خرید 5 مدل از بهترین اسنوبرد [باکیفیت] از مبتدی تا حرفه‌ای

اگر به دنبال خرید اسنوبرد هستید، به‌جای درستی آمدید. برای خرید یک وسیله جدید، گزینه‌های زیادی در بازار وجود دارد. همین موضوع می‌تواند انتخاب یک محصول باکیفیت را سخت کند. با داشتن یک راهنمای خرید مناسب می‌توانید با محدود کردن گزینه‌های موجود در بازار، انتخاب خوبی داشته باشید. برای خرید اسنوربرد نیز باید به موارد مهمی توجه کنید. اسنوبرد مناسب، اسنوبردی است که برای زمینی که قرار است در آن بازی کنید، طراحی شده است. در ادامه نکات اصلی برای خرید اسنوبرد را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

بهترین مدل اسنوبرد برای خرید

خرید اسنوبرد با کیفیت و حرفه‌ای

1- اسنوبرد مدل k1

اسنوبرد مدل k1

یکی از بهترین مدل های اسنوبرد موجود در بازار، همین محصول است. این اسنوبرد حدود 4 کیلوگرم وزن دارد. برای طراحی و تولید آن از چوب و کربن استفاده می‌شود تا دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد. اگر نگاهی به ابعاد این اسنوبرد بیندازیم، می‌بینیم که طول آن 149 سانتی‌متر است. یعنی می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید. این محصول گزینه بسیار ماسبی برای استفاده در کوهستان می‌باشد. همچنین طراحی آن به شکل اسپرت است. یعنی آقایان و خانم‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند. این محصول انعطاف پذیری خوبی دارد و جنس روکش آن از نوع مات می‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

2- اسنوبرد مدل s1

اسنوبرد مدل s1

طراحی این اسنوبرد به گونه ای است که نظر هر فردی را به خود جلب می‌کند. همین مسئله باعث شده تا از فروش بالایی برخوردار باشد. با این حال ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز در این محصول یافت می‌شود. وزن این اسنوبرد حدود 3 کیلوگرم است. طول آن 139 سانتی‌متر و جنس آن از فایبر مرغوب است. به عبارتی بهتر می‌توان گفت که کیفیت و کارایی بسیار مناسبی دارد. شما می‌توانید از این محصول زیبا برای بازی در ارتفاعات مخصوصا کوهستان استفاده کنید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

3- اسنوبرد مدل option1

اسنوبرد مدل option1

این محصول وزنی 3.5 کیلوگرمی دارد. از جنس فایبر باکیفیت تولید شده و طول آن نیز 157 سانتی متر می‌باشد. از این اسنوبرد می توانید برای رده سنی کودک، بزرگسال و نوجوان استفاده کنید. همچنین نوع طراحی آن به گونه ای است که افراد از افراد آماتور گرفته تا ورزشکاران حرفه ای می‌توانند از آن استفاده کنند. همچنین انعطاف پذیری مناسب از دیگر ویژگی های این محصول به شمار می رود. پیشنهاد می‌کنیم این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

4- اسنوبرد مدل free spart

اسنوبرد مدل free spart

اگر به دنبال یک اسنوبرد زیبا و باکیفیت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این محصول را از دست ندهید. این محصول وزن 3.5 کیلوگرمی دارد و طول آن نیز 144 سانتی متر است. شما می‌توانید از این اسنوبرد در کوهستان استفاده کنید. جنس روکش این محصول از فایبر است. به همین دلیل کیفیت و دوام بالایی دارد. شما می‌توانید از این اسنوبرد برای آموزش و یا تمرین استفاده کنید. مهم نیست فرد مبتدی یا حرفه ای باشید، این اسنوبرد بهترین انتخاب برای شما است.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

5- اسنوبرد مدل typea apollo 159

اسنوبرد مدل typea apollo 159

اسنوبرد مدل typea apollo 159 یکی از بهترین و پرفروش ترین مدل های موجود در بازار است. وزن آن 3.5 کیلوگرم است. طول آن 159 سانتی‌متر و جنس رویه آن از فایبر است. این مخصول گزینه بسیار مناسبی برای افراد آماتور تا حرفه‌ای می‌باشد. شکل آن بیضی است و گزینه بسیار مناسبی برای تفریح در کوهستان می باشد. در مجموع می‌توان گفت که کیفیت بسیار بالایی دارد. پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید

 

طول اسنوبرد

برای انتخاب اسنوبرد با طول مناسب باید قد و وزن خود را در نظر بگیرید و در عین حال به نوع اسنوبردی که قصد انجام بازی با آن را دارید نیز فکر کنید. در گذشته روش‌های مختلفی برای تعیین اندازه مناسب اسنوبرد وجود داشت که هنوز هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما دقیق‌ترین روشی که می‌توان از آن استفاده کرد، استفاده از وزن بدنتان می‌باشد. در جدول زیر وزن و طول اسنوبرد مناسب آورده شده است.

