیاد دچار آسیب نشود. همچنین در برابر سایش مقاوم است و انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. پیشنهاد می‌کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

کفش والیبال زنانه مدل Respons-2

کفش والیبال زنانه مدل Respons-2

یکی از زیباترین و باکیفیت ترین مدل های کفش والیبال زنانه، همین محصول است. این کفش از جنس الیاف مصنوعی، طراحی و تولید می‌شود. بسیار مقاوم است و دارای قابلیت ارتجاعی است. کفی این محصول قابلیت تعویض را دارد. برای زیره این کفش، دقت بسیاری شده تا طراحی خوبی داشته باشد. به همین دلیل زیره این محصول انعطاف پذیر است. قابلیت ارتجاعی دارد و می‌‌تواند فشار وارده را کاهش دهد. این کفش علاوه بر استفاده برای والیبال، قابلیت استفاده روزمره را نیز دارد.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

5- لباس والیبال

در نهایت باید از لباس مناسب والیبال برای شروع تمرینات و بازی حرفه‌ای استفاده کنید. لباس والیبال نباید خیلی جذب باشد. زیرا شما باید مدام جابه‌جا شوید و از دستان و پاهای خود استفاده کنید. از همین رو لازم است تا از یک لباس با سایز مناسب بهره مند شوید. دقت کنید که آستین لباس والیبال نباید خیلی بلند باشد. زیرا باعث درگیر شدن کتف شده و نمی‌توانید به خوبی حرکات را اجرا کنید. یک لباس مناسب باید از جنس نخ باشد. کیفیت بالایی داشته باشد و اندازه شما باشد. برای خرید لباس والیبال باکیفیت و حرفه‌ای روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید زیباترین مدل لباس والیبال

 

جمع بندی

در این مطلب به بررسی و معرفی بهترین و ضروری ترین تجهیزات والیبال پرداختیم. محصولاتی که لازم است هر والیبالیست در اختیار داشته باشد. اما اگر والیبالیست مبتدی هستید، استفاده از این تجهیزات بسیار ضروری است. از همین رو می‌توانید با کلیک بر روی لینک مربوطه، این تجهیزات را خریداری کنید. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

منبع volleycountry thevblounge
نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.