برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

راهنمای خرید باتری اصلی آیفون

حفاظت و نگهداری از گوشی های هوشمند برای افزایش طول عمر آن، امری ضروری است. کاربران با تهیه لوازم جانبی مناسب سعی در حفظ سلامت گوشی خود را دارند. با این حال طراحی باتری گوشی ها طوری است که دارای انقضای مصرف می باشد.  یعنی شما هرچقدر هم از گوشی خود خوب و درست مراقبت کنید، سرانجام روزی عمر باتری گوشی شما به پایان می رسد.

پس از پایان عمر باتری، اگر قصد تعویض و ارتقاء گوشی خود به مدل بالاتری را ندارید، باید به دنبال تعویض باتری گوشی خود باشید. کاربران گوشی آیفون بیشترین درخواست را برای تعویض باتری گوشی خود دارند. باتری آيفون به دلایل مختلفی ممکن است دچار افول شود ولی تهیه باتری مناسب می تواند برای گوشی شما مناسب باشد.

باتری‌ها را می توان منبع انرژی برای گوشی‌های هوشمند نام برد. با توجه به ابعاد مختلف و اندازه‌های متفاوتی که گوشی ها دارند، طبیعتاً اندازه باتری و محلی که برای قرارگیری باتری آن‌ها در نظر گرفته می‌شود هم متفاوت است. بنابراین باتوجه به گوشی خود باید باتری مناسبی را تهیه کنید. علاوه بر این قبل از استفاده ‌باید به ولتاژ و شدت‌جریان باتری هم توجه کرد تا گوشی آسیب نبیند.

در این مقاله قصد داریم به راهنمای خرید باتری اصلی آیفون بپردازیم. باتری که بتواند چندین سال برای شما مورد استفاده قرار بگیرد و کیفیت و کاراریی مناسبی از خود ارائه دهد. در اینجا سعی کردیم باتری اصلی آيفون را قرار دهیم. بنابراین شما می توانید از صحت وسلامت این موارد اطمینان داشته باشید. اگر به دنبال باتری اصلی آیفون می گردید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

خرید باتری اصلی آیفون

 

راهنمای خرید باتری اصلی آیفون


1- باتری موبایل مدل 07217-616 مناسب برای iPhone 5S

خرید باتری اصلی آیفون

این باتری، یک محصول بسیار مناسب برای کاربران گوشی آيفون 5s می باشد. به علت قدیمی شدن گوشی 5s ممکن است انقضای مصرف باتری به پایان رسیده باشد. ولی جای هیچ نگرانی نیست. مقدار ظرفیت باتری فوق 1560 میلی آمپر – ساعت می باشد. همچنین ولتاژ این باتری که یکی از فاکتورهای مهم هر باتری محسوب می شود، 3.8 ولت است. اگر از کاربران گوشی آيفون 5s هستید، یاین محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


2- باتری موبایل مدل 2548-2217 مناسب برای iPhone 6S

خرید باتری اصلی آیفون

اگر از کاربران گوشی آيفون 6s هستید، بدون شک این باتری بهترین انتخاب برای شماست. ظرفیت 1715 میلی آمپر – ساعت این باتری، باعث شده تا تبدیل به یکی ار بهترین باتری های موجود در بازار باشد. همچنین ولتاژ باتری 3.82 ولت می باشد. این باتری درجه یک را به عنوان محصولی بی نظیر به شما کاربران گوشی آیفون 6s پیشنهاد می کنیم.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


3- باتری موبایل باسئوس مدل ACCB-BIP7 مناسب برای iPhone 7/7 Plus

خرید باتری اصلی آیفون

این باتری یک محصول مناسب برای iPhone 7 و iPhone 7 Plus محسوب می شود. ظرفیت این باتری  2250 میلی آمپر – ساعت می باشد. علاوه بر این، ویژگی های بی نظیر این باتری باعث شده تا به محصولی پرطرفدار تبدیل شود. از جمله آن ها می توان به ظرفیت بالاتر از باتری معمولی گوشی و عمر طولانی اشاره کرد. ولتاژ استاندارد باتری 3.82V و ولتاژ حد مجاز شارژ 4.35V می باشد. جنس این باتری از لیتیوم پلیمری می باشد که نصب آن بسیار ساده است. این محصول شگفت انگیز را از دست ندهید.

جهت خرید باتری باسئوس برای آيفون 7، کلیک کنید

جهت خرید باتری باسئوس برای آيفون 7 پلاس، کلیک کنید


4- باتری موبایل مدل TIS-2217 مناسب برای iPhone 6

خرید باتری اصلی آیفون

یک باتری درجه یک و سازگار با گوشی iPhone 6 که بسیار پرطرفدار می باشد. این باتری دارای ظرفیت 1810 میلی آمپر – ساعت می باشد و همچنین ولتاژ آن 3.82 ولت است. این باتری که از بهترین محصولات موجود برای آیفون 6 می باشد، دارای شدت جریان 6.91Whr است. اگر از کاربران آیفون 6 هستید، این باتری را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


5- باتری موبایل کالفونا مدل Cal-IPHSE مناسب برای گوشی موبایل اپل iPhone SE

خرید باتری اصلی آیفون

یکی از بهترین باتری های موجود در بازار، باتری موبایل کالفونا مدل Cal-IPHSE مناسب برای گوشی موبایل اپل iPhone SE می باشد. ظرفیت این باتری 2010 میلی آمپر – ساعت است و ولتاژ باتری 3.8 می باشد. از این باتری برای گوشی iPhone SE استفاده می شود. اگر از کاربران این گوشی هستید و به دنبال خرید باتری اصلی آیفون می باشید، این محصول ارزشمند را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


6- باتری موبایل مدل 0613-616 APN مناسب برای iPhone 5

خرید باتری اصلی آیفون

آیفون 5، از اولین تولیدات شرکت اپل محسوب می شود. اگر از کاربران این گوشی هستید، مطمئنا تا کنون به فکر تعویض باتری آن افتاده اید. این باتری از بهترین و محبوب ترین باتری های آيفون محسوب می شود. ظرفیت این باتری 1440 میلی آمپر – ساعت و ولتاژ آن 3.8 می باشد. همچنین شدت جریان باتری 5.45 است. برای خرید باتری اصلی آیفون 5، این محصول بهترین انتخاب شماست.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


7- باتری موبایل مدل Pine APN 616-0580 مناسب برای گوشی موبایل اپل iPhone 4s/4

خرید باتری اصلی آیفوناین باتری که سازگار با آیفون 4s و آیفون 4 است، دارای ظرفیت 1430 میلی آمپر ساعت و از نوع لیتیوم پلیمری می باشد. با تعویض باتری آیفون 4s می توانید کارایی و کیفیت اولیه گوشی خود را به آن بازگردانید و چندسال بیشتر از گوشی آیفون خود استفاده کنید. علاوه بر این ولتاژ این باتری 3.8 ولت است. و شدت جریان آن 5.3 وات ساعت می باشد. اگر به دنبال خرید باتری اصلی آیفون این محصول باکیفیت را از دست ندهید.

جهت خرید باتری برای آيفون 4s، کلیک کنید

جهت خرید باتری برای آیفون 4، کلیک کنید


8- باتری موبایل دجی مدل DJ-IPHX مناسب برای iPhone X

خرید باتری اصلی آیفون

این باتری موبایل توسط برند دجی (Deji) تولید می شود و برای گوشی iPhone X مناسب اند. این باتری که از نوع لیتیوم یونی می باشد، دارای ظرفیتی معادل 3060 میلی‌آمپرساعت است. همچنین ولتاژ آن برابر با 3.8 ولت است. علاوه بر این دارای استاندارد CE است که نشان می‌دهد مطابق با استانداردهای جهانی ساخته شده است. اگر به دنبال خرید باتری اصلی أیفون هستید، زمان آن رسیده است که آن را با یک باتری مناسب تعویض کنید. این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


9- باتری موبایل بیبوشی مدل IP6P مناسب برای گوشی موبایل اپل iPhone 6 Plus

خرید باتری اصلی آیفون

اگر از کاربران iPhone 6 Plus هستید، باتری موبایل مدل IP6P بهترین انتخاب برای شماست. ظرفیت این باتری 2915 میلی آمپر – ساعت می باشد و ولتاژ آن 3.82 ولت است. این باتری کیفیت بالایی دارد و توصیه می کنیم که اگر باتری گوشی iPhone 6 Plus شما دچار مشکل شد، حتما از این محصول استفاده کنید. باتری‌ها از نظر ظرفیت، ولتاژ و ابعاد با هم تفاوت دارند. این محصول را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


10-  باتری موبایل باسئوس مدل ACCB-BIP8 مناسب برای iPhone 8

خرید باتری اصلی آیفون

یک باتری مناسب و البته باکیفیت و سازگار با iPhone 8، همین محصول است. ظرفیت این باتری 2200 میلی آمپر – ساعت می باشد و ولتاژ آن 3.82 است. از سایر مشخصات این باتری می توان به ظرفیت بالاتر از باتری معمولی گوشی و عمر طولانی اشاره کرد. این باتری درجه یک که از نوع لیتیوم پلیمری است را از دست ندهید.

برای قیمت روز، نظرات و خرید این محصول کلیک کنید


در این مقاله به بررسی راهنمای خرید باتری اصلی آیفون پرداختیم. این 10 مورد از بهترین و پرفروش ترین باتری های آيفون می باشند. همچنین این محصولات با دقت و بررسی زیادی انتختب شده و شما می توانید با خیال راحت به خرید آن ها بپردازید. این مقاله با معرفی محصولات جدید، بروزرسانی می شود. امیدواریم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید.

5 (4 نظر)