اندازه اسنوبرد (سانتی متر)وزن سوارکار (کیلوگرم)
128-13649-54
133-14152-58
139-14756-61
144-15261-65
154-16268-74
159-16772-79
+16077-83
+165+83

خرید بهترین مدل اسنوبرد در سال گذشته

انواع اسنوبرد

اسنوبرد در 5 مدل مختلف تولید می‌شود. این موضوع به شما کمک می‌کند تا با شناخت انواع مدل‌ها بتوانید نوع تخته مناسب خود را انجام اسنوبرد پیدا کنید. این پنج مدل عبارتند از:

  1. تمام کوهستانی: بهترین برای هر نوع زمین
  2. سبک آزاد: بهترین برای پارک
  3. Freeride: بهترین گزینه برای زمین‌های برفی
  4. پودری: بهترین برای برف هایی با ارتفاع زیاد
  5. Splitboard: بهترین برای بک کانتری

انتخاب اسنوبرد بر اساس جنسیت و سن

اسنوبرد زنانه

تخته‌های مخصوص زنان دارای پهنای باریک‌تر و اندکی خمیدگی کمتر و انعطاف‌پذیری نرم‌تری هستند. برای مردانی که وزن سبک‌تر و قد کوتاه‌تری دارند، می‌توانند از این مدل‌ها استفاده کنند. درمقابل خانم‌های قد بلندتر، به‌ویژه آن‌هایی که سایز چکمه‌شان بزرگ است، ممکن است اسنوبرد زنانه گزینه مناسبی برای آن‌ها نباشد. از این رو باید در مدل‌های مردانه اسنوبرد انتخاب کنند.

مزایای استفاده از اسنوبرد در کوهستان

اسنوبرد کودکان

در حالی که بچه‌ها سریع رشد می‌کنند، والدین باید از خرید تخته بزرگسالان اجتناب کنند، به این امید که فرزند شما به آن تبدیل شود. یک تخته بزرگ می‌تواند برای کودک غیرقابل مدیریت باشد و رشد مهارت او را متوقف کند.

عرض اسنوبرد

اسنوبردها دارای عرض‌های مختلفی هستند. برای انتخاب اندازه مناسب، باید ببینید چکمه های اسنوبرد شما چگونه روی تخته اسنوبرد قرار می‌گیرند. با تخته اندازه مناسب، چکمه های شما فقط کمی روی لبه های تخته کشیده می شوند تا اهرم خوبی در هنگام چرخش داشته باشید. اگر تخته شما برای شما خیلی گشاد است و چکمه های شما اصلاً آویزان نمی شوند، ممکن است کار سخت تری داشته باشید که تخته را از یک لبه به لبه دیگر ببرید. اگر تخته شما خیلی لاغر است و انگشتان پا و پاشنه پای شما بیش از حد آویزان است، ممکن است در نهایت انگشتان پا و پاشنه پا را جمع کنید که می‌تواند باعث از دست دادن کنترل شما شود.

خرید اسنوبرد با کیفیت و حرفه ای

شکل اسنوبرد

انتخاب شکل اسنوبرد درست باعث می‌شود که با سبک سواری که قصد انجام آن را دارید مطابقت داشته باشد.

تخته های جهت دار به گونه ای طراحی شده‌اند که در درجه اول در یک جهت سوار شوند و برای کنده کاری با سرعت بالا عالی هستند. بسیاری از تابلوهای فری راید و برخی تابلوهای تمام کوهستانی جهت دار هستند.

دوقلوهای واقعی از نظر ساختار متقارن هستند و تفاوتی در عملکرد ندارند چه به جلو یا عقب بروند. این باعث می شود که آنها به انتخابی محبوب برای پارک و پیپ سواری تبدیل شوند.

تخته های دوقلو جهت دار برای افرادی که در سراسر کوه سوار می شوند، از افراد حرفه‌ای گرفته تا آماتورها، مناسب هستند.

کدام مدل اسنوبرد را بخریم

جمع بندی

در این مطلب به بررسی اسنوبرد و ویژگی های آن پرداختیم. اسنوبرد یکی از بهترین تفریحات در آخر هفته ها می‌باشد. از این رو بهتر است با تهیه یک اسنوبرد زیبا، از مزایای این بازی بهره مند شوید. برای خرید این اسنوبرد پیشنهاد می‌کنیم روی لینک مربوط به آن کلیک کنید. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

منبع rei
نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